Perkusní derringer Great Gun

Black Powder a vše co k tomu patří


Ander
Příspěvky: 3

Příspěvek#406 » pát 26. čer 2015, 13:47

Zdravím všechny, jsem tady nový a pro Deringa si jdu v úterý. Není mi celkem jasné , že když jsem ho chtěl objednat u výrobce .Tak jsem dostal odpověď ,že k mání bude v polovině Prosince. V e-shopu Zbraně Ostrava mi ho objednali a na prodejně byl za dva dny. Když jsem psal do prodejny jestli se jedná opravdu o originál , dostal jsem odpověď ,, Derringery objednávám přímo u výrobce a né u žádných překupníku" . Nerozumím tomu . Tak výrobce je nemá skladem a obchod to objedná hned.



Ander
Příspěvky: 3

Příspěvek#407 » úte 30. čer 2015, 20:38

Dnes jsem si domů přinesl tenhle šperk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



matias
Příspěvky: 259

Příspěvek#408 » stř 1. črc 2015, 19:25

Móóóc pěknej.



Ander
Příspěvky: 3

Příspěvek#409 » pon 7. zář 2015, 13:32

IMG_1639.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
molegabet
Příspěvky: 96

Příspěvek#410 » úte 8. zář 2015, 19:55

Krásná fotka, hezky vystihuje atmosféru babího léta.
Zvláštní, přitom je tam jen kvér a prkno.
Ale světlo je asi specifické. :think:



salsa.leon
Příspěvky: 1

Příspěvek#411 » sob 3. říj 2015, 20:07

Jaká je to ráže a délka hlavně ?



MKO
Příspěvky: 8

Příspěvek#412 » ned 29. led 2017, 17:37

Zdravim. Při nákupu nových střel na GG .45 jsem narazil na tyhle od Aresu. Píšou že je netřeba mazat. Zkoušel jste to někdo?
http://cs.strobl.cz/strela-ares-maxi-45 ... lastovana/

Uživatelský avatar
Drahoun
Příspěvky: 79

Příspěvek#413 » ned 29. led 2017, 21:41

To by mně taky zajímalo. Je super, že se nebude v hlavni tvořit nános olova, ale co udělá s hlavní sedřený plast ? :shifty: Nebo že by se v hlavni bez vývrtu nic takového nestávalo ?

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 366
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#414 » pon 30. led 2017, 11:27

2 Drahoun: A kteráže to zbran nemá v hlavni vývrt?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#415 » pon 30. led 2017, 14:27

Tak jsou zkušení předovkáři, kteří olověný ogivální střely mažou vysoce sofistikovanou směsí tak, že na to flusnou (fakt). Stačí přečíst příslušný vlákna na různých fórech.
Pokud jde o tyhle plastový zázraky, slyšel jsem něco o tom, že se to na tu hlaveň napéká a nejde to dolů. Já osobně bych to do předovky nedával.
BTW, jako mazání jsem vždycky používal velice speciální mazadlo jelení lůj (ten nejobyčejnější.)



MKO
Příspěvky: 8

Příspěvek#416 » pon 30. led 2017, 22:29

Zase při naládování na delší dobu a nošení se taky nemaže a tohle by tu střelu dobře utěsnilo. A co se týká toho plastu neuvádí se co to je. Třeba je to něco s teflonem.



MKO
Příspěvky: 8

Příspěvek#417 » sob 4. úno 2017, 09:14

Na jiných forech jsem se dočetl že poplastovaný střely používají i přebíječi u normálních nábojů a ty si to chválí. A že by Ares nabízel produkt který sviní hlavně se mě moc nezdá.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#418 » sob 4. úno 2017, 10:27

Pánové, obávám se že uvažujete špatným způsobem. Poplastované střely jsou náhradou za střely plášťované a jejich účelem je aby se při vysokých rychlostech v hlavni nemazalo olovo. To u předovek nehrozí. A už vůbec ne u krátkých. Veškerá výhoda poplastovaných střel je tedy u předovek ztracená. Samotný plášť - plast je odolnější než vlastní měkké olovo a do předovek je právě vhodné měkké olovo a dobré mazání.



MKO
Příspěvky: 8

Příspěvek#419 » sob 4. úno 2017, 21:23

Tak proč tyhle střely vlastně nabízejí do předovek? Nepoškodí to hlaveň?

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1571

Příspěvek#420 » ned 5. úno 2017, 08:10

Upřímňě řečeno, nevím jak přišli na nápad poplastovat střelu pro předovky, a zrovna typ s extrémně hlubokými mazacími drážkami. U černého prachu/předovek navíc k usazování olova nedochází. Poškodit by nic neměly, ale ani nepomůžou. Osobní zkušenost ale nemám (v předovkách), tak se zdržím spekulací. Možná by o použití s černým prachem něco věděl Hungry.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů