Registrace vzduchovek?



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#1 » stř 11. led 2017, 15:09

Ehm, já nevím co na to říct... Můžeme proti tomu něco udělat?

https://www.novinky.cz/domaci/426089-eu ... licii.html



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#2 » stř 11. led 2017, 15:34

Kdo mohl tak bojoval už při projednávání této blbosti. Teď už maximálně doufat v nenadálé osvícení europoslanců (což je nepravděpodobné). Viz níže:
viewtopic.php?f=57&t=7143&start=1335

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#3 » stř 11. led 2017, 15:37

A proč proti tomu něco dělat, když je to správné??? Vše, čím je možno někoho zranit by se mělo zaevidovat, majitel by měl být v registru osob, které mohou někomu uškodit a měl by být ve dnech, kdy se koná nějaká společenská nebo politická akce nebo je nějaký svátek nebo den pracovního volna, vzat do preventivní vazby, aby byla jistota, že se nic nestane. Já mám doma i prak, chápu jeho nebezpečnost a ještě než to bude oficiálně požadováno půjdu na Policii a požádám, jako uvědomělý majitel zbrojního průkazu, o registraci praku i kuliček do něj.



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#4 » stř 11. led 2017, 15:44

Paza: Asi to taky pamatuješ, to by přece nebyla žádná novinka. Například pravidelně při výročí bratrské pomoci spřátelených, tehdy ještě nikoliv evropských, vojsk, v srpnu každé léto potenciální rebelanty povolávali na vojenské cvičení, aby byli pod dozorem.



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#5 » stř 11. led 2017, 15:46

No, upřímně, jestli se tohle zavede, tak se budou stejně registrovat jedině nově koupený plynovky a vzduchovky.

Každej normální člověk se na to, aby běžel se vzduchovkou nebo plynovkou na PČR, samozřejmě vykašle. Něco podobnýho jsme už viděli, když se měli kdysi přihlásit majitelé perkusních revolverů.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#6 » stř 11. led 2017, 16:16

No nezapomínejte pánové, že podle původního návrhu směrnice měl být ZP i na zapalovač, pokud připomíná zbraň...

A myslím, že Irsko vzduchovky likvidovalo...


P.S. Bacha na teroristu s flusbrokem... :twisted:



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#7 » stř 11. led 2017, 16:16

První fáze je registrace, další fáze je zákaz a odebrání, když už budou vědět, kdo to má.... A evropští úředníci se zřejmě nezastaví, nějakou činnost si vždy vymyslí... A nakonec to neskončí ani registrací klacků, lešenářských trubek a dlažebních kostek. Vždyť to jsou přece také vysoce nebezpečné zbraně...



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#8 » stř 11. led 2017, 16:20

murdoch:
a že při každé amnestii "normální" lidi nanosí policajtům hromady kvérů, mnohdy i velmi raritních a cenných kousků ... :evil:
Naposledy upravil(a) kiv61 dne stř 11. led 2017, 16:20, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#9 » stř 11. led 2017, 16:20

Kurnik, to uz prestava byt sranda, to sa ma clovek strhat ked to bude vsetko zakopavat ? :lol:
A inak ... nepanikarit, ze vylezu pokusy o nejake dalsie zhovadilosti bolo jasne ... :roll: Cim viac kravin vymyslia, tym viac ludi nas... teda nahnevaju - tym vacsi odpor bude. Len tak dalej.



kiv61
Příspěvky: 578

Příspěvek#10 » stř 11. led 2017, 16:22

To je jinak: cíleně vypouštějí tyto zhůvěřilé informace aby pak jakoby krapet "couvli" a prostý lid se plácal do stehen, že to nakonec vlastně tak špatně nedopadlo ...



iloveguns
Příspěvky: 1408

Příspěvek#11 » stř 11. led 2017, 16:23

Proti tomuhle lze již dělat jen všechno, co bude směřovat k vystoupení z EU... Nic jiného nám nepomůže.

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#12 » stř 11. led 2017, 16:24

MM píše:Kurnik, to uz prestava byt sranda, to sa ma clovek strhat ked to bude vsetko zakopavat ? :lol:
A inak ... nepanikarit, ze vylezu pokusy o nejake dalsie zhovadilosti bolo jasne ... :roll: Cim viac kravin vymyslia, tym viac ludi nas... teda nahnevaju - tym vacsi odpor bude. Len tak dalej.

No to je otázka, díky mediální masírovce jsou lidé ve velké většině nastaveni tak, že jsou proti zbraním, například můj bratr mě nemá rád a označuje mě za divného člověka a blázna že mám zbraně. A takových lidí je fakt hodně a budou ta opatření podporovat...

Ale může mít pravdi kivi61, opravdu to může být taktika jak protlačit "jen část".
Naposledy upravil(a) paza dne stř 11. led 2017, 16:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#13 » stř 11. led 2017, 16:25

kiv61: No myslím, že Irsko (kde je prý taky zakázán pepřák - informaci jsem neověřoval) už vzduchovky konfiskovalo a likvidovalo...



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#14 » stř 11. led 2017, 16:38

paza: sice je to OT, ale já jsem taky v rodině ten divnej...

Kromě situace, kdy jsme na chatě na Sázavě (mimochodem tam na tom místě není signál na mobil), noc, venku se začnou ozývat divný zvuky - jó, to jsou najednou rádi, že mě maj s sebou :lol:

kiv61: jj, strašná škoda

pro všechny ostatní: pánům z Bruselu je to jedno, ale Sigmund Freud řekl o zbraních tohle:


Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.

S tím naprosto souhlasím.



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#15 » stř 11. led 2017, 16:38

Iloveguns: Nikolivěk, nejdřív přijdou na řadu pepřáky a teleskopy, ty jsou nebezpečnější. A hlavně, když už se bude hlasovat, tak proč to nespláchnout najednou.

Kiv61: přesně tak :clap:
Každý normální si doma zanadává, po době, která bude nepřímo úměrná brutalitě nastavených sankcí, si stoupne do fronty a zbraně nechá zaregistrovat. Takových bude naprostá většina.
Nezapomínejme, že směrnici bude implementovat nová vláda s novým ministrem vnitra, a pokud bychom věřili předvolebním průzkumům, tak se nabízí hned několik osvědčených matadorů, třeba p. Stropnický nebo Pelikán, či evropy znalá pí Jourová. Abych byl aspoň trochu optimista, pí. Charanzová by možná nebyla špatná ministryně vnitra, až jí budu před hlasováním mailovat, zkusím to nadhodit :-). Koneckonců, v Donalda taky nikdo nevěřil.
Naposledy upravil(a) cmd_ dne stř 11. led 2017, 16:47, celkem upraveno 1 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: BerryJ a 13 hostů