Postřelený střelnice Praha 23/02/2011 večer

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » čtv 24. úno 2011, 11:27

Postřelený 25 let, Praha - Černý Most (Střelecký servis). Zřejmě nevyvedený pokus o sebevraždu (nalezen dopis).

http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/ze-strelnice-odvezla-sanitka-muz20110224.html

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#2 » čtv 24. úno 2011, 11:52

Jo jo, byli jsme tam na skoleni pro ZP... Strelil se do hlavy, takze to dobre nedopadne.



mkriz
Příspěvky: 2

Příspěvek#3 » čtv 24. úno 2011, 13:48

Nechci být cynik a nebudu hodnotit mladíkovu situaci (zcela jistě šlo vše vyřešit naprosto jinak), nicméně provozovatelé z toho budou mít těžkou hlavu.

Pamatuji si na obdobný případ v Kapslovně v Praze - nakonec to skončilo podmínkou pro správce střelnice.

Jedním z rozhodujících momentů bude, jestli měl dotyčný sebevrah zbrojní průkaz, či ne ...

V každém případě pánum ze střeleckého servisu držím palce - nikdo z nás nevidí do hlavy toho druhého

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#4 » čtv 24. úno 2011, 13:54

Nemel, jak jsem psal, slo o skoleni pro ZP. Zkousky mely byt dnes. Soucasti skoleni byla i strelba.

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#5 » čtv 24. úno 2011, 20:55

to vám ty zkoušky asi odložili,co?on je tedy dělal pokud dobře rozumím s vámi?

Uživatelský avatar
koko
Příspěvky: 46

Příspěvek#6 » čtv 24. úno 2011, 21:29

Ano je to tak. 2 hodiny jsme vsichni cvicili s Glockama na sucho, pak strelba a pak se ten kluk dostal ke zbrani a nabojum a napalil si to do hlavy. Nedaleko stal kolega, jeste ze to nedostal taky. Kulka zustala nad ním ve strope.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#7 » pát 25. úno 2011, 02:31

No potes panbuh, to zas bude pruser! Nejhorsi na tom je, ze to vzdy odskace nekdo nevinny, kdo tomu pri nejlepsi vuli nemohl zabranit.



jaskoun
Příspěvky: 4

Příspěvek#8 » pát 25. úno 2011, 13:04

No pane jo.Ještě že jsem u toho nabyl.Já si tam totiž den předem kupoval revolver.Tan šéf v prodejně je pohodář.Přeju mu pevné nervy.

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#9 » pát 25. úno 2011, 19:13

přeji všem účastníkům zdárné složení zkoušek+ nabytí ZP.těm ostatním opakovanou úspěšnou zkoušku.máte to o dost těžší..

Uživatelský avatar
pufik
Příspěvky: 166

Příspěvek#10 » ned 27. úno 2011, 09:09

Zase trochu vody na mlyn psychologum... jsem zvedav kdy se roztoci... :roll:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů