Novela evropske smernice o zbranich



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1861 » úte 14. bře 2017, 14:07

kk píše:P.V.: ano nejsilnejsi staty, takze si nemecko a francie bude se zbytkem evropy vytirat pr... presny protektorat jak pred valkou, tam jsme to dotahli, proboha lidi kdy se probudite :(


Zadna totalita netrva vecne! Ac jsem se dosud se skripenim zubu snazil videt spise pozitiva clenstvi v EU nez jeho negativa, tak tohle dneskem konci a zcela otevrene prohlasuji, ze mym hlavnim kriteriem podle ktereho budu vybirat, ktere strane dam na podzim hlas, bude, zda ma v programu vystoupeni z EU ci alespon maximalni ignorovani sikany z jeji strany. A je mi jedno, ze to budou extremisti-mimoradna situace si zada mimoradna opatreni!

A jestli nekdo chce argumentovat tim, ze clenstvi v EU nas drzi na zapade a chrani pred vlivem Ruska, tak je mimo realitu-kdyby k necemu doslo, kvuli nam si nikdo palit prsty nebude a budeme opet sami za sebe. A zapadevropske zeme nas stejne nikdy nebraly za sobe rovne a nikdy ani brat nebudou.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#1862 » úte 14. bře 2017, 14:15

kurvajz: Asi tak, "zapad" nas vzdy prodal a mel z nas akorat srandu. A bohuzel souhlasim naprosto ve vsem co pises :(



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#1863 » úte 14. bře 2017, 14:28

Tak jo. Vzdycky jsem si rikal, ze kosa je kram uplne nanic, ale ja ji koupim proste uz z principu, i kdybych s tim mel podeprit skrin. Zitra podam zadost o nakupku. A vagon zasobniku k tomu. Ty nejvetsi.



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#1864 » úte 14. bře 2017, 14:34

Mě štve, že jsem chtěl do sbírky i nějaké to ARko, nejlépe české výroby - a na to už nestihnu našetřit s tím vším co už mám v plánu přidat do trezoru.



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#1865 » úte 14. bře 2017, 14:37

Tak tak, taky jdu zitra pro nakupku a to hned 2, jednu kosu prepisu z pritelkyne na sebe (konecne jsem rozvedenej). a na druhou snad vydelam penize za par mesicu nez ten prujem z EU nekdo implementuje. Hold si v praci udelam nejake prescasy :(((

A co pak az pujdu pod kytky, co s tim bude, budou to moci deti zdedit aspon? :(



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#1866 » úte 14. bře 2017, 14:38

jhora: taky, ja chtel UK-59 v SEMI, ale dalsich 13tisc asi nesezenu :( Zacinam premyslet, ze si snad poridim muzeum abych to mohl napsat na to.
Taky jsem toho chtel do sbirky vic casem :(

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1298

Příspěvek#1867 » úte 14. bře 2017, 14:42

kk píše:
A co pak az pujdu pod kytky, co s tim bude, budou to moci deti zdedit aspon? :(


Pokud dostanou výjimku... :x



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#1868 » úte 14. bře 2017, 14:42

Ja to klidne pichnu k rajcatum, ale at se ko*otum v EU aspon zvedne tlak, az uvidi ta cisla prodeje.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#1869 » úte 14. bře 2017, 14:47

já si taky nějakou kosu pořídím. Myslím, že by měla zbrojovka okamžitě omezit prodej mimo ČR a nasadit další směnu. Vydělá majlant. Ale fér by bylo, kdyby zavedla slevy pro občany ČR.



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1870 » úte 14. bře 2017, 14:48

jhora píše:Mě štve, že jsem chtěl do sbírky i nějaké to ARko, nejlépe české výroby - a na to už nestihnu našetřit s tím vším co už mám v plánu přidat do trezoru.

Proc bys nestihl? Kdyz je ARko konstruovane jako samonabijeci-nepredelane z automatu, tak se na nej ten schvalenej paskvil nevztahuje



CZelednikov
Příspěvky: 111

Příspěvek#1871 » úte 14. bře 2017, 14:49

A kdy jednotlivé části začnou platit? Jak dlouho ještě u sebe můžu mít zásobníky než mi za to vezmou zbroják?



kurvajz
Příspěvky: 464

Příspěvek#1872 » úte 14. bře 2017, 14:50

Blacky píše:já si taky nějakou kosu pořídím. Myslím, že by měla zbrojovka okamžitě omezit prodej mimo ČR a nasadit další směnu. Vydělá majlant. Ale fér by bylo, kdyby zavedla slevy pro občany ČR.

Nebud naivni ;-)

btw...jak ma znit nakupko na kosu?



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#1873 » úte 14. bře 2017, 14:52

Puška samonabíjecí, pokud nejdeš pro nějakou šílenou variantu. Já už taky jedno mám na M70 ať se EU udáví....



kk
Příspěvky: 1005

Příspěvek#1874 » úte 14. bře 2017, 14:53

Muj Boze, historie se opakuje to to lidi nevidi? To bude "ztracenych zbrani" v nasi milovane vlasti... Rusko se nám rozpína (Ukrajinská válka), v Evropě řádí němci (Unie a Merklová), Anglie od všeho utíká (Brexit) a frantíci držej hubu a krok s německem... a my jediný se stavíme na odpor, proč mi to připomíná 1937....



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#1875 » úte 14. bře 2017, 14:54

Re: kurvajz

"Zadam o povoleni k nakupu samonabijeci zbrane kat. B, ktera bude brzo zakazana" :D

Duvod nakupu: chci na*rat EK. :P
Naposledy upravil(a) Sysop dne úte 14. bře 2017, 14:54, celkem upraveno 1 x.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů