Společný nákup zásobníků (AR-15, možná i jiné)

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#16 » stř 21. pro 2016, 13:18

WalrusInAnus píše:...
Takže u americkýho Brownells je možný zařídit, aby to poslali "interně" do Německa, a teprve odtamtud ti to poslali poštou?


Ne. Brownells DE je samostatný obchod, který "k nám" (čti: do Německa) vozí část sortimentu Brownells USA. Na něco, co v DE nemají, by bylo nutné se zeptat přímo jich, jestli je možné vůbec dovézt.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#17 » stř 21. pro 2016, 13:57

Kromě toho okýnka jsou v čem jiné, oproti zásobníkům, které prodává ZS za 330,-Kč.

http://www.zelenysport.cz/zasobniky/m4- ... k-pm-30ran



Jezevec
Příspěvky: 139

Příspěvek#18 » stř 21. pro 2016, 14:05

Jsou to origo Magpul zásobníky. Snad každá AR-15 byla vyzkoušená s těma zásobníkama takže si můžeš přečíst jestli s nimi má problémy nebo ne. Kdežto ty ze ZS těžko říct co je to zač.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#19 » stř 21. pro 2016, 14:22

j.v. píše:
WalrusInAnus píše:...
Takže u americkýho Brownells je možný zařídit, aby to poslali "interně" do Německa, a teprve odtamtud ti to poslali poštou?


Ne. Brownells DE je samostatný obchod, který "k nám" (čti: do Německa) vozí část sortimentu Brownells USA. Na něco, co v DE nemají, by bylo nutné se zeptat přímo jich, jestli je možné vůbec dovézt.


Skusal som to pred vyse rokom - odpoved bola negativna. Ponukaju to co mozu bez problemov doviezt.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#20 » stř 21. pro 2016, 14:30

Ty v Zelenem sportu za 330 Kc jsou PolyMag. Mely by to byt bulharske zasobniky. Podle fotek jsou shodne s bulharskyma ISD zasobnikama. Ty ISD mam a mam i tenhle Magpul. Srovnani je takove, ze Magpul bych si uz nikdy nekoupil.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#21 » stř 21. pro 2016, 16:58

Vzal bych 5 kusů, pokud to bude možné (tj. celkem se sešla poptávka po 50 kusech).
Pokud se možnost dovozu na 100 % potvrdí, jsem připraven zaslat zálohu.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#22 » čtv 22. pro 2016, 02:10

Tak zatím je poptávka cca 50ks + já, takže 60ks... No a jsme za půlkou:) Pustil jsem echo i mimo fórum, tak uvidíme. Rovněž bych vás chtěl poprosit, o přehodnocení, jestli nechcete vzít víc kusů... řekněme aspoň 5, ať je nějaká šance, že to dáme dohromady... Pokud se tak rozhodnete, začněte příspevěk slovem ZMĚNA, ať vás nepočítám dvakrát... Nebo jestli jde příspěvek upravit, tak ho upravte, mě se tuto možnost najít nepovedlo a celkem mě to mrzí, protože jsem si říkal, že bych pod prvním příspěvkem držel aktualizovaný seznam...

Diskuze:
1. Pokud se chce zaštítení objednávky zhostit někdo jiný, rád mu to přenechám, pokud ne tak je to hold na mě
2. Objednávku bych realizoval hned jak se naplní počet. Potom mi pochopitelně chvíli potrvá, než to všechno rozešlu. V tomhle budu asi pomalej a taky budu muset nějak postupně shánět krabice (Brňáci můžou vyzvednout osobně)
3. Původně jsem myslel, že bych to vzal přes kamarádku, co žije v Německu, ale pak mi došlo, že by taková objednávka mohla vzbudit "zájem", takže jsou dvě varianty schránka NEBO bod 4
4. Klikal jsem cvičnou objednávku a formulář umožňuje i doručení do ČR přes DHL za 10,5 EUR. Dotaz na MM a j.v. něco se změnilo a posílají do ČR, nebo je to standard a pak prostě objednávku odmítnou realizovat?
-----------

Občas mě napadá, jestli mi stojí za to dělat tak velkou objednávku a prostě je nakoupit dráž a ušetřit si tak starosti, na druhou stranu jsem si říkal, ty nesmysly z Bruselu asi dost lidí tlačí nakupovat, takže každá ušetřená koruna dobrá.

OT
abych vás nevyděsil případným dotazem jinde na fóru tak to řeknu rovnou... AR ještě nemám. Původně jsem chtěl koupit až za rok, ale kdo ví, co vlastně bude...
Takže mimo to že mě vycinkala jedno 9mm kropítko ze ZS, tak z bruselských důvodů chci ještě kosu (nemám k tomu vztah, ale je to kulturní dědictví:-/) a po novým roce mají být G3. Jen se tak trochu modlím, abych nákup civilního ARka mohl odložit... Navíc se nemůžu rozhodhout kterou plynovku... jestli Bushmaster QRC nebo MOE M4 Carab. (Dissipator je už moc těžký na předek) nebo potom S&W. Prostě něco lehkýho, v přiměřené kvalitě, aby to chroustalo i Barnauly a šly v tom použít PMAGy.


EDIT:
tak tento příspěvek už upravit jde, během pár dní udělám ten seznam, takže na aktualizace potom pište klidně SZ

Uživatelský avatar
j.v.
Příspěvky: 160

Příspěvek#23 » čtv 22. pro 2016, 09:11

ad 4) když jsem objednával naposledy, CZ ve volbě zemí neměli. Takže nejspíš novinka. (Mezinárodní doručení měli už nějakou dobu k výběru jako poštovné, ale stejně ve výsledku posílali jen do DE, protože se nedala zadat česká adresa)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#24 » čtv 22. pro 2016, 09:32

Moja posledna skusenost je skoro rok stara (chcel to vediet nejaky znamy) - vtedy este neposielali. Aj s Rakuskom to bol porod - nebolo mozne zadat rakusku adresu, nakoniec mi moju registraciu museli rucne zeditovat v databaze aby som nemusel objednavky posielat mailom aby ich naklepali do systemu (po niekolkych im to zrejme zacalo liezt na nervy :D).

Momentalne pozeram ze uz to umoznuje volbu krajiny a akceptuje pri pokuse o editaciu bez problemov aj moje rakuske data ... a maska na zadavanie uz je zmenena. Skus sa zaregistrovat s ceskou adresou - v pripade ze to nepojde, napis im na info@brownells-deutschland.de.

EDIT: Akceptuje to cesku adresu pre registraciu.

Ohladne preposielania cez nejaku zasielkovu firmu neporadim, nemam s tym skusenosti.



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#25 » čtv 22. pro 2016, 10:28

Zkoušel jsem jednorázový nákup, zadal jsem toto (viz obrázek) a pustilo mě to dál k volbě dopravy.
step1.jpeg


Bylo by dobré, kdyby na to koukl někdo, kdo umí Německy

Jinak mají tam ješte balení 100ks GEN2 bez okna, kde kus vychazí na necelých 14 EUR pokud byste jim daly přednost...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#26 » čtv 22. pro 2016, 10:39

@kubass_hk9 - ked tak SZ nech to tu neplevelime. Ale rovno sa tam zaregistruj cez uvodnu stranku, objednavku mozes riesit potom.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#27 » čtv 22. pro 2016, 11:41

V reakci na výzvu zvyšuji svoji poptávku na šťastné číslo 7.

Takže mobil-man ... 7 kusů. :mrgreen:

P. S. ARku též zatím nemám, pracuje se na tom a bude to nejspíš V-AR.



paulus.u
Příspěvky: 71

Příspěvek#28 » čtv 22. pro 2016, 13:05

za 18 eur bych taky vzal 4ks.. :-)



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#29 » čtv 22. pro 2016, 16:02

Taky bych bral 4kousky



addi
Příspěvky: 11

Příspěvek#30 » čtv 22. pro 2016, 16:43

5 ks.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů