střelnice: AVIM Praha



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#286 » pát 13. led 2017, 21:20

Ono se to zlepší - někdo se přesune fo Prague Armory, někdo do té nové v Měcholupech. No ale samozřejmě rush hours a busy days na Avimu zůstanou, takže to chce chodit jindy. Otevíračku mají celkem solidní bych řekl

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#287 » pát 13. led 2017, 21:32

Tak já budu využívat obě, protože mě mrzí, že v AVIMu nemohu střílet s broknou, což v PRAGUE ARMORY s jednotnou střelou ano, Měcholupy jsou pro mě hóóódně z ruky, ještě tak někdy jezdím na střelnici U lovčího Huberta. Proč, panebože, neudělá někdo střelnici v oblasti Prahy 5, Smíchov, Chuchle, Zbraslav... :oops: :crazy: :oops:
Ale AVIM je pro mě srdcovka, protože tam jsem začínal s přípravou, tam jsem dělal zkoušky a já jsem věrný tvor.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#288 » pát 13. led 2017, 21:53

Do Avimu již nechodím, parkovat se nedá, cena vzhledem k rážím, nic moc, prostě sice v centru, ale dost nepoužitelné. Vzdálenost terču absolutně nedostatečná, sice po opravě, ale byl tam těžký úraz.
Pouze můj názor, ale už nepříjdu !

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#289 » pát 13. led 2017, 21:57

Zase je to prakticky na Metru, což je dobré, cena mě, jak píši teď trochu otrávila, vzdálenost terčů na velké je jakžtakž, na malou nechodím, to je ztráta času.
Jaký úraz tam byl? Elektřinou od ovládání terčů (?), jak mi to vyplývá z kontextu nebo střelnou zbraní???!

Dodatek: pokud by to byl úraz střelnou zbraní, tak k tomu může, bohužel, dojít všude, protože člověk nikdy neví kdo je vedle něj na stavu a někdy jsou tam lidé, které někdo učí, a to může být hodně nebezpečné...
Naposledy upravil(a) paza dne pát 13. led 2017, 22:02, celkem upraveno 1 x.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#290 » pát 13. led 2017, 22:01

Bohuliby píše:parkovat se nedá


Parkovat se dá celkem v pohodě vzadu u Hiltonu, zatim jsem tam místo vždycky našel. To jen tak FYI.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#291 » pát 13. led 2017, 22:08

Nebo jsou asi dvě parkoviště přímo u metra Florenc (jedno u výlezu a druhé pod mostem), případně kolem Negreliho viaduktu



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#292 » pát 13. led 2017, 22:14

Ty jsou ale placený... Kolem viaduktu to bejvá plný, ale občas se tam taky místo najde, akorát je to pak trošku dál.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#293 » pát 13. led 2017, 22:19

paza píše:Zase je to prakticky na Metru, což je dobré, cena mě, jak píši teď trochu otrávila, vzdálenost terčů na velké je jakžtakž, na malou nechodím, to je ztráta času.
Jaký úraz tam byl? Elektřinou od ovládání terčů (?), jak mi to vyplývá z kontextu nebo střelnou zbraní???!

Dodatek: pokud by to byl úraz střelnou zbraní, tak k tomu může, bohužel, dojít všude, protože člověk nikdy neví kdo je vedle něj na stavu a někdy jsou tam lidé, které někdo učí, a to může být hodně nebezpečné...

Kolega má na mysli tu zraněnou slečnu - odražená střela (myslím, že vlastní). Kvůli tomu to tam bylo taky nějakou dobu zavřené, než to předělali. Je fakt, že to tam bývalo o hudbu a taky jsem zažil, že se mi odražená střela "vrátila" až na stav :x



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#294 » pát 13. led 2017, 22:20

mikky píše:Ty jsou ale placený... Kolem viaduktu to bejvá plný, ale občas se tam taky místo najde, akorát je to pak trošku dál.

Jo, jsou, ale to je prostě daň za střelnici v centru. Já tam jezdím sockou, takže pro mně pohoda :lol:
Kolem viaduktu je to jak kdy prostě no :ugeek:



Prcek
Příspěvky: 291

Příspěvek#295 » pát 13. led 2017, 22:21

Byl tam před rokem a půl úraz fragmentem střely, pak měli půl roku zavřeno. Ale neptejte se jich na to, jsou na to lehce alergičtí ;-) Já sám tam kdysi koupil sousedovu odrazenou střelu od kovového zavěšení terčů a nic moc. Proto to teď mají tak úžasně esteticky vyřešené ;)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#296 » pát 13. led 2017, 22:24

Přesně tak, je to OK a v centru, nic víc, nic míň, já už tam nepůjdu, asi tak !!!

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 988

Příspěvek#297 » pát 13. led 2017, 22:31

Přiznám se, že mě také napadlo co by se dělo, kdyby někdo místo terče zasáhl kovový závěs terče a vida- ono se to stalo a to může být při nevhodném odrazu mazec. Ale to snad hrozí skoro všude. Holt máme docela rizikový koníček a to i když je na stavech člověk sám. Existuje bezpečná střelnice?! Asi ne a nevím, zda je AVIM špatnou výjimkou, hlavní je, že nějaké úpravy proběhly a že se situace dostala do normálu...



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#298 » pát 13. led 2017, 22:35

No kovový závěs je jedna věc, ale mně se stalo to, že se to odrazilo od dopadiště zpátky na stav, kde jsem to koupil a naštěstí odešel jen s modřinou...



Bender01
Příspěvky: 72

Příspěvek#299 » pát 13. led 2017, 23:16

Sám si na Avim nemůžu stěžovat - skvělá dostupnost, ochotný personál a slušné ceny /i po zdražení/.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#300 » pát 13. led 2017, 23:27

Jasně, za ty metry, cena vysoká ! Jinak v centru, OK.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů