Pomoc s Bakalářskou prací



Marty333
Příspěvky: 18

Příspěvek#31 » stř 21. čer 2017, 14:56

To paza: Nemělo to být myšleno kriticky. Spíš jen takové postesknutí nad tím, že je nutné vůbec takové věci řešit. A to, co já nazývám paranoiou a podezřívavostí je další stupeň, ke kterému ta obezřetnost může časem sklouznout. Je jen na každém, jaký k tomu zaujme postoj. Nikoho nenutím nic vyplňovat, jen prosím o pomoc ty, kteří budou ochotni.



iloveguns
Příspěvky: 1423

Příspěvek#32 » stř 21. čer 2017, 15:04

To iloveguns: Omlouvám se, ale je to omezené z důvodu toho, že jsem se chtěl vyhnout reakcím, že dotyčný má ZP třeba už 20 let a zkoušku si nepamatuje. Přesto díky za snahu.

Pokud si někdo nepamatuje na zkoušku, kterou dělal před dvaceti lety, neměl by dnes mít ZP už jen kvůli poruše paměti. Namísto diskriminace těch, kteří nemají ZP ještě mokrý od inkoustu, mohla být jako první otázka, zda si účastník výzkumu pamatuje na zkoušku na ZP. Pokud by odpověděl, že ne, tak by jej dotazník nepustil dál a bylo by to bez diskriminace.



Marty333
Příspěvky: 18

Příspěvek#33 » stř 21. čer 2017, 15:53

To iloveguns: Nechtěl jsem, aby dotazník byl diskriminační, nebyl to záměr. V tomto rozsahu jsem se pohyboval především z důvodu podobné právní úpravy v posledních letech. Nejsem si jistý, jestli by nedocházelo k zásadním rozporům mezi starou úpravou a "novým" zákonem 119/2002 Sb. Někdo by mohl namítat, že některé věci jako počet lidí a úspěšnost si po takové době nevybaví, protože jsou to pro něj nepodstatné a je rád, že tehdy tu zkoušku zvládl.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#34 » stř 21. čer 2017, 16:24

Já tedy nevím, proč bych si měl, do všech podrobností, pamatovat zkoušku, kterou jsem skládal před 20ti lety. A poruchu paměti má skoro každý, kdo musí pravidelně myslet na víc věcí najednou.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#35 » stř 21. čer 2017, 16:30

Hele, nic proti, syn dnes obhajoval a úspěšně. Já blahé paměti taky psal BP taky, ale průzkum 20.6. my přijde buď hooodně pozdě nebo příliš brzy ...
Je za tím něco jiného?

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#36 » stř 21. čer 2017, 16:41

Na nekterych VS se da obhajovat i na podzim. Co jsem tak slysel.



Marty333
Příspěvky: 18

Příspěvek#37 » stř 21. čer 2017, 17:05

To Boudy: Nevím, jestli příliš, ale je to brzy. Dostal jsem za úkol od vedoucího, že si mám přes prázdniny rozvrhnout osnovu, případně sehnat nějaké materiály a hlavně se pustit do toho dotazníku. Šlo mi o to, že čím dříve začnu, tím déle se mohou sbírat data. Nic jiného bych za tím nehledal.

Pro všechny ostatní: Ten dotazník nemá za úkol poškodit střeleckou komunitu. Byl bych sám proti sobě. Pokud vás dotazník pohoršuje, určitě na tomto foru naleznete ke čtení i jiné příspěvky.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#38 » stř 21. čer 2017, 17:08

vyplněno

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2982

Příspěvek#39 » stř 21. čer 2017, 17:08

Vyplněno



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#40 » stř 21. čer 2017, 18:29

Bohužel to spíše ukazuje na nepřipravenost autora dotazníku. Jestli mi porucha paměti dovolí, tak do roku 1995 se žádná zkouška nedělala. K vydání ZP byl požadováno prokázání odbornosti absolvováním kurzu.
Na hloupý komentář k poruše paměti bych musel reagovat neslušně, tak raději vůbec.

iloveguns píše:To iloveguns: Omlouvám se, ale je to omezené z důvodu toho, že jsem se chtěl vyhnout reakcím, že dotyčný má ZP třeba už 20 let a zkoušku si nepamatuje. Přesto díky za snahu.

Pokud si někdo nepamatuje na zkoušku, kterou dělal před dvaceti lety, neměl by dnes mít ZP už jen kvůli poruše paměti. Namísto diskriminace těch, kteří nemají ZP ještě mokrý od inkoustu, mohla být jako první otázka, zda si účastník výzkumu pamatuje na zkoušku na ZP. Pokud by odpověděl, že ne, tak by jej dotazník nepustil dál a bylo by to bez diskriminace.



Marty333
Příspěvky: 18

Příspěvek#41 » stř 21. čer 2017, 19:36

To coffee: Nepřipravenost autora? Na co? Pokud správně počítám, před 20 lety byl rok 1997, což splňuje i to, že v té době již bylo nutné složit zkoušku. Jasně jsem stanovil rozsah let 2010 a dále, takže cokoliv před rokem 1995 pro mě není relevantní. Nemyslím to zle, jen dost dobře nechápu, proč bych měl brát v úvahu i něco mimo stanovený rámec. Pokud bych se zabýval historií zbrojních průkazů a prokazování odborné způsobilosti k jejich získání, potom by to jistě bylo vhodné upozornění.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#42 » stř 21. čer 2017, 20:06

Vyplnil jsem, ale ten dotazník fakt chtěl nejdřív vypustit mezi pár lidí na testování a po připomínkování teprve spustit - v této podobě je to slabej průměr, kdybych měl hodnotit.



JardaB
Příspěvky: 1246

Příspěvek#43 » stř 21. čer 2017, 20:14

Taky jsem vyplnil ale asi 4 otazky jsem vubec nevedel tak jsem to tipnul co bych si o tom cca myslel (to o ostatnich uchazecich atp.) Chtelo by to dotaznik doladit a vic doplnit moznost nevim...



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#44 » stř 21. čer 2017, 23:17

Marty333:

Mno, já především moc nechápu proč Vám jakkoli "pomáhat" s bakalářkou na naprosto nesmyslné téma s nulovou aplikační hodnotou ...

Asi jsem holt už asi starej ale za nás se už u "blbé" maturity počítal podvozek k Z-50, o pět let později se pak v rámci diplomky za účasti oponentů v podobě inženýrů z Kunovic, Waltrovky, Technometry, VZLÚ a d. . kteří zároveň přednášeli na katedře, řešila technologie výroby hlavy pětilisté vrtule V -510 či její komplet regulace pro M-601 motor. Obé do dnešních dnů létá občas i nad Vaší hlavou ... :-)

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » čtv 22. čer 2017, 06:04

Někdy mi uniká smysl diskuse. Pokud dotazník vyplnit nechcete / nemůžete / nechápete, proč / brání vám temné síly, svědomí..., tak to prostě nedělejte. Autor pravděpodobně nebude schopen ocenit slohové práce na téma "proč nemoheme".
Komentáře k obsahu a smyslu jednotlivých otázek jsou relevantní a autor na jejich základě třeba ještě dotazník upraví.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů