CZ P-10C



dapCZ
Příspěvky: 12

Příspěvek#256 » pát 12. kvě 2017, 08:25

Beran píše:4 pitrsm:
Jedna je už prodaná a druhá putuje na prodejnu do Brna na Veslařskou (nechci vkládat firmu)...


Ta co putuje na prodejnu uz je pocitam taky prodana..... Dobra zprava je, ze se cerne P-10C na prodejny zacinaji dostavat, ale zatim jich je malo a jsou hned pryc. Cili kdo trva na cerne verzi, tak se musi obrnit trpelivosti a zkouset to....nebo mit kliku.

Obrázek
Obrázek



pitrsm
Příspěvky: 63

Příspěvek#257 » pát 12. kvě 2017, 09:10

Tak je to dobrá zpráva snad částečně vyvrací informaci, že černé jen tak nebudou z důvodu špatné kvality rámů. Čekal bych, že jako první se objeví na podnikových prodejnách a až později u ostatních prodejců, ale bůh ví jaký má CZUB systém prodeje. Takže jak říkáš čekat a zkoušet :)

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#258 » pát 12. kvě 2017, 10:26

Pitras70 píše:-Ať hledám jak hledám nikde nevidím na netu žádnou kritiku ohledně praskajících rámů. Tak to bude asi pouze přesvědčení toho vědátora z ..brněnskýho obchodu". Patrně bude ortodoxní Glockař.


Patrně je to prodejce všech značek, včetně CZ. Možná je to seriózní prodejce, co nechce za každou cenu prodat něco, o čem tuší že je krám. Hlavní je hned urážet...



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#259 » pát 12. kvě 2017, 10:35

Antony30011 píše:
Pitras70 píše:-Ať hledám jak hledám nikde nevidím na netu žádnou kritiku ohledně praskajících rámů. Tak to bude asi pouze přesvědčení toho vědátora z ..brněnskýho obchodu". Patrně bude ortodoxní Glockař.


Patrně je to prodejce všech značek, včetně CZ. Možná je to seriózní prodejce, co nechce za každou cenu prodat něco, o čem tuší že je krám. Hlavní je hned urážet...

Urážet?
Někde tam vidíš urážku? Hluboce se ti omlouvám, že jsem tě urazil to jsem rozhodně neměl v úmyslu. Jenom mi tedy vysvětli jak a z čeho prodejce začal tušit u úplně nové zbrani, kterou většina z nás drží v ruce teprve pár dní že je to krám? A není to právě urážka výrobce, když u kvéru co má na pultě 14 dní ,,pan prodavač už ví, že to je průser. Je to teprve moje čtvrtá pistole a jsem z ní nadšen. Stejně tak jako z Walthera PPQ M2.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#260 » pát 12. kvě 2017, 10:44

V tom E-shopu CZUB nemají k té zbrani v nabídce vůbec nic. To by tedy měli ještě dopilovat.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 332

Příspěvek#261 » pát 12. kvě 2017, 11:27

Jak je to s mířidly? Za těch 16k je to s tritiovými?



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#262 » pát 12. kvě 2017, 12:24

pedro! píše:Jak je to s mířidly? Za těch 16k je to s tritiovými?


16.100,-Kč - luminiscenční ačkoliv na stránkách CZUB.cz je uvedeno, že je dodávána s tritiovými. Černé provedení zbraně tam nemají vůbec, pouze FDE to kdyby jste měl někdo zájem si pro ní dojet.
Naposledy upravil(a) Pitras70 dne pát 12. kvě 2017, 12:41, celkem upraveno 1 x.



Beran
Příspěvky: 24

Příspěvek#263 » pát 12. kvě 2017, 12:35

Mířidla jsou klasická v téhle ceně.
Jinak informace že je konstruována tak aby se vlezla do jakéhokoliv glockového holsteru je zcestná.
Zkoušel sem na CAA a nejde vsunout ani pod velkou silou :-D



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#264 » pát 12. kvě 2017, 12:43

Beran píše:Mířidla jsou klasická v téhle ceně.
Jinak informace že je konstruována tak aby se vlezla do jakéhokoliv glockového holsteru je zcestná.
Zkoušel sem na CAA a nejde vsunout ani pod velkou silou :-D


Tak tak. Má pravdu předseda!

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 332

Příspěvek#265 » pát 12. kvě 2017, 12:50

No a jsou k dispozici tritiová? Případně za kolik.
Na webu je nevidím.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#266 » pát 12. kvě 2017, 12:59

Do jakéhokoliv holsteru ne, ale do některých pasuje. Viděl jsem to na vlastní oči:)



chasa81
Příspěvky: 19

Příspěvek#267 » pát 12. kvě 2017, 16:10

Chtěl bych se zeptat, nikde jsem to na internetu nenašel. Kompletní rozborka zbraně na prvosoucastky. Je také tak jednoduchá jako u glocku. Kde mi stačí jen tyčka rozborna? Stále váhám zda koupit ještě jeden Glock nebo tuto CZ. Přece jen je na trhu chvíli a není dost odzkoušena střeleckou veřejnosti.



Lubker
Příspěvky: 35

Příspěvek#268 » pát 12. kvě 2017, 17:58

V podnikovce v Praze mají pouzdra k dispozici. Vnitří i vnější kydex za 1450,-

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#269 » pát 12. kvě 2017, 18:15

chasa81:
Tady to berou celkem podrobně.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#270 » pát 12. kvě 2017, 18:21

třeba to někomu napoví, zda tato CZ p10c ano/ne

add pouzdra - já vzal vnější kydexové od RH Holsters. Naprostá spokojenost.
add Glock vs. CZ - nechtěl sem pistoli na sebeobranu, ale kompakt s alespoň trochu lepší spouští než má Glock ve standardu, abych si mohl občas zastřílet souťeže a tak jsem potenciální porodní bolesti neřešil a vzal si novinku.

proč p10c a ne jiná CZ - jsem Glockař začátečník a nechtěl jsem se přeučovat a řešit nuance typu zajištěno, odjišťeno, kohout sem, kohout tam ;)
Pro mne byla p10c ideální nástupní stanice do produkce CZUB, tak snad optimismus vydrží..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů