CZ P-10C



pitrsm
Příspěvky: 63

Příspěvek#466 » pon 10. črc 2017, 22:11

U mě bylo důvodem to, že chci absolvovat dynamické kurzy s pistolí a jak jsem se někde dočetl a bylo mi i v prodejně potvrzeno, tak zde je z důvodu nácviků různých variant taktického přebití apod. vhodnější pouzdro pro 2 zásobníky. Jinak zatím nenosím a i pokud bych začal, tak asi bez náhradního zásobníku. A ano dokoupil jsem k pistoli i třetí zásobník.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#467 » pon 10. črc 2017, 22:26

@Smaarty. Ja bral dvojite, pac jsem to chtel na me sranda IPSC zavodeni.
Jinak na bezne noseni - 1 rezervni zasobnik musi pro P10C bohate stacit (pro pripad zavady, pac 15+1 rana na NO je v mezich SCI-FI).



Paratomba
Příspěvky: 2

Příspěvek#468 » úte 11. črc 2017, 05:06

Zdravím a koukám jak je někdo pere s čepem na pažbičce P 10C...koukal jsem na video a pak podle něj vzal malý vrtáček,podložil pažbičku izolačkou a ťuk ťuk...vůbec nebyl problém....tak držím palce.

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2221

Příspěvek#469 » úte 11. črc 2017, 07:36

Asi jsme trochu OT, ale pokud jsi na závodech, tak nesmíš mít ve zbrani zásobník. Takže nosič na 2 kousky je minimum, pokud závody. Já měl dva zásobníky v držáku a třetí v kapse. Takže si dokoupím ještě kydex na jeden zásobník, ať to vypadá více profi :-)

Můj poznatek k pouzdrům:
Při nákupu jsem si koupil Fobus s pádlem, abych něco měl. Když to dnes porovnávám s kydexem, tak jsem měl jít rovnou do návštěvy Jablonce - RH holsters. Důkladně jsme probrali co a jak, vybral jsem si i barvu, poutka a perfektně sedí.



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#470 » úte 11. črc 2017, 11:38

Poznatek k dostupnosti: v UB na prodejně mají černou, možno prý i rezervovat do 21.07. V Opletalce nejsou vůbec, máme se prý ptát tak v půlce srpna.
A teď babo raď, zrovna jsem se rozhodl ji koupit a prodal svůj hlavní kvér... Do UB kvůli tomu nepojedu, mám to přes 300km, ale čekat měsíc? :(

Tak uvidíme, jestli mi nerupnou nervy a nekoupím G19, to byla druhá varianta...



Rimmer
Příspěvky: 32

Příspěvek#471 » úte 11. črc 2017, 13:56

Murdoch: Hlídat inzerci. Ještě nedávno byla P-10ka na hunting-shopu . V FDE, nestřílená a za 15000,-



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#472 » úte 11. črc 2017, 15:06

V Meziměstí u walzela, měli dneska skladem a ještě tam něco asi bude, protože si párkrát kontroloval číslo aby neodepsal jinou.

p10.JPG


Jinak čep gripu je vpohodě ven 2 vrtáčkem, jedna pořádná rána a je venku 8-), sem nějak nedokázal čekat domů na vyražeč :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#473 » úte 11. črc 2017, 16:06

Murdoch. Mas SZ.



murdoch
Příspěvky: 75

Příspěvek#474 » stř 12. črc 2017, 09:41

Díky za nápady, postupně je prověřuju a srovnávám s časovými možnostmi :)

Jinak jsem z Brandýsa nad Labem, pro představu...



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#475 » sob 15. črc 2017, 06:12

Můj poznatek k montáži a demontáží gripu, Bohužel nemohu sdílet tvrzení o jednom ťuknutí a je to! Ale nakonec se to skutečně podařilo. Těch ťuknutí bylo asi 740 a padli na to vrtáky, vyrážecí kolík se ztratil takže to nepočítám a zbroušený hřebík do panelu. Panebože kdo vymyslel, aby byl čep dutý by zasloužil za A: kopanec do koulí a za B: když už to teda tak najebali tak je mají prodával bez nasazeného gripu , respektive bez toho čepu. Aspoň by si lidi na prodejně mohli vyzkoušet všechny velikosti.
Střílí se s ní naprosto famozně a právě ta tolikrát kritizovaná drsnost úchopu mi sedí snad nejvíc.



Rostis
Příspěvky: 16

Příspěvek#476 » sob 15. črc 2017, 09:09

Já koupil P 10 bez čepu ;) zapomněli ho tam dát,takže jsem si aspoň mohl libovolně vyzkoušet který grip bude ok.Zavolal a napsal jsem samozřejmě hned jak jsem to zjistil do UB a byl mi zaslán.Naklepnout šel docela v pohodě,tak myslím,že půjde i ven pokud bude tedy ještě potřeba.Zítra jdu zase testovat 8-)



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#477 » sob 15. črc 2017, 12:37

2 Pitras70: určitě jsi si pistoli podkládal něčím měkým aby sis ten novej kousek nedejbože neodřel. A stavěl na něco vysokýho aby měl čep kam vypadnout. :D To sem zkusil taky a naprd, čep se ani nehnul. Pak sem uviděl v desce stolu díru tak jsem dal pistoli natvrdo čepem nad ní, jeden klep kladivem a hledal sem čep v šuplíku :)



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#478 » ned 16. črc 2017, 14:33

V pátek jsem ji měl v ruce a musím uznat, že to střílí velice pěkně a ta spoušť je dost dobrá. Co je otřesné, je ta textura gripu. Strašně to klouže, když se člověku trochu zpotí ruce. Za sebe musím říct, že mě CZUB celkem mile překvapila, ale ty gripy jsou katastrofa...



Slezman
Příspěvky: 352

Příspěvek#479 » ned 16. črc 2017, 18:26

Přesně tak, já sice neuvažoval o P-10 ale o P-07, ale když jsem přehmatával mezi ní a Waltherem, nebylo co řešit. To ještě musí CZUB poladit.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#480 » pon 17. črc 2017, 15:41

No nevím. Jedni říkají, že je grip moc drsný a těm druhým to klouže. K nepochopení. Mně sice neteče z rukou jako z hydrantu, ale pracky jsem měl od oleje tak jsem to leštil a neklouzalo mi nic. Šteftík jsem nahradil příslušným nerezovým hřebíčkem a vše je v pořádku. Mám vlastní Walther PPQ M2 NAVY a momentálně mne to stejně víc baví s P-10.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů