CZ P-10C



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#121 » pát 17. úno 2017, 19:18

To bartur:
Jak rád a šťasten bych s Tebou sdílel názor na CZ,ale vždyť to tak není.Měl jsem 6 kusů CZ 75 z různých období výroby po 90 tém roce a každá byla originál.Je pravda,že všechny střílely,ale ta úroveň.Nyní mám Jericho 941 F a to je jiný level,takže i CZ 75 by se nechala slušně udělat.



pedro.cz
Příspěvky: 11

Příspěvek#122 » pát 17. úno 2017, 21:37

nebudu na P 10 C čekat...česká zbrojovka uspokojuje a upřednostnuje USA trh tak at si jí strčí za klobouk...škoda že česká firma se nezajímá o spokojenost domácích!



kalfon
Příspěvky: 41

Příspěvek#123 » pát 17. úno 2017, 21:41

Taky nebudu cekat, uz je doma jina cz:-) pokud bude mit dobre ohlasy na sezonu 2018 tak ji stejne koupim :-)



notobi
Příspěvky: 661

Příspěvek#124 » pát 17. úno 2017, 21:41

já to chápu peníze jsou na prvním místě



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#125 » pát 17. úno 2017, 21:56

bubinekj píše:tifik : Ahoj....nic proti glockařům, ale myslíš že už je čas kritizovat CZ? Určitě jsi ji ani neviděl naživo......

Já něco kritizuji?



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#126 » sob 18. úno 2017, 11:35

Vždy platilo, že dobrou pětasedmu dokáže vyrobit každý, kdo se o to pokusí, jen né CZ. Také bych přál úspěch Desítce, ale jsem výrobky od CZ dostatečně vycvičen. Pokud se po létech ukáže, že Desítka je funkční držák a diktát EU dovolí, klidně si jí koupím. Nicméně zatím věřím jen Géčkům a Hákáčkům. Už sem za devatenáct let něco vyzkoušel, vlastnil a odstřílel, tak si dovolím soudit.



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#127 » sob 18. úno 2017, 13:22

mc.ready:naprostý souhlas



Medicinbal
Příspěvky: 56

Příspěvek#128 » sob 18. úno 2017, 22:15

Tady další české video:
https://youtu.be/UTtuQ4yM0aE



Standa Orel
Příspěvky: 22

Příspěvek#129 » úte 28. úno 2017, 21:27

Zdravím.
Tak jsem si ji byl taky osahat v Opletalce. Překvapil mě ochotný a nadšený personál. Nechali mě cvakat, jak jsem chtěl (mají tam prý ještě předsériové kusy). První mě teda dost překvapil hodně ostrý úchop, fakt to až řeže, na druhou stranu je pravda, že po chvíli omatlávání si ruka zvykne a už to nepřijde tak hrozné. Do ruky padne perfektně a ta spoušť.... nasucho výborná. Nikde nedrhne, jde úplně hladce a čitelně, kraťounký reset, prostě paráda. Asi mám nového favorita. Jen doufám, že se to nebude nikde šoupat a zbytečně odírat jako ostatní plasťáky od CZ. No uvidíme, nákupko mam někde z října, takže když to do podzimu začnou prodávat, jdu do ní.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#130 » úte 28. úno 2017, 21:58

Mě to prostě nedá si ji nepořídit. Ohlasů čím dál více, pozitivních i negativních, je to tak půl na půl. Když se mi někde nějak moc ošoupe nebo mě bude sr..át jiným způsobem tak ji prostě někomu za 5 k prodám. A když se přehnaně neošoupe tak budu vykládat vnoučatům, že dnes už chtějí legendární CZ P-10 všichni, ale já byl ten hrdina co si ji koupil v době kdy každý ještě věděl prd.



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#131 » úte 28. úno 2017, 22:03

CZ 75 byla moje prvni zbran pred 25 lety, dodnes ji mam. Vystrilela nekolik desitek tisic naboju a bez problemu. Dokonce jsem ani netusil, ze s nimi takove problemy jsou.

Ja mam nejaky subjektivni problem s plastem. Tahle zbran je sice hezka... ale ja jsem asi stara skola.



gunman
Příspěvky: 173

Příspěvek#132 » stř 1. bře 2017, 07:42

ani záchyt závěru nepraskl?



mclucas
Příspěvky: 14

Příspěvek#133 » pát 3. bře 2017, 14:48

Má nějaký šťastlivec nové poznatky/info z veletrhu?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#134 » sob 4. bře 2017, 08:30

Ahoj, osaháno na IWA, slušně zpracováno, dobrá ergonomie. Spoušt na striker super hladký chod bez většího odporu(na Q100 ale nemá). Co ale na mě nechalo negativní dojem je grip kterej byť ergonomicky OK fakt výstupkama řeže do ruky ( tj ideál s rukavicema) a plast je takový - jak to říct on asi nebude levný ale působí levně a je tvrdý, nepříjemný. Za mě slušná zbraň služebního charakteru se strikerem a dobrou spouští, ale na druhou stranu po počátečním boomu jen zapadne mezi ostatní své kategorie. Hodně záleží na cenovce kterou jí v CZ nasadí.



Beran
Příspěvky: 24

Příspěvek#135 » pon 6. bře 2017, 15:31

Ahoj.
Na IWA osaháno a velké zklamání.
Spoušť a reset dobrá, ale...
Ty výstupky jsou opravdu hodně ostré, ale to se dá obrousit.
Nicméně ten plast je hodně kluznej a bez těch výstupků se obávám že by to při výstřelu prostě vypadlo z ruky...
Další co mě hodně nemile překvapilo je vakl mezi rámem a závěrem... přišlo mě to jako na levných čínských softkách.
No a poslední věc co mě znechutila bylo to že je vypouštěč zásobníku napojen na spoušť, takže pokut v poloze závěru vzadu vypustíte zásobník, tak dojde k zmáčknutí spouště...
Tady je video co sem natočil a zkoušel sem to na více zbraních.
https://www.youtube.com/watch?v=gobiTk5cNKU

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 27 hostů