Kurzy obranné střelby

Co jinam nepatří...
Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#121 » pát 10. úno 2017, 15:12


Uživatelský avatar
RJ
Příspěvky: 19

Příspěvek#122 » pon 20. úno 2017, 12:18

Nedávno jsem se zúčastnil kurzu obranné střelby lvl I. Antonína Procházky jr. v Plzni, v areálu Leiko. Za sebe můžu jen doporučit. Profesionální přístup, výklad i samotná obranná střelba. Kontaktní obrana s pistolí, krytí, uhýbání, jednání pod stresem, obrana vůči více útočníkům atd. Naprostá spokojenost a tedy i mé doporučení.

https://www.youtube.com/watch?v=Ym1E5UJl2hQ

Kurz obranné střelby Level I. + Level II., Level II. - se zaměřuje na práci se svrchním oděvem zakrývající zbraň při skrytém nošení,
využívání krytu, zlepšení a propracování technik z kurzu Level I. a střílení do stran v úhlu 180 stupňů.
Kurzy jsou pro držitele ZP.
Max. počet čtyři účastníci.
350 ran, 4 hod. výcviku.
Vlastní zbraň

nabízí i Kurz obranné střelby pro ŽENY a Taktické kurzy pro PARTNERY.

Více vám jistě rádi zodpoví i na http://www.leiko.cz, kde kurzy probíhají.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#123 » pon 20. úno 2017, 15:46

Jak tam předvádí tasení a pak žáčci tasí a míří prakticky na něho, to má tedy chlapec odvahu :shock:



Tarrak
Příspěvky: 18

Příspěvek#124 » úte 21. úno 2017, 21:26

To se dela vsude, po dvojnasobne kontrole zbrane a duslednem odlozeni veskereho ostreho streliva hodne daleko.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#125 » stř 22. úno 2017, 10:56

Tento postoj s izraelským pojetím nemá nic společného. Tento postoj je základem bojového umění starého několik století. Pojetí postoje a úchopu vychází z anatomie těla, základů fyziky. Všechno souvisí se vším. ;)

kolombo píše:
Sarkafarka.Loupeznik píše:

Zase ty izraelský mantry o nejideálnějším postoji...:-D


Co postoj, ale ten úchop vypadá zajímavě :-)

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#126 » stř 22. úno 2017, 13:39

Dunit: S dovolením ti doporučím něco jiného. Neutrácej zatím za pouzdro na Makarova, domluv se s HT a půjč si od nich zbraň i pouzdro (na level I. to zajišťují). Dostaneš dost rad a až po absolvování se rozhodni jak, kam a možná i s jakou zbraní dál.

Pokud by se ti to zalíbilo a pokračoval by jsi do dalších levelů, zjistíš , že zrovna pouzdra od IMI a FAB nejsou úplně optimální.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#127 » sob 20. kvě 2017, 17:38

Doporučil by mi někdo kurz obranné sttelby?
Zřejmě level 1, ještě jsem žádný ne absolvoval. Ideálně Brno, Olomouc, Jihomoravský kraj.
Děkuji



Mates Picco
Příspěvky: 69

Příspěvek#128 » ned 21. kvě 2017, 19:54

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit brněnský Deftacs. Kurzy se konají ve Velké Bíteši.



henry_propper
Příspěvky: 11

Příspěvek#129 » čtv 29. čer 2017, 16:09

Dobrý den, mohl by mi někdo prosím doporučit kurz obranné střelby (pistole) v okolí Prahy? Rád bych časem navázal na soutěže LOS.
Děkuji :-)



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#130 » čtv 29. čer 2017, 16:56

Má někdo ještě jiné doporučení pro Brno (Jihomoravský kraj) ?

Uživatelský avatar
Lynx
Příspěvky: 1002

Příspěvek#131 » čtv 29. čer 2017, 17:30

henry_propper píše:Dobrý den, mohl by mi někdo prosím doporučit kurz obranné střelby (pistole) v okolí Prahy? Rád bych časem navázal na soutěže LOS.
Děkuji :-)

Mám zkušenost jen s Hard Task a nemám, co bych vytknul. Mám za sebou DP1 a DP2 a čekám na DP3.



Mates Picco
Příspěvky: 69

Příspěvek#132 » pát 30. čer 2017, 06:34

Too Petras: O něco víš jsem psal, že v Brně je Deftacs a já můžu doporučit.

Uživatelský avatar
Mac.42
Příspěvky: 640

Příspěvek#133 » pát 30. čer 2017, 14:10

v blízkosti Prahy také Aegis (střelnice je o polovinu blíže než HardTask... termínů mají podstatně méně, nemají tak přehlednou a dlouhodobou rezervaci, ale když jim napíšeš mail, že máš zájem, osloví tě pár dní před vypsáním termínu na webu, tedy cca 4 týdny před datem kurzu... naproti tomu na HT je třeba se registrovat na konkrétní termín třeba i v předstihu cca 2 měsíců)

doporučit mohu jak Aegis tak HardTask... přes drobné odlišnosti obojí člověka neuvěřitelně posune

EDIT:
koukám, že na zítřejší DP1 mají HardTask volná místa! (a na DP2 za 4 týdny také)



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#134 » pon 10. črc 2017, 07:47

Máte někdo zkušenost s http://www.sfeinternational.com ? Hlavním instruktorem společnosti S.F.E International je Mgr. Radek Nedoma.

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#135 » úte 26. zář 2017, 09:32

Na střelnici Leiko v Plzni jsem prošel Level I. a Level II.
Za mě 100% spokojenost. Super přístup a skvělý průběh celého kurzu. Určitě doporučuji.
Jak již někdo popsal výše obsah kurzu tak bych jen doplnil maličkost: k vlastní zbrani si vezměte alespoň 1 náhradní zásobník a sumku na něj. Zvlášť na Level II. kde se trénuje prebíjení v pohybu. Vlastní pouzdro na zbraň beru jako samozřejmost. Samozřejmě je možné koupit na místě

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů