Dersol s.r.o. - Reloading Solař



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#31 » pát 21. dub 2017, 07:22

WMartin: Se Stroblem uzasna zkusenost. Kupoval jsem vybavu na prebijeni, nebyla pracka, tak mi nabidli ze poslou cast a pracku az bude. Jednani super, spokojenost.
Ale tohle vlakno je o Dersolu, tak bych Strobla uz asi dal nerozebiral.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#32 » stř 26. dub 2017, 08:00

Jinak pokracovani pribehu s Dersolem. V pondeli telefonat co tedy dal, dostal jsem odpoved ze bude zjisteno a budou mi volat zpatky. Dodneska zadna odpoved. Uz jsem to vzdal a pripad jsem predal DASu. Kdo chce kam... Ale ostatni to berte jako varovani pred timto obchodnikem.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#33 » stř 26. dub 2017, 08:45

V sobotu 29.4 ho uvidim na závodech tak se s nim pobavím na téma spolehlivost zodpovědnost atd.



davidoff
Příspěvky: 185

Příspěvek#34 » stř 26. dub 2017, 08:49

SimonW: To by bylo fajn. Precjen s jeho pristupem to neni zrovna dvakrat ukazkove. Mozna mam jen smulu ja a ostatni spokojeni, ale to samozrejme nemuzu posoudit. A klidne mu pripomen i muj pripad, jak rikam, za vsim si stojim a je to tak jak jsem psal.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#35 » stř 26. dub 2017, 09:25

davidoff : Bohužel zkušenosti podobné.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#36 » stř 26. dub 2017, 18:10

Velice neseriozní. Dal jsem mu poslední termín do konce dubna. Dluží mi přes 30k. V úterý dávám právníkovi a protože se pohledávkami živím bude se divit na kolik ho taková neserioznost přijde. Já se na to docela těším. Samozřejmě ho na tuto alternativu ještě na závodech 29.4.2017 upozorním, protože jsem pan hodnej.

Uživatelský avatar
SimonW
Příspěvky: 105

Příspěvek#37 » stř 26. dub 2017, 18:21

Nová informace- na ty závody do OL nepojede.



Sysop
Příspěvky: 411

Příspěvek#38 » stř 26. dub 2017, 19:15

davidoff píše:...a pripad jsem predal DASu.


DAS mohu jedine doporucit, ac sam nepouzivam. Parkrat jsem se setkal s pripadem, ktery resili a jejich klient z toho vzdy vysel velmi dobre. Nechci tady svinit diskusi tim, jak to funguje a jak slapou po krku pravnikovi, ktery je pak zastupuje, ale... kdo ozeli par tisic rocne, muze se mu DASka vyplatit.



Jirik.fx
Příspěvky: 356

Příspěvek#39 » stř 26. dub 2017, 22:35

Takže předběžné upozornění pošlu mailem. Jsem pan hodný a nechci spojovat práci s koníčkem, ale komu není rady ...



Beetle
Příspěvky: 10

Příspěvek#40 » úte 9. kvě 2017, 11:11

Za mě: Ani stručné odpovědi ohledně komponentů pro přebíjení v souvislosti s členstvím v LEXu, jsem jsem se ani za necelé 2 měsíce nedočkal. Nebudu ani po zde vypsaných zkušenostech s telefonickým kontaktem něco podobného zkoušet, ale zřejmě tento prodejce nestojí o zákazníky. Nu což, mažu z bookmarku browseru a nákupy realizuji jinde, kde si zákazníků váží.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#41 » čtv 13. črc 2017, 21:50

Tak moje hodnocení bude neutrální. V lednu 2017 jsem objednával sadu na lapování montáží optiky. Zřejmě jsem přehlédl, že jsou na objednávku (přitom bych býval dal ruku za to, že bylo psáno skladem). Nicméně jsem v průběhu čekání po cca měsíci dotazoval stav. Už jsem chtěl někdy v květnu objednávku zrušil, ale po telefonu mě ubezpečovali, že shánějí kde se dá (původní dodavatel údajně ne a ne poslat). No a dnes ta potvora konečně dorazila - čekání trvalo 1/2 roku.
Sice mě už pomalu docházela trpělivost, ale zadařilo se. Optiky mám mezitím sice už osazené (i bez lapování), ale kdo ví kdy to budu zase přehazovat ;). Příště (pokud bude) si budu 2x kontrolovat stav zboží skladem.

Uživatelský avatar
Poli
Příspěvky: 460

Příspěvek#42 » pát 14. črc 2017, 08:20

To ti bude prd platné, já objednal zboží, kde bylo psáno skladem a ejhle, nebylo.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#43 » pát 14. črc 2017, 10:47

Ja si stezovat nemuzu. Bral jsem u nich puskohled na AR15, svitil skladem, byl levnejsi nez kdekoliv jinde na netu (asi se uklepli), objednal jsem a do dvou dnu ho mel doma...akorat den po moji objednavce tam uz u nej svitila cena, ktera je vsude jinde :-)



Luba2
Příspěvky: 23

Příspěvek#44 » pát 14. črc 2017, 13:48

Já zkouším moji první objednávku. Včera jsem objednal v 16.05, v 16.10 mi přišel mail s fakturačními údaji, v 16.20 jsem odpověděl mailem, že údaje jsou nečitelné, v 18.30 mailem přišla nová čitelná příloha. Dnes v 13.00 oznámení mailem, že je objednávka připravena, 13.15 platba převodem, do toho telefonát od pana Solaře, že si zboží mohu vyzvednout. Vyzvednutí zabezpečí švagrová příští týden. Takže zatím ok.



Kusostrelci.sk
Příspěvky: 1

Příspěvek#45 » stř 23. srp 2017, 11:18

Zdravím,
som zo Slovenska a myslel som si ,že som našiel serióznu firmu, ktorá bude spĺňa moje požiadavky.Som predseda kušostreleckej asociácie na Slovensku a streľba je mojim hobby. Ale omyl bol pravdou. Začalo to výberom tovaru v hodnote cez 700eur. Vyberal som si len tovar, ktorý mali skladom, lebo som ho potreboval súrne! Na moje prekvapenie, prišiel mail, že suma je vysoká na kuriéra a poslali zálohovú faktúru na 700 eur. Po zaplatení , že pošlú tovar. A to bola moja najväčšia chyba, čo som mohol spraviť. Peniaze som poslal na ich účet a čakal. Prešli dva týždne a nič....volám a bolo my povedané, že tovar nemajú skladom a musím čakať. To bolo prvé sklamanie, nakoľko za týždeň som mal odísť na Majstrovstvá Európy do Rakúska a ten tovar som potreboval. Druhé sklamanie - tovar prišiel až o mesiac, takže po ME a to len polovica a to ešte dobierkou. Manželka nič netušila a zásielku prebrala. Ja som ostal v nemom úžase, že mám len polovicu objednávky a to zaplatenú dvakrát! Až potom začali skutočné problémy....s touto zázračnou firmou!!!
Do dnešného dňa nemám ani peniaze, ani tovar i keď som zvyšok objednávky stornoval. Samé výhovorky a sľuby od konateľa firmy (Solara). Neskutočné...nebudem rozpisovať, jednoducho ruky preč od Vietnamu!!!! A dal som podnet kontrolnému orgánu na prešetrenie firmy a ich predajných aktivít.
Ps.: Aspoň "ME" dopadli výborne. Doniesol som zlato pre Slovensko a Váš zástupca Cerman ( kusostrelec ) doniesol striebro.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti