CZ P-10C

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#91 » ned 12. úno 2017, 22:47

česká recenze https://www.youtube.com/watch?v=D1MdXdydbH0
Závěr: výborně.
nevýhody: žádné.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#92 » ned 12. úno 2017, 23:16

Jenze tahle recenze, stejne jako vetsina v eng je na zaklade predprodukcniho modelu.

Uživatelský avatar
Branibor
Příspěvky: 128

Příspěvek#93 » pon 13. úno 2017, 00:00

Hlavne na tyhle dva typky se nejde vubec divat. Je to nezazivny, nudny, strojovy, prkeny, nuceny. Na cesky scene bohuzel chybi kvalitni youtuber.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2231

Příspěvek#94 » pon 13. úno 2017, 10:21

No, je to uspavač hadů, ale ta recenze samotná je poměrně důkladně pojatá. Rozhodně stojí za to ji dokoukat.
Ale trochu jsem nepochopil toho střelce s doutníkem :-)

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#95 » pon 13. úno 2017, 11:08

No když si dáš do tlamy doutník, tak je to Kurwa HuHuHůstýýý a tím že střílíš jen ta do blba před sebe, bez použití terče, zase nejlíp vyzkoušíš přesnost zbraně. Chce to ještě pár dalších drobností, jako třeba perfektní úchop "ala" jako když prase drží cvičku a pár dalších hodně pokročilejších fíčur. Ale to už bych se pohyboval na tenkém ledě kdybych se snažil přiblížit těmto na slovo vzatým profesYjonálům ......

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#96 » pon 13. úno 2017, 11:28

Bude to dost OT ale reagovat na toto musím. Když se mě někdo zeptá, jestli se dají ke zkouškám použít videa z internetu, vždy odpovídám ať se hlavně nekouká na nic od těchto dvou typů. Nepoužitelné, ba naopak vyloženě škodlivé. Pokud je video o zbrani stejně kvalitní, jako jejich videokurzy (a mě tak tedy připadá), je jeho vypovídající hodnota v podstatě nulová. Zbytek vystihl v podstatě dokonale Albert.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2231

Příspěvek#97 » pon 13. úno 2017, 14:13

Pak se ale nabízí otázka, proč výrobce dal tu zbraň na otestování hochům z Hovoran a ne Vám dvěma :-)

Uživatelský avatar
Branibor
Příspěvky: 128

Příspěvek#98 » pon 13. úno 2017, 14:32

Protoze nedelaj videa na jůťůb.



ludek75
Příspěvky: 15

Příspěvek#99 » pon 13. úno 2017, 16:01

Nechapu co je na recenzi spatne?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2231

Příspěvek#100 » pon 13. úno 2017, 16:10

Na té recenzi nic špatně není, alespoň podle mne.

Koukni na jejich další videa, to už taková sláva není :-(
Prostě někomu vadí autoři, protože ne vždy je to video jen informační ....

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4566

Příspěvek#101 » pon 13. úno 2017, 17:19

kolombo : Nemáš pravdu. Když je někdo zaštítěn velkou komerční střelnicí s letitou tradicí pochopitelně dostane prezentační zbraně on. Že o tom natočí video a pošle ho kamkoliv do prezentačního virtuálního prostoru je celkem pochopitelné. Že je provedení takové jaké je, je nakonec jeho vizitkou. Pokud ovšem natočí videokurz k získání ZP, který obsahuje hrubé manipulační chyby a prezentuje ho stejným způsobem, začínám pochybovat o jeho duševním zdraví.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2980

Příspěvek#102 » pon 13. úno 2017, 17:24

Nechcete to řešit v samostatném tématu střelnice hovorany? Jistě tu má vlákno. Se divím, že to moderátor nezatrhnul. Z toho mi vyplývá, že ještě nikdo nebonznul offtopic. Protože jinde je reakce móda rychlosti světla. A tlačítko Nahlásit bude notně osoupane, protože Češi.



mudrc
Příspěvky: 3

Příspěvek#103 » pon 13. úno 2017, 20:49

Zdravím,
tuhle informaci jsem tu nečetl/přehlédl, ale psal sem do CZ UB odhleně dostupnosti u nás a z marketingu mi odepsali cituji "CZ P-10 C měl objevit na prodejnách v České republice koncem roku 2017".
Uvažoval sem o ní jako o první zbrani, ale budou koukat po jiných.



chatumbabub
Příspěvky: 6

Příspěvek#104 » pon 13. úno 2017, 23:14

hm, to neni pekne. Doufal jsem, ze tu za par mesicu bude. Taky po ni pokukuji jako po prvni zbrani.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#105 » úte 14. úno 2017, 00:18

Pánové, proč řešíte zbraň kterou jste neměli ještě vůbec v ruce ?
Až jí všichni vyzkoušíme na střelnici, tak budeme porcovat prase !
Určitě jí v létě do Čekanic na sraz někdo přiveze, proto bych se zdržel všech negací !!!
Já jsem takhle přívezl před dvěma lety Walther PPX a všem se to moc líbilo !
Asi tak, nic víc !

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů