Společný nákup zásobníků (AR-15, možná i jiné)

Samonabíjecí pušky


supernemo
Příspěvky: 24

Příspěvek#346 » pát 10. bře 2017, 10:54

Tak koukám, že nás tu je povícero co budou mít zásobníky, ale nic kam by je dali :D
Njn varka nejni rohlík...



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#347 » pát 10. bře 2017, 11:13

Alpha:
Balicek je tu :-).

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#348 » pát 10. bře 2017, 11:15

Radim_H píše:Alpha:
Balicek je tu :-).

Super můžu si přijed za hodinu vyzvednout ?



Radim_H
Příspěvky: 38

Příspěvek#349 » pát 10. bře 2017, 11:21

Kdyz to stihnes za hodinu, tak ok. Zavolej mi, v emailu mas myslim tel. cislo.

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#350 » pát 10. bře 2017, 11:28

Radim_H píše:Kdyz to stihnes za hodinu, tak ok. Zavolej mi, v emailu mas myslim tel. cislo.

email nemám, pošli prosím telefon přes SZ. díky



benpet
Příspěvky: 14

Příspěvek#351 » pát 10. bře 2017, 15:33

ku8az píše:Objednával jsem si ji na valentýna a ještě den před tím jsem volal výrobci, který mě varoval, že může být dodací lhůta až kolem 2 týdnů. A teď to vypadá na duben/květen :(

Ja mel stejny problem, nastesti jsem sehnal posledni kus, co byl skladem na www.zbranenaobjednavku.cz, nechal jsem si ji poslat sem do obchodu a uz ji mam tyden doma :)



ku8az
Příspěvky: 31

Příspěvek#352 » pát 10. bře 2017, 20:10

Bravo balíček přistál po problémech s debilem doručovatelem. No co, udělal jsem si aspoň výlet přes celé Brno na depo.
Takže od pondělka bude možné si zásilky vyzvednout v Brně, koho se to týká, pošlu vám, kdy, kde a co za to :D
Převoz do Prahy bude zajišťovat teda asi kubass_hk9, co si tak pamatuju.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#353 » pát 10. bře 2017, 20:28

Dík, žes nahradil pana kurýra :-) No asi kubass...a k odběru by měly být snad u Hawka v Čimicích...tedy pokud to nebude jinak



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#354 » sob 11. bře 2017, 02:07

Tak je asi na čase nějak řešit distribuci... sranda začíná. Na Charlie bych nečekal, protože ta jde až z Ameru a bude to chvilku trvat.

1. chtělo by to dobrovolníka, který by si vyžádal seznam pražáků z Alpha, Bravo a Charlie od Radim_H, ku8az a ode mě. Seznamy zkopmletovat a lidi oslovit. Jakmile o sobě pražáci budou vědět, utčitě si to zvládnout popředávat jak při první várce.

2. Potřebuji někoho, kdo trochu jezdí po Praze a má po ruce Velké Popovice. Ideálně aby to zvládl předat někde dál, Bude to potřeba dostat k uživateli izerS18, případně k HAWKCZ na střelnici. V Popovicích bydlí kolega, co jezdí většinou jednou týdně Praha-Brno a krom dne kdy cestuje je tam k zastižení v podstatě pořád.

BRNO:
Bravo je u ku8az, pokud jste s nim časově nekompatibilní, zkusím pomoct, ale vzhledem k tomu, že v pracovní době jsme +/- ve stejné čísti Brna, tak těžko říct, jestli to pomůže:) nějak to vyřešíme. Já osobně můžu i něco dovézt, pokud je to cca na trase Heršpická - Ostopovice.



Víťas01
Příspěvky: 62

Příspěvek#355 » sob 11. bře 2017, 08:19

Ahoj, do Popovic mohu zajet já. Dělám v Říčanech to už je kousek. Pak bychom se domluvili jak to dostat do Čimic. Kolega jezdí skoro každý den po Praze tak by to tam mohl hodit, nebo si udělám výlet na střelnici. A kdyby někdo chtěl může si to vyzvednout u mě v Modřanech.



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#356 » sob 11. bře 2017, 14:26

Ahoj
V Praze si dojedu kamkoli. Přes týden jsem doma až večer, o víkendu není problém kamkoli zajet a vyzvednout si zboží.
Kubass, jakmile mi dojde zásilka, dám dohromady lidi z listu a domluvím předání v Praze ;)

Uživatelský avatar
KosiNos
Příspěvky: 23

Příspěvek#357 » sob 11. bře 2017, 14:56

Já už mám zásobníky od Radima_H doma. Dík za spolupráci



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#358 » sob 11. bře 2017, 16:40

Já si taky po Praze jsem schopen dojet...čím blíže do centra, tím lépe



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#359 » sob 11. bře 2017, 16:57

Průzkum: zvažuje někdo účast ve středu na Václaváku? Kdyby se to tak dalo spojit s návštěvou obchodů v Praze, jen je otázka, jestli budou otevřené, některé brněnské totiž zavřou a jedou do Prahy.



izerS18
Příspěvky: 1255

Příspěvek#360 » sob 11. bře 2017, 18:51

kubass_hk9 píše:Průzkum: zvažuje někdo účast ve středu na Václaváku? Kdyby se to tak dalo spojit s návštěvou obchodů v Praze, jen je otázka, jestli budou otevřené, některé brněnské totiž zavřou a jedou do Prahy.

Jakou účast a čem? Ve středu zrovna budu na Václaváku kolem 17:45

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů