Vybavení pro skeet a trap

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#1 » pát 19. čer 2009, 17:40

Nevíte kde se dá koupit příslušenství a střelecké oblečení na skeet, trap. Vesta, taška na brokové náboje na opasek, kvalitní brýle apod. Jen značkové a kvalitní.Nechte tady odkazy, děkuji.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#2 » pát 19. čer 2009, 19:57

Nechci znit ustepacne, ale rekl bych, ze v kazdem obchode s loveckymi potrebami. Zagoogluj si, nebo se podivej do Zlatych stranek. Jinak tezko radit, kdyz ani nevime, odkud jsi. ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 20. čer 2009, 08:25

Zkoušel jsi prohlédnout seznam střelnic a střeleckých obchodů, případně obvolat nějaké obchody?
Opravdu se těžko radí, když jsi neuvedl, odkud jsi.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#4 » sob 20. čer 2009, 10:14

Hledal jsem beretta.cz ovšem odkaz je nanic.Mají v tom Brně nějaké e-stránky s e-obchodem? Může se tam před nákupem spotrovní kozlice vyzkoušet na střelnici, nebo mají k zapůjčení zraně které prodávají? Hledal jsem přes google ledacos ovšem prodejnu kde se dá sehnat slušná vesta, střelecké brýle / s možností vestavby dioptrických skel / a vše pro leváka moc není. Děkuji
Naposledy upravil(a) Poradce02 dne sob 18. pro 2010, 19:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » sob 20. čer 2009, 10:51

Ono obecně české obchody se zbraněmi nemívají nijak extra stránky, ne s nějakým kvalitním katalogem (čest výjimkám). Lepší bude si zavolat a optat se.



jbiker
Příspěvky: 79

Příspěvek#6 » sob 20. čer 2009, 15:58

Nebo zajeď na nějaké závody vyšší kategorie, koukej a ptej se. Není u vás nějaká dobře vybavená broková střelnice ? Tam by mohli také poradit, případně nechat vystřelit z nějaké lepší zbraně (třeba i soukromé). U nás to není problém třeba tady http://strelnice.heluz.cz/. Pro tebe trochu z ruky, pravda ...

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#7 » sob 20. čer 2009, 16:39

No v Přerově nic moc není, to je pravda. Jediné co tady je je Detex, kde sice nějaké vybavení mají, ale jestli je dostatečně dobré, nemůžu posoudit, jelikož jsem po tom nepátral. Ale kdo byl na Hvězdě na jolce ví, že tam je člověk, který by určitě poradil a jelikož je to u Kroměříže, nemáš to daleko. na střílení na holuby je to tam taky super.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » sob 20. čer 2009, 18:59

v olomouci se střílí každou neděli na lazcích - kromě dlouhých se tam schází i parta brokařů - takže já bych volil cestu tam a pozeptal se lidí co tam střílí

Uživatelský avatar
Zoufalec
Příspěvky: 223
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 21. čer 2009, 08:06

Z Olomouce do Boskovic, kde je střelecké centrum Beretty, je 60 km. Mají u prodejny perfektně vybavenou brokovou střelnici. http://www.sudickydvur.cz/

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#10 » pon 29. čer 2009, 18:59

Tak jsem oslovil několik obchodů i na Slovensku a pro leváka je prostě problém i když v nabídce inzerce mají obě verze.Zatím jsem nesehnal přes net nic co by se mi líbilo.Dle zkušenosti brokařů co znám to má každý odněkud jinud a nic moc neporadili.

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#11 » úte 7. črc 2009, 08:18

Tak se podívej v zahraničí, dneska přece není problém si objednat potřebné z ciziny - na eBay nějaký výběr jistě bude. A co vím, tak nebudeš první, kdo tam nakoupí třeba vestu. ;)

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#12 » ned 12. črc 2009, 18:51

Tak jsem pátral a místo ebay jsem našel poláka s e-shopem www.kaliber.pl kde jsem si vše co potřebuji od BERETTA objednal. Na ebay je také toho hodně ovšem risk s mírama, většinou to neuvádí a pak jak to reklamovat a platit drahé poštovné.

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » sob 25. črc 2009, 20:17

Napiš pak,jestli ti to přišlo a v jakém stavu.



pohodar
Příspěvky: 33

Příspěvek#14 » sob 1. led 2011, 18:15

...pokud chceš kvalitní vybavení,tak v každé dobře vybavené prodejně na sport.brokové zbraně tyto doplňky najdeš. Pokud budeš mít problém i nadále-ozvi se,jsem taky levák (tedy,střílím na levé rameno :lol: )



Petak
Příspěvky: 4

Příspěvek#15 » ned 4. pro 2016, 14:16

Tak kde jsi co sehnal??

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů