SW 36

Krátké vícehlavňové zbraně


tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#1 » stř 5. črc 2017, 14:16

Ahoj, téměř u všech revolverů, které měly podobnou rozetu, jsem viděl tyto rozety okousané. Řešíte to nějak? Dost mě to překvapuje. Třeba Alfa Proj má podle fotek jakési kuličky, tam to tolik nehrozí jako u n-hránků SW.
IMAG2410.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#2 » čtv 13. črc 2017, 20:26

Nikdo nic? :-)

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#3 » čtv 13. črc 2017, 22:35

No, chcel som to nechat na starsich a skusenejsich - z mojho pohladu to mas znacne dost obzute. Mal som v rukach par SWciek po X x 1000 ranach a nebolo to v takomto stave. Netusim co s tym predosly majitel robil :shock:. Funguje ti casovanie spolahlivo ?
EDIT: Rugre maju tiez ako pises "N"-hrany, aj ked inak riesene a masivnejsie. U svojich nepozorujem zatial absolutne nic.



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#4 » pát 14. črc 2017, 04:14

Časování ok. Co jsem viděl jeté v té prodejně tak většina to měla takhle okousané. Dá se sehnat nová? Patrně jen přímo z USA, že?

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#5 » pát 14. črc 2017, 06:53

Jen tak mimo hru, nejsou toto trhliny?
1.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#6 » pát 14. črc 2017, 07:20

Je to este stary typ extraktoru, takze zrejme jedine v U.S.
EDIT: V Nemecku je X malych e-shopov na ktore narazis jedine nahodou, obcas mavaju aj taketo stare casti (zhanal som pre S&W stary udernik umiestneny v kohute) - ale pri beznom googlovani som teraz nic nevidel, mozno niekto nieco prihodi.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#7 » pát 14. črc 2017, 07:27

ta okousaná ráčna značí, že se někdo vykakal na čištění a údržbu a nebo neuměl nasadit hand spring
(prostě hand nevyjížděl při stisku spouště dostatečně hluboko do ráčny)
nový extractor na tento model už nekoupíš, je to "old style" a "new style" již není kompatibilní

RB nikoliv trhliny ale škrábance, jak cetrer pin zaskakuje do rámu, při zaklapnutí válce

AP tam má kolíčky, protože je to výrobně nesrovnatelně lacinější, bohužel je to pak cítit na chodu spouště

tifik píše:Časování ok.

se obávám, že nemáš potuchy, co je OK časování

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#8 » pát 14. črc 2017, 08:23

tak na model 36 jsem vypátral u "vetešníka"
https://www.gunpartscorp.com/Products/300490.htm
připomínám, že to není drop-in díl



tifik
Příspěvky: 301

Příspěvek#9 » pát 14. črc 2017, 09:03

Super, dík moc. Co znamená drop-in díl? Časování je, že včas zastaví a zaaretuje válec, ne? Jak mi bylo vysvětleno, poznám to, že při natahování kohoutu musí cvaknout ještě před úplným natažením, jestli je to blbost jsem nepátral.
Hlavně, že jsem ho měl u puškaře a prý všechno ok, ráčna prý je normální :-( Co s tím, mám to tedy řešit?

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#10 » pát 14. črc 2017, 09:07

pokud nevíš co s tím, nepouštěj se do toho, pokud máš puškaře, podle kterého je to normální, nesvěřuj mu to a koukej po jiném
timing se nezkouší v SA módu ale v DA, čili při lehkém brždění válce a pomalém stisknutí spouště
ale ne z nataženého kladiva

drop-in, vyšroubuju, zašroubuju - prostě vyměnitelný bez dopasování
extractory mají oversize ráčnu- čili k dopasování pro každou komoru zvlášť



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#11 » čtv 1. úno 2018, 21:53

Měl by jste někdo znalý tip čím může u SW36 způsoben slabý otisk zápalníku na zápalce jehož důsledkem je pak občasné neodpálení náboje?

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#12 » pát 2. úno 2018, 07:08

zápalník v rámu či na kladivu ?
přebíječky nebo továrny ?



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#13 » pát 2. úno 2018, 09:25

Zápalník na kladivu, vypadá však naprosto netknutě.
Obecně více zlobí tovární a v SA, v DA je to o trochu lepší .
Přebíjenky kupodivu méně. Možná proto, že zápalky SB 4,4 na přebíjení budou měkčí než co se dává ve výrobě ..

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#14 » pát 2. úno 2018, 14:04

Riesili sme to s novym majitelom na SW66 co mal odo mna. Cez vymenu mainspringu co sa pamatam nakoniec skoncil pri predlzeni zapalniku (EDIT: tiez model co to mal na kladive) puskarom (navarenie, znovuvytvrdenie ...).
Ja som problem neregistroval lebo som strielal prebijane.

EDIT: Vyhrabal som tu sadu co som si zobral do rezervy a co pozeram tak pisu :
... firing pin protrusion should be a minimum of .045" and maximum of up .062" ... => mozes teda vyskusat ze ci nie si mimo

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#15 » pon 5. úno 2018, 10:37

kiv61
DA nemůže být spolehlivější, leda bys něco dělal blbě odlišným úchopem (jako dotýkat se cylinder latch při střelbě v SA)
zkus si podložit mainspring (kdoví jak je stará a co má za sebou)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů