18.02.2017 - Závod LOS: POHÁROVÝ ZÁVOD

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 19. dub 2016, 09:20

komentáře k závodu

18.02.2017
GunCenter

POHÁROVÝ ZÁVOD

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/641/

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#2 » pon 6. úno 2017, 11:11

Ahoj, nabízím 2 místa v autě z Brna (Vinohrady) do Otrokovic a zase zpět. Kdyžtak SZ ...



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#3 » ned 12. úno 2017, 19:53

No tak jo, vezmu malý revolver, ať máme divizi :-)

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#4 » úte 14. úno 2017, 19:23

Pořád 2 volná místa v autě a navíc teď i dvě mista na registraci ...



edom
Příspěvky: 8

Příspěvek#5 » stř 15. úno 2017, 10:49

Zdravim !

Mame tri volna mista z Prahy ( klidne taky Vinohrady :-) do Otrokovic a zpet.

Kdyby jste se nekdo chtel pridat, prosim soukromou zpravu.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pát 17. úno 2017, 15:44

2 Edom: Vozíš i psy? :D



edom
Příspěvky: 8

Příspěvek#7 » pát 17. úno 2017, 16:27

I Vlky ! ;-)



eab
Vedení LOS
Příspěvky: 186

Příspěvek#8 » ned 19. úno 2017, 07:53

Výsledky online.

Pavel



mamut16
Příspěvky: 39

Příspěvek#9 » ned 19. úno 2017, 13:14

Chci poděkovat za podařený závod. Občas bývám k tomu, co Ilicz a Jörg postaví, kritický. Tohle se ale (alespoň podle mě) hodně povedlo. Za mě jeden z nejlépe postavených dosavadních závodů sezony 2016/17 (v Otrokovicích nejlepší). Díky.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#10 » ned 19. úno 2017, 15:35

Velmi pěkný závod, škoda, že jsem se zase trápil v šeru s pořadím terčů. Pěkně postaveno, korektní výkon rozhodčích, fajné fazole... Co víc si přát :-).

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#11 » pon 20. úno 2017, 08:56

I já bych chtěl tímto veřejně poděkovat za super závod. Po několika měsících se mi podařilo dorazit na "pohárovku" a Otrokovice opět nezklamaly. Stage povedené, žádná extra záludnost :D . Střílelo se mi dobře a v klidu. To, co jsem potentoval, za to si můžu sám :D Nejvíc mne tedy mrzel ten "nouplísák" na 4, protože mě stál bednu, ale co už. Zase dobrá zkušenost. Přesněji několik. Doufám, že nebude vadit, když je opakovaně shrnu:
Stage 1 - když nevidíš, tak si posviť
Stage 2 - počítat se musí i s počty
Stage 3 - ne vždy se máš za co schovat
stage 4 - ne každý, kdo na tebe "vybafne" ti chce hned ublížit (mnou trefený nouplísák, co mě stál bednu :mrgreen: )
Kvalitní závod, na který jsem nakonec jel sám (z původních 6 lidí) a rozhodně toho nelituju. Teda kromě toho nouplísáka - kdybych věděl, jak to dopadne, tak bych ho "smáznul" aspoň několikrát, protože když už, tak ať to stojí za to ! Hajzl jeden, ten mě bude ležet v žaludku hodně dlouho :evil: . Kdyby to bylo v reálu, tak bych za něj ani tu podmínku nedostal, protože jsem ho trefil jen na okraj oděvu půlkou střely, což by přežil a to by se dalo obhájit. Na závodě bohužel ne. Ale přesto tvůrcům závodu děkuji za tuto zkušenost ;)
Rád se v Otrokovicích objevím znova. Děkuji všem, kteří se na závodě organizačně podíleli.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů