CZ 75 Compact Stainless



j3lda
Příspěvky: 1

Příspěvek#1 » ned 7. kvě 2017, 22:19

Ahoj,
na internetu jsem narazil na fotky "nerezových" CZ 75 v Compactu. Nic konkrétního (ani na webu CZUB) jsem o nich ale nenašel - CZUB v současné době ani žádný compact v nerezové úpravě nenabízí . Napadlo mě, že by to mohla být nějaká speciální zakázka nebo jestli to CZUB třeba nevyráběla někdy v minulosti... Nevíte někdo něco o této krásce?

Obrázek



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#2 » pon 8. kvě 2017, 09:08

Ta kráska je niklovaná a pokud máš agresivní pot, tak ti zčerná.



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#3 » pon 8. kvě 2017, 09:14

Tady je to zřejmě off topic, ale nerad bych kvůli tomu zakládal nové vlákno... Nevíte někdo, proč CZUB nenabízí na webu CZ 75 Compact Shadow Line?! Díky.



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#4 » pon 8. kvě 2017, 19:01

Myslím si proto, že chtějí zásadně omladit svoje portfolio směrem do plastu a jejich vlajková loď v kompaktech bude P-10C. Všechny ostatní starší kovové modely upozadí a budou nabízet jen klasické základní varianty a modely s mnohdy ne moc smysluplnýmy serepetičekami přestane nabízet (Shadow line v compactu mi taky moc nedával smysl).



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#5 » pon 8. kvě 2017, 19:04

a k dotazu na Stainless compactu - zbrojovka v historii vyráběla hodně různých variant, který pak už dál nedělala, takže na netu se dá najít fotky opravdu různých více či méně zajímavých variant klasické 75ky - můj Semicompact je typický příklad ;-)



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#6 » stř 10. kvě 2017, 12:35

Mně právě kompakt shadow line celkem smysl dával. Skvěle připravená zbraň (samozřejmě spoušť je třeba ještě doladit lépe dle požadavků zákazníka) na nošení. Je fajn, jak skvělá je Shadow 2 zbraň, ale v létě jí pod tričko nedám. :D Navíc nosit u sebe o půl kila navíc je celkem také znát... Myslím si, že alespoň jeden odladěnej kompakt je třeba mít v nabídce. Já už jeden Compact Shadow line mám doma, individuálně upravenej a neumím si představit, že bych nosil jinou zbraň. Proto mě mrzí, že jí vyhodili z nabídky. Kdyby náhodou se mi takhle zničila... :/



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#7 » stř 10. kvě 2017, 13:04

Jde o absenci blokace, bál bych se takovou zbraň nosit.



D3aTH
Příspěvky: 28

Příspěvek#8 » čtv 11. kvě 2017, 12:06

Bál by ses takovou zbraň nosit? :) Hm... Na to nemám moc co říct. Jen, že by možná bylo dobré žádnou nenosit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů