Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#31 » úte 21. pro 2010, 12:02

Takže poloha pružiny se nemění?, t. zn., že vniřní průměr těsnění i podložky je o něco větší než průměr pružiny a pružina tak těsněním i podložkou prochází?, to je mi zas taky divné, furt tomu nerozumím jestli to mám správně. Nejdříve mám dvě gumová těsnění navlečená směrem k zarážce, potom podložku (hliník), oboje těsně obepíná vodící tyčku a pružina se zarazí o kovovou podložku, čili ta je trochu více stlačována. Mám to tedy správně? Díky.



cony
Příspěvky: 56

Příspěvek#32 » úte 21. pro 2010, 13:16

Nevím jak je to u berrety 70ky protože ji nemám, takže nemůžu odzkoušet tohle řešení, ale pointa bufferu je, že musí být mezi rámem a závěrem, když je závěr v zadní úvrati. Pokud rozšíříš styčnou plochu tou kovovou podložkou, tak že Ti rám bude dosedat na ni a ta stlačí tu gumu, bude to tak fungovat taky. U glocka se to řeší tímto způsobem http://www.floridafirearmtraining.com/gk1inst.jpg u 1911ky zase například takto http://www.nokick.com/v/vspfiles/photos/BT%201911-1.jpg

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#33 » pon 3. led 2011, 18:50

Ahoj všichni, děkuju všem za příspěvky k Berettě. Dnes jsem měl možnost nechat svou krátkou malorážku vyzkoušet zkušeného střelce, není žádný problém, nastřílel 8 desítek a dvě devítky :-). Pak mě zaškolil a předal zkušenosti a po půl hodině tréningu už s ní i já střílím jen do černého. Někdo mi to tu už psal, že je to lehká zbraň a střílí se s ní úplně jinak, než s devítkou, na kterou jsem zvyklejší. Takže to bylo v rukách a mé neznalosti, zbraň střílí perfektně. Zkoušel jsem pak sám i patnáct metrů a dokonce i dvacet metrů a kromě jednoho úletu vše do černého (s mezinárodním pistolovým terčem), jsem spokojený. Jako nejlepší střelivo se skutečně zdá doporučený dražší Blazer. Ještě jednou díky za názory.



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#34 » pon 10. led 2011, 16:08

Chci se s vámi podělit o svůj nápad.Udělal jsem si jednoduchý doraz z kousku gumy,který vkládám mezi dorazové plochy rámu a závěru.Je to obyčejná guma z duše od auta,silná 2 mm.Navlékám ji při sborce na vratnou pružinu.Je to úplně jednoduché,pružina není více napjatá,pistole funguje naprosto spolehlivě.Ověřeno na střelnici už asi 800 ranami bez problému.Jen je potřeba gumičku asi po 100 ranách vyměnit,protože se střílením vymačká.Nejvíce jsem s ní vystřílel 150 ran SB standard a vydržela to.Nadělal jsem si jich asi 20,takže není problém.Používám to jen na střelnici,na nošení ne.Střílím SB standard a Blazer.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



cony
Příspěvky: 56

Příspěvek#35 » úte 11. led 2011, 01:04

Tohle přesně jsem aplikoval na IŽ 35M když jsem z něj ještě aktivně střílel, na radu zkušenějšího střelce.

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#36 » stř 12. led 2011, 20:12

to: fylipt

Navlékáš to těsnění na vodící lištu před pružinu směrem dopředu? Čili na konec pružiny směrem mušce? Není mi to jasné, bohužel.



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#37 » čtv 13. led 2011, 06:06

Navlékám to tou dírou přímo na pružinu v které je už vodící tyčka,ještě jednou jsem to vyfotil tak jak to vypadá pohromadě než pistoli složím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#38 » čtv 13. led 2011, 09:55

to: fylipt

Jo díky za upřesnění, jak ale poznám, do kterého místa tu gumičku umístit?

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#39 » čtv 13. led 2011, 10:47

A nestačil by tzv. "O kroužek"?



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#40 » čtv 13. led 2011, 21:12

O kroužek mě nenapadl,ale zkusím to...Gumičku navlékám na pružinu a dorazím ji na zesílenou část hlavně co zapadá do rámu,ale není to potřeba dělat úplně přesně,když je o kousek dál tak si ji závěr při první ráně srovná tam kde má být.Už jsem to zkoušel nechat jí asi o centimetr směrem k ústí hlavně a když jsem po sborce natáhl závěr a znovu pistoli rozebral tak byla na správném místě.Zítra chci jít na střelnici,tak s sebou vezmu O kroužek,vyzkouším ho a napíšu jak to fungovalo.Určitě by to bylo lepší řešení,kvůli tomu že se O kroužek dá sehnat všude...jdu hledat správnou velikost kroužku ;)

Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#41 » pát 14. led 2011, 21:08

Já jsem byl střílet včera, dal jsem tam ten O kroužek (do toho správného místa), ale účinnost posoudit neumím, bohužel.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#42 » úte 1. úno 2011, 20:16

Pár fotek :oops: .
_MG_2397_1.jpg
_MG_2400_1.jpg
_MG_2405_1.jpg
_MG_2407_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Louba
Příspěvky: 31

Příspěvek#43 » pát 11. úno 2011, 11:52

Ahoj kolegové, nedávno jsem se stal také držitelem Beretty 70/71 (v papírech 70, ale rám Al tedy 71) a zatím velká spokojenost, "papá" vše bez problémů. Ke tvaru a umístnění dorazu jsem došel stejně jako fylipt, navlékání gum a podložek na vodící tyčku je hloupost, zvýší se tím jen tuhost pružiny. Přikládám foto první testovací střelby, bylo to jen narychlo z volné ruky abych ji okusil jestli chodí. Přeji všem hodně radostí s tímto mazlíkem. ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pepino1958
Příspěvky: 5

Příspěvek#44 » pon 28. úno 2011, 14:11

Zdravím, na kolik metrů to bylo? Díky.



Louba
Příspěvky: 31

Příspěvek#45 » pon 28. úno 2011, 15:38

Ahoj, cca 15m "na rychlovku", poprvé v ruce a baštila vše co dostala. Myslím, že ani na 20-25m bych nechtěl stát naproti.........Potkal se někdo u nás i stou dlouhou hlavní pro 71,72....??

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů