Pomoc s výběrem pistole

Pistole, které nepatří do žádné z ostatních kategorií


dominic_no
Příspěvky: 40

Příspěvek#1 » ned 12. úno 2017, 11:39

Zdravím,

potřebuji znát názor více lidí. Nevím jakou pistolku pořídit. Líbí se mi klasická CZ 75B, ta je vcelku levná, je to klasika, avšak obecně řečeno je často shazovaná a tak si říkám, jestli to má smysl. Další v úvahu připadá Glock 19. Ano, také má své pro a proti, je vcelku hezký, je to plasťák, ale na druhou stranu je hojně využíván ozbrojenými složkami na poměrně vysokých úrovních a podle toho soudím, že tam to bude kvalitou trošku výše. Další, zatím asi nejvíce lákavé mi přijde HK USP 9mm. Zajímá mě, jestli podle vás má cenu si za tuhle bambitu připlatit. Na tu jsem mimo jiné četl víceméně samou chválu.

Budu rád když poradíte co a jak, a navrhnete popřípadě další řešení (do 20k). :)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 1623

Příspěvek#2 » ned 12. úno 2017, 12:10

vlákna na tohle téma už tady jsou. Hledej a ptej se tam. Tohle admin smázne pro porušení pravidel :)kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#3 » ned 12. úno 2017, 12:12

Jako první pistole na ujasnění si priorit podle mně CZ75 rozhodně smysl má. Ideálně použitá. Důvody jsou jasné - dá se koupit za slušnou cenu a jetých je jich slušný výběr, není problém se servisem a na každé střelnici je znají (i když to GLOCK taky).
Já když jsem kupoval první zbraň, tak jsem měl různé nápady, zavrhoval GLOCK a kdesi cosi...dostal jsem radu koupit jetou CZ75 a přes značné sebezapření jsem radu poslechl, abych posléze seznal, že to byla rada dobrá. Nastřílel jsem s ní pár set nábojů, poznal, že mi nesedí, mezitím koupil jiné zbraně...a postupně se v 9mm luger propracoval ke GLOCKU 19, kterej v posledních měsících všude možně zkouším a v nejbližší době pořídím.
Když si koupíš HK, tak je to sice dobrá zbraň, ale pokud ji koupíš novou a nesedne Ti, tak se jí zbavíš se ztrátou...zatímco u té jeté CZ75 skoro tratit nebudeš, spíš můžeš ještě vydělat, protože za poslední dobu ceny zbraní z druhé ruky rostou (jistě díky tomu, že si víc a víc lidí dědlá papíry a každej není nadšenec, co rve do zbraní desetitisíce).

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3661

Příspěvek#4 » ned 12. úno 2017, 12:55

duplikuješ, zkus to tady

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host