Nosit zbraň je prevencí před terorismem

Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 78

Příspěvek#316 » pon 9. led 2017, 21:06

CMD: tvůj odkaz byl 5 min výstřižek z celého rozhovoru, ale to byla asi chyba na DVtv, tak jsem tu dal link na celé video. Když se na ty linky podíváš, tak je každý jiný, ale nakonec se již sejdou u jednoho celého souboru, tudíž předpokládám, že si to na DVtv již dali do cajku. Jinak o zbraních jsou tam cca 3 věty ke konci.

SPOILER: Švédsko je v bruseli... a taková krásná zem to byla.

Střelbě zdar a rukám klid :-)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#317 » úte 10. led 2017, 21:36

Překlad z US fotky
Obrázek



dfgdsster
Příspěvky: 109

Příspěvek#318 » stř 11. led 2017, 18:11

Maji tam gramaticke chyby. Anebo je prekladatel prazak jako remen.



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#319 » stř 11. led 2017, 18:29

Naprosto ukázkový příklad HOAXu. Neověřitelná čísla, bez odkazů na zdroje, špatná čeština. Doufám, že je to jen nějaký zoufalý pokus a že to nikdo nechce zveřejňovat.



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#320 » stř 11. led 2017, 19:29

facebook to šíří na plný pecky



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#321 » stř 11. led 2017, 19:48

Jen ať se to šíří dál, i kdyby to nebyla pravda, víte jak je to s tisíckrát opakovanou lží... Proč nepoužít proti odpůrcům zbraní jejich vlastní metodu? 8-)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#322 » stř 11. led 2017, 19:50

Odkaz odkud to mám já máte na fotce. Tak napište autorovi o zdroje ;-) správcem této stránky je pan Mgr. Černý
A souhlas s Murdochem. I kdyby to byla hovadina tak :wave: třeba pan Alexis a EK touto taktikou bojuje běžně, ne?



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#323 » stř 11. led 2017, 20:16

edit: omylem to tu bylo 2x

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#324 » sob 14. led 2017, 13:57


Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#325 » ned 15. led 2017, 14:50


Uživatelský avatar
Patton
Příspěvky: 280

Příspěvek#326 » pát 20. led 2017, 12:47

Chovanec do toho jde, držme palce a doufejme. Naděje umírá poslední.

https://www.novinky.cz/domaci/426992-vl ... proti.html



jaro.63
Příspěvky: 73

Příspěvek#327 » pát 20. led 2017, 13:27

Novelou zákona o zbraních v minulém roce vypadla možnost vládě umožnit nařídit odevzdání zbraní v případě ohrožení státu. Slyšel jsem tuto zajímavou informaci, docela mě to rozhodilo.

Podle pracovní verze se počítá s tím, že by v ústavě bylo zmíněno nejen právo nabývat, držet a nosit zbraně kvůli ochraně života, zdraví, majetku a tolik diskutované zajišťování vnitřního pořádku a bezpečnosti ČR, ale i ustanovení, že toto právo může být i omezeno, jak je to u různých práv v Listině základních práv a svobod. Nevíte, jestli to slovo OMEZENO v tom návrhu doopravdy je?

Jestli ano, tak aby to nebyl vlastně návrat před tu novelu v silnějším zakotvení v právním režimu ( v ústavě). Bude teroristický útok a vláda vyhlásí ohrožení a odevzdáváme. Takže takový skrytý fígl, jak vyhovět Bruselstánu v odzbrojování.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#328 » pát 20. led 2017, 13:59

Omezeni prava - to je z novin. Jinde jsem to zatim nezaznamenal. Vzhledem k dosavadnimu prubehu bych optimisticky predpokladal, ze to je spise ve vyznamu "podmineno". Ovsem to hadam. Buh vi, jak to bude a jestli vubec.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#329 » pát 20. led 2017, 14:01

No je to pracovní návrh, takže těžko povědět :geek:

Ale v tom článku je TO úplně jasné - všechna ministerstva, která jsou po palcem agenta Bureše jsou proti, jak jinak. Nepotřebuje přece žádné překážky v čerpání...
Lidovci (14 hlasů) sice připouštějí "diskuzi", ale v zásadě to bude diskuze ve stylu "silnější pes mr*á", takže si vydiskutují, kdo má větší šanci vyhrát letošní volby a jeho stanovisko zaujmou, takže to bude s agentem Burešem a proti.

Z opozičních stran je to taky jasné bych řekl - komunardi proti (33 hlasů), TOP09 proti (pár možná pro) (26 hlasů), ODS pro (pár asi proti) (16 hlasů), piTomio a jeho pohrobci nejspíše pro (14 hlasů). Takže i kdyby to prošlo přes Vládu do PSP a socani hlasovali všichni pro (50 hlasů), nemůže to projít, protože na ústavní zákon je potřeba 3/5 hlasů VŠECH poslanců (nikoliv pouze přítomných), což je 120 hlasů. A vzhledem k tomu, že Bureš (47 hlasů) spolu s komoušema má přesně 80 poslanců tak se obávám, že napříč politickým spektrem toho jednoho chybějícího sežene :x

Nemá LEX nějakou možnost dát veřejně pánům zákonodárcům najevo, že desítky tisíc voličů-střelců sledují jejich hlasování? Asi to moc nepomůže...ale každá snaha dobrá :roll:

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#330 » pát 20. led 2017, 14:20

jaro.63 píše:Novelou zákona o zbraních v minulém roce vypadla možnost vládě umožnit nařídit odevzdání zbraní v případě ohrožení státu. Slyšel jsem tuto zajímavou informaci, docela mě to rozhodilo.

Podle pracovní verze se počítá s tím, že by v ústavě bylo zmíněno nejen právo nabývat, držet a nosit zbraně kvůli ochraně života, zdraví, majetku a tolik diskutované zajišťování vnitřního pořádku a bezpečnosti ČR, ale i ustanovení, že toto právo může být i omezeno, jak je to u různých práv v Listině základních práv a svobod. Nevíte, jestli to slovo OMEZENO v tom návrhu doopravdy je?

Jestli ano, tak aby to nebyl vlastně návrat před tu novelu v silnějším zakotvení v právním režimu ( v ústavě). Bude teroristický útok a vláda vyhlásí ohrožení a odevzdáváme. Takže takový skrytý fígl, jak vyhovět Bruselstánu v odzbrojování.


Je tam klasicky: Občané mají právo nabývat, nosit... Podrobnosti stanoví zákon. Tedy omezení v zákoně být samozřejmě může (v současnosti jsou omezeny třeba zbraně sk. A).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Neptun a 19 hostů