Red river 50"

Black Powder a vše co k tomu patří


čip
Příspěvky: 19

Příspěvek#1 » čtv 16. bře 2017, 21:59

Zdravím,
omlouvám se pokud zde zakládám zdvojené vlákno, ale jsem v oblasti černého prachu naprostý nováček a tak sbírám zkušenosti. Naskytla se mi možnost koupit z druhé ruky puška Red river 50" tuším, že armisport a protože jsem o téhle pušce nenašel ani prd, tak se chci poptat, zda-li někdo tuto pušku nemáte a nemohl by jste popřípadě napsat své zkušenosti. Samozřejmě mě zajímá kvalita této zbraně ( je mi jasné že to je kus od kusu ) a hlavně typy a rozměry střel popřípadě již odzkoušené navážky prachu. Původní majitel nestřílel a neví nic podrobnějšího. Za každou informaci budu velice rád.

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pát 17. bře 2017, 23:12

Red river je pokud se nepletu registrovanou značkou na jméno Johhny Eagle a nikdy jsem neviděl pod touhle značkou nic jinýho, než pákovou opakovačku (Winchester) a revolver... Nejsem si 100% jistej, ale na něco jsem kdysi narazil.
Takže bych se prodávajícího zeptal na podrobnosti a upřesnění.

edit:
Tak myslel jsem tohle:

dr2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pát 17. bře 2017, 23:17

Už jsem se s dvěma kusy této pušky potkal. Jedna střílela dobře na 3g vesuvitu, druhá na 3,5g. Flastr byl spíš typu riflovina, než "košilovina". Tomu pak musí odpovídat i rozměr střel.
Zajímavé je, že zámek nemá listovou pružinu, ale vinutou, která se dá do jisté míry štelovat...

Uživatelský avatar
sagitarius
Příspěvky: 146
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pát 17. bře 2017, 23:20

Tak to mě zajímá.... Co to je za flinty?

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pát 17. bře 2017, 23:27

Je to podobné jednoklínkovému Hawkenu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů