Novela evropske smernice o zbranich



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#1846 » úte 14. bře 2017, 10:09

Mmm... nevidim tam nic nedustojneho. Pokud to bude vypadat jako pohreb, tak si toho nikdo nevsimne. Demonstrace hlucna je, jen nesmi dojit k poskozeni majetku nebo zdravi. A k tomu tam nikdo nenabada.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1847 » úte 14. bře 2017, 12:49

http://zpravy.idnes.cz/smernice-zbrani- ... domaci_lva

Kvůli nové proceduře platné od letoška se vůbec nehlasovalo o několika desítkách pozměňovacích návrhů, kteřé chtěli prosadit i čeští europoslanci.


Dalsi hrebicek do rakve nedemokratickeho zalare narodu jmenem EU.



michal68
Příspěvky: 22

Příspěvek#1848 » úte 14. bře 2017, 13:00

Kvůli nové proceduře platné od letoška se vůbec nehlasovalo o několika desítkách pozměňovacích návrhů,

K tomu bych dost rád získal nějaké zasvěcené info.
Že o "nové proceduře" nevím já - no, budiž - ale to o ní nevěděli ani euposlanci, do nichžj sme vkládali symbolické naděje? srov. "předložíme desítky pozm.návrhů"

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1849 » úte 14. bře 2017, 13:02

kurvajz píše:http://zpravy.idnes.cz/smernice-zbrani-0jg-/zahranicni.aspx?c=A170314_094052_domaci_lva

Kvůli nové proceduře platné od letoška se vůbec nehlasovalo o několika desítkách pozměňovacích návrhů, kteřé chtěli prosadit i čeští europoslanci.


Dalsi hrebicek do rakve nedemokratickeho zalare narodu jmenem EU.




Dle očekávání... Obrázek

A koukám v článku Stropnický navrhuje "obranu státu spolky"... Ale pro návrh Chovance dát to do ústavního zákona, to ne... To je návrh "rivala", pro ten se nehlasuje...



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1850 » úte 14. bře 2017, 13:06

Ale neni treba klesat na mysli! Zly zasobniky nakoupeny a jeste prikoupim, zbrane si vzit nedam a zejtra pres obed na Vaclavak :-)

Neveril bych, ze to nekdy reknu, ale uvazuju o protestnim nakupu kosy :-P



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1851 » úte 14. bře 2017, 13:08

Stropnickej si muze placat co chce, ale neni ministrem a mistopredsedou ANO a.s. kvuli tomu, aby mel vlastni nazor...udelaj s manzelkou, co jim rekne jejich principal

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2232

Příspěvek#1852 » úte 14. bře 2017, 13:17




kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#1853 » úte 14. bře 2017, 13:22

Lidi prosim vas, od kdy ten EU prujem plati? Abych vedel kolik mam casu na nakoupeni zasobniku a nejake kosy do zasoby.

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1854 » úte 14. bře 2017, 13:27

kolombo píše:Netrefili výročí, pakáž jedna ..

https://cs.wikipedia.org/wiki/Protektor%C3%A1t_%C4%8Cechy_a_Morava



Jo, trochu to urychlili...



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#1855 » úte 14. bře 2017, 13:28

Téma je sledováno i v zahraničí. Před chvílí jsem pracovně telefonoval s kolegou z Německa, bývalým důstojníkem Bundeswehru. Mezi řečí řekl, že slyšel, že bude unie Čechům brát zbraně...

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1299

Příspěvek#1856 » úte 14. bře 2017, 13:31

michal68 píše:
Kvůli nové proceduře platné od letoška se vůbec nehlasovalo o několika desítkách pozměňovacích návrhů,

K tomu bych dost rád získal nějaké zasvěcené info.
Že o "nové proceduře" nevím já - no, budiž - ale to o ní nevěděli ani euposlanci, do nichžj sme vkládali symbolické naděje? srov. "předložíme desítky pozm.návrhů"


Oni je předložili, ale zbytek se o nich nechtěl hlasovat...

Změna projednávání směrnic apod. je asi od listopadu nebo tak nějak - ve zkratce - nebude žádný trialog a podobné "zdržování", sleze se komise a zástupci nesilnějších států za zavřenými dveřmi a pak oznámí výsledek, který půjde do parlamentu, tam se o změnách odmítne hlasovat jako zde a hotovo. Jásejte!!! EU je akceschopnější a rychlejší...



G&R
Příspěvky: 6

Příspěvek#1857 » úte 14. bře 2017, 13:52

Tak jo... Čekal jsem, teď už mám jasno... V pátek si jdu pro repas Workse M70B1...



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#1858 » úte 14. bře 2017, 13:56

Tak nějak jsem přes všechny náznaky doufal, že se v parlamentu najde dost přemýšlejících lidí, kteří podpoří alespoň ty pozměňováky, leč procitnutí je úplné a deprimující. Je vidět, že nemáme šanci v tomhle spolku prosadit vůbec nic a po změně pravidel hry (jak píše P.V.) nelze očekávat nic postupné opižlávání zbytků svobod a nárůst regulací a zákazů. Je mi z toho až fyzicky blbě.
Teď jen můžu doufat (asi opět marně), že zítřejší hlasování v našem parlamentu prosadí alespoň návrh úpravy ústavy.



kk
Příspěvky: 1018

Příspěvek#1859 » úte 14. bře 2017, 13:58

P.V.: ano nejsilnejsi staty, takze si nemecko a francie bude se zbytkem evropy vytirat pr... presny protektorat jak pred valkou, tam jsme to dotahli, proboha lidi kdy se probudite :(



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1860 » úte 14. bře 2017, 13:59

ren píše:Téma je sledováno i v zahraničí. Před chvílí jsem pracovně telefonoval s kolegou z Německa, bývalým důstojníkem Bundeswehru. Mezi řečí řekl, že slyšel, že bude unie Čechům brát zbraně...

Unie nikomu nic brat nebude. Pokud by k tomu doslo, vykonat tuhle zrudnost na zakonadbalych vlastnicich legalnich zbrani budou nuceni jejich spoluobcane ve sluzbenim pomeru. Tim ma byt nase zostuzeni maximalni.
Velmi se to podoba vypovedim lidi, kteri prezili vezneni gestapem a komunistickou totalitou. Kdyz se jich ptali, co bylo horsi, vyjadrili se tak, ze horsi bylo vezneni komunisty a to proto, ze slo o jejich vlastni spoluobcany, coz bylo jednak nechutne a druhak velmi demoralizujici

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: monk a 12 hostů