nová střelnice v Praze - Prague Armory



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#31 » pon 16. led 2017, 10:11

samurai píše:... Pro členy LEX je sleva 10 % a platí se za stav ...


Pro členy LEX (a příslušníky IZS) je sleva dokonce 20 % :) Za stav se platí, ale max. 2 osoby, za další osobu +50.

Nicméně stavy jsou oproti jiným střelnicím veliký a tři, čtyři lidi se tam vejdou úplně v pohodě. Za stavama je taky spousta místa, několik půjčitelných židliček a jako bonus pro přebíječy papírový kryty na rošty. Jen ty televize na dopadiště nejsou moc dobrý - na těch černých terčích tam stejně nic vidět neni.

Je to drahý, to jo, ale člověk taky jednou za čas místo na pivo zajde do slušný restaurace na hezkou večeři.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#32 » pon 16. led 2017, 16:19

No 20%, tj. ve vysledku 200... To uz neni tak hrozny :)

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#33 » pon 16. led 2017, 16:35

Jo, to se mi po slevě na LEX opravdu, vzhledem k možnosti střílet krátkou i dlouhou a vzhledem ke "kvalitě" prostředí (kterou zatím znám ale jen z obrázků a referencí), zdá dobré. Půlhodinka na střelnici mi obvykle stačí, raději chodím na kratší dobu častěji než na delší dobu občas. Takže zařazuji do harmonogramu návštěv střelnic a nahradím touto střelnicí Huberta, který je pro mě hodně z ruky.



samurai
Příspěvky: 35

Příspěvek#34 » pon 16. led 2017, 22:44

20 %? Na webu LEXu se píše 10 % (http://gunlex.cz/partneri) a tolik jsem i dostal. Je pravda, že tam padla otázka "Říkal jsem 10 nebo 20?", ale tak snad je to někde napsané a nezáleží to jen na něčí náladě. :)

50 Kč za další osobu je ještě fajn, na Květnici se za druhou osobu připlácí 90 Kč a třetí tam snad být ani nemůže, na Avimu je to za další osobu nad dvě +100 Kč. Ale jasně, tam je to z nižších cen.

Ale zajímalo by mě to s tou slevou. Ani ne snad proto, že jsem dostal "jen" 10 %, ale pokud je fakt 20 %, tak budu chodit ještě o trochu častěji. :)



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#35 » stř 18. led 2017, 11:32

Prakticky jsem to nestih vyzkoušet, ale jak správce, tak ještě jeden chlápek co tam byl (majitel možná?) tvrdili svorně 20 %. Dokonce to i vyčíslovali: "To máte hodinu za čtyři stovky".

Uživatelský avatar
paza
Příspěvky: 987

Příspěvek#36 » stř 18. led 2017, 12:18

Bylo by ideální, kdyby podobné informace byly uvedeny na stránkách střelnice. Zajímala by mě sleva pro členy LEX, cena a podmínky permanentky.



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#37 » sob 28. led 2017, 22:14

Cesta od metra Kolbenova: https://mapy.cz/s/1mAEg

Když se budete plížit dostatečně nenápadně, můžete se zkusit proplazit skrz závory neveřejnýho vjezdu do areálu cca v polovině cesty od metra, ale je tam takovej protivnej dědula, co vyhrožuje, že na vás někoho zavolá, tak nevim.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » sob 28. led 2017, 22:32

Navštívil jsem s kamarádem bez ZP tuto novou střelnici poprvé, cena za hodinu dohromady 500 Kč, včetně dvou terčů a záslepek, sluchátka a brýle jsou také v ceně, ty ale mám svoje. Opravdu široké stavy, slušné světlo, opravdu rychlé pojezdy, dopadiště 10 tun písku.
Opravdu na vysoké úrovni, prostor + komfort. Vše bez omezení ráže, stříleli jsme Mosina i AK.
Naprosto bezproblémové parkování v areálu, hned u dveří, jinak kousek od metra Kolbenova.
V tomto případě cenu plně respektuji, kde se dají v Praze střílet tyto ráže ?

Uživatelský avatar
machinus
Příspěvky: 164

Příspěvek#39 » úte 31. led 2017, 12:33

Tak mi přijde že by Pražáci měli mít radost že mají novou střelnici blízko centra (relativně). :-) Komu se to poštěstí že v jeho městě někdo zainvestuje a postaví novou střelnici? Všude se spíš rušej a zavíraj...

Drahý to je, když jde člověk sám. Když si chci sám zastřílet z pistole jdu do AVIMu. Na druhou stranu je Praguearmory jediná komerční střelnice s rozumnou otvírací dobou kde můžu střílet bez omezení ráže.Takže ideální pro AK / vz.58 a neřeší že jde o náboje z ocelovým jádrem. (Maj tam pískovej val tak je prej jedno) Je to moderní střelnice, výborné odhlučnění, dobrá vzduchotechnika, dobrý osvětlení, obsluha v pohodě (kontrast s AVIMem) Dorej výběr zbraní pro zapůjčení ale holt vysoký (relativně) ceny... :)



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#40 » úte 31. led 2017, 12:51

Taky se tam půjdu brzo mrknou s kosou, jsem zvědav, všichni co tam byli to zatím docela chválí :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#41 » stř 1. úno 2017, 21:52

Tak všechno se má vyzkoušet, i střelnice, tuto doporučuji.Vyzkoušel jsem v Praze již všechny a tahle patří k nejlepším.



j.kuntos
Příspěvky: 68

Příspěvek#42 » stř 1. úno 2017, 22:17

Dnes jsem byl vyzkoušet, byla to moje poprvé s vlastními zbraněmi. Prošel jsem většinu střelnic v Praze s kamarádama či jako přípravu na ZP a tohle nemá chybu - přístup, čistota, světlo, komfort, parkování.

Vřele doporučuji, kromě letních střelnic nemá pro mě zatím konkurenci. Jsem jen zvědaný na novou LERO střenici, zda bude konkurovat, mají mít prý taky i větší ráže.

Jediné co bych vytknul je zima, chápu, že toto vytopit je peklo ale menší sahárka by určitě neuškodila a hodně by pomohla.

Cena - řekl bych ok za to, co dostanete.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#43 » stř 1. úno 2017, 22:46

Zase taková zima tam nebyla, ale když si vezmu, že mrzne už víc než měsíc, tak jsme tam stříleli pouze ve svetru.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#44 » čtv 2. úno 2017, 09:13

Taky jsem tam včera byl, je to příjemné, délka pro střelbu bez opory dostačuje i pro kosu.Přístup personálu příjemný, docela chladno (prý jejich topení dokáže vydat 15 stupňů max, takže v tomhle mrazu už je to na svetr).

Na samostatné střílení si asi počkám na LERO, ale tohle je naprosto ideální pro střílení ve dvou.

A slevy jsou 10% pro LEX a 20% pro členy IZS. Prý je nedávno zavedli a několik prvních členů LEXu dostalo omylem těch 20%, ale to byl jen startovní zmatek.

A někdy od 6 do 12 února budou mít akci od MPI, kdy tam budou mít bednu glocků a nějaké rugery a budou je půjčovat zdarma jako promo. Ještě to prý nemají na stránkách, ale už se to chystá.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » čtv 2. úno 2017, 10:56

Rough boy píše:Chodím rád, občas na dvě hoďky v kuse, na jednu vnitřní střelnici. Tam je první půlhodina za 140,- a każá další za 70,-. Takže zaplatit za stejý čas buď litr a nebo 350,- je pro mě sakra rozdíl.


Ahoj,
docela by mne zajímalo o jakou střelnici jde a je-li dostupná i pro ostatní.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů