Sig Sauer P-320

Glock a spol.
Uživatelský avatar
WalrusInAnus
Příspěvky: 278

Příspěvek#61 » úte 31. led 2017, 16:46

Zajímavý je, z Brownells mi napsali že ten "rám" (grip module) není určenej pro export.
O modularitě si v ČR můžeme nechat zdát :D Nikdo to sem nepošle, a čeští prodejci se nejspíš s díly - jako je dobrým zvykem - vůbec nebudou obtěžovat.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#62 » úte 31. led 2017, 17:25

MKabar píše:P320 na IWA meli kovovou desticku zalitou v ramu ze SN v miste toho okynka, misto neho proste. Zkusim vecer najit nake foto. Ale fotil jsem hlavne XSixy apod. Jeste jsme se specialne na to divali. Tak potom proc prudi s prukazem zbrane na druhou hlaven do pistole, kdyz existujou 1911 bez SN na hlavni? Nechapu.


Bůh ví, co to bylo a nebo co jste si mysleli, že jste viděli.

P320 nemá, neměla a nikdy nebude mít sériový číslo pevně spjatý s plastovym "rámem" (grip modulem), protože je snadno odnímatelnej a vyměnitelnej.

Sám jich mám celkem asi pět v různejch variacích a barvách.

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#63 » úte 31. led 2017, 18:55

WalrusInAnus: Z ameriky ten grip z nějakého důvodu nepošlou. Blíž jsem neměl energii ten důvod studovat, ale zkoušel jsem i amazon, který jinak posílá do ČR v poho. Ale dá se koupit v Německu.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#64 » úte 31. led 2017, 19:33

Může sem tedy některý vlastník P320 dát fotku jako důkaz, že SN je pouze na kontejneru v okénku? Jinak je tohle tvrzení proti tvrzení.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#65 » úte 31. led 2017, 20:12

tslaby píše:Může sem tedy některý vlastník P320 dát fotku jako důkaz, že SN je pouze na kontejneru v okénku? Jinak je tohle tvrzení proti tvrzení.


Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#66 » úte 31. led 2017, 20:17

Loocas: koukám že si pořídil plochou spoušť. Jak jsi s ni spokojený ? Taky o ni uvažuju.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#67 » úte 31. led 2017, 20:22

Style píše:Loocas: koukám že si pořídil plochou spoušť. Jak jsi s ni spokojený ? Taky o ni uvažuju.


Maximálně! :) Krom toho, že dobře vypadá (což je důležitý, že jo) :D, tak má i perfektní sklon a střílí se s ní výborně jak naostro, tak v rukavicích.

Rozhodně supr upgrade, i přesto, že se nemění běh spouště nebo odpor.

U tý vlevo, kterou mám na IPSC atp. jsem ladil chod spouště a dostal jsem se někam na 4lbs, ale chci to ještě trochu stáhnout k 3lbs, na který jsem zvyklej z pušek a musim říct, že je to fakt paráda.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#68 » úte 31. led 2017, 20:23

Loocas: Ty jsou přímo Vaše? Individuální dovoz nebo koupě přes českého distributora?

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#69 » úte 31. led 2017, 20:27

tslaby píše:Loocas: Ty jsou přímo Vaše? Individuální dovoz nebo koupě přes českého distributora?


Ty jsou přímo moje, ano.

A je to koupeno, kupodivu, v ČR. Jedna z Banzaie, přímo a druhá ze Střeleckého Servisu.

Ta Compact byla jedna z patnácti v ČR, co tenkrát Banzai dovez a hned zmizely. Nebejt na čekačce, tak bych se k ní nedostal. :)

Uživatelský avatar
Style
Příspěvky: 287

Příspěvek#70 » úte 31. led 2017, 20:28

loocas : a přehození za originální jsi zvládl sám? Návod vypadá jednoduše, ale rád bych to dal ještě někdy dohromady :)

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#71 » úte 31. led 2017, 20:36

Dekuji za info a názorné foto. Tak tedy číslo je na spoušťovém kontejneru a v rámu je okénko i u nás. Myslím že by se továrně moc nevyplatilo dělat dve verze rámu, jednu s okénkem a druhou se zalitou kovovou destičkou, levněji by je vyšlo na tak malý trh s takovými požadavky zbraň vůbec nedodávat.



MKabar: Nemohlo se jednat na IWA o nějakou předprodukční sérii?



On je jich na našem trhu malý počet o teď. Pár full-size se teď objevilo a já přemýšlím, jestli si neudělat radost. Jeden plastak jako rezervní by se mi líbil :)

Edit: Ještě k tomu, kde všude má být sériové číslo. Jalo první zbraň jsem si koupil Walther Colt 1911 a SN měl také pouze na závěru a rámu. Na hlavni byla jen značka zkušebny.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#72 » úte 31. led 2017, 20:52

Style píše:loocas : a přehození za originální jsi zvládl sám? Návod vypadá jednoduše, ale rád bych to dal ještě někdy dohromady :)


Všechny modifikace jsem si dělal sám. Neni to nic složitýho. Už jsem jí měl i komplet rozebranou do poslední pružinky a leštil styčný místa (ta IPSC pistole). :)

tslaby píše:MKabar: Nemohlo se jednat na IWA o nějakou předprodukční sérii?


Pochybuju. Byl jsem na IWA, osahával jsem si je tam a byly to ty samý pistole, co máme tady. To, co bylo na IWA byl vzorek toho, co SIG dováží do EU. Chyběla tam např. MPX, kterou vůbec neplánujou v Evropě prodávat.

tslaby píše:Edit: Ještě k tomu, kde všude má být sériové číslo.


Viděl jsem SN vyleptaný/vypálený jen na rámech a závěrech, ne na hlavních. A to ani na puškách atd.



tazi
Příspěvky: 142

Příspěvek#73 » úte 31. led 2017, 22:19

loocas už nahodil fotky, takže jak je to v reálu už je jasné ;)
Já mám P250 Compact, kde je systém stejný. Číslo je na kontejneru spoušťáku, závěru a hlavni. V gripu je jen okénko, kterým je vidět číslo na kontejneru.

Chtěl jsem si koupit grip ve FDE, který stojí asi 40 dolarů. Ale nakonec asi vyměním celý kvér právě za P320 FS.

OT: Také mám pistolí s číslem pouze na rámu, a to Beretta 71.

Uživatelský avatar
Tom Λ
Příspěvky: 57

Příspěvek#74 » úte 31. led 2017, 22:22

ještě to foto z IWA 2015 :D myslím že to je vcelku jasné a MKabar se seknul, a nahodil trochu útočnější ton, za který by se měl omluvit
10981079_1062549390427763_351778330230713145_o.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pecca7369
Příspěvky: 7

Příspěvek#75 » stř 1. úno 2017, 07:28

tak super, že jí tu někdo má... zkoušel si přebíjenky? jestli je to bere v pohodě? ... Bohužel čekám na compact až někdy možná bude :-( Poslední info z Banzai je že jich mejí objednaných přes 50 ale nidko neví kdy budou.. Jinak Full Size ještě někde jsou.. Ve střeleckým servisu mají 2.. to je info z 31.1.2017

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů