Sig Sauer P-320

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#151 » úte 8. srp 2017, 11:27

určitě by stačilo i lino, nebo tvrdé dřevo. Hlavně ne ostrou munici :D

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#152 » úte 8. srp 2017, 11:35

Sig Sauer P-320 !!


Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#154 » úte 8. srp 2017, 16:11

Pro mě je otázka zda ta videa jsou pravdivá. Ta zbraň může být nějak upravená. Nevím.



tequilla
Příspěvky: 29

Příspěvek#155 » úte 8. srp 2017, 19:14

https://www.sigsauer.com/press-releases ... 20-pistol/

Něco se na tomto poli děje, 14.8. Sig uveřejní detaily o "dobrovolném balíčku vylepšení" pro civilní verze P320.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#156 » stř 9. srp 2017, 02:36

A jeste jednou to samy:

http://www.thefirearmblog.com/blog/2017 ... -failures/

Jinac ja osobne si myslim, ze ta vojenska verze s pojistkou to asi nejspis nedela, ta pojistka meni urcite aspon trochu ten mechanismus a nejspis to zabrani tomuhle i kdyz neni zajisteno. Stejne jako paradoxne lehci rovna spoust na X5 to taky nedela.

Pro domaci testery - flaknete s tim o koberec na tvrde podlaze, zaver se Vam vubec nepodre a pistoli se taky nic nestane, akorat tam fakt NEdavejte ostry pro sichr :-D.

Uživatelský avatar
loocas
Příspěvky: 68

Příspěvek#157 » stř 9. srp 2017, 07:55

MKabar píše:A jeste jednou to samy:

http://www.thefirearmblog.com/blog/2017 ... -failures/

Jinac ja osobne si myslim, ze ta vojenska verze s pojistkou to asi nejspis nedela, ta pojistka meni urcite aspon trochu ten mechanismus a nejspis to zabrani tomuhle i kdyz neni zajisteno. Stejne jako paradoxne lehci rovna spoust na X5 to taky nedela.

Pro domaci testery - flaknete s tim o koberec na tvrde podlaze, zaver se Vam vubec nepodre a pistoli se taky nic nestane, akorat tam fakt NEdavejte ostry pro sichr :-D.


Bacha, ať nedostaneš ban.

Diskutovali jsme tu nad tim včera a odnes jsem si akorát tak varování a posty jsou smazaný. Můžu jen hádat, že to bylo kvůli tomuhle "testování" doma.

A tímto sis vysloužil druhé napomenutí.

Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#158 » stř 9. srp 2017, 09:11

Prosím až k tomu balíčku vylepšení SIG uvolní nějaké další info mrskněte sem nějaký český výcuc. Já si anglicky bohužel moc nepočtu...

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#159 » stř 9. srp 2017, 12:08

To mas za citovani predchoziho prispevku. Jinac:

http://www.thefirearmblog.com/blog/2017 ... lans-test/

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#160 » stř 9. srp 2017, 18:40

SansLogique píše:To jako výběr na pistoli americký armády vyhrála jebka, u který se nesmí nosit náboj v komoře? To má bejt vtip?


Presne tak vyhrala.Z fullsize zbrane se behem testu vystrelilo pouze 12k naboju a z compactu, ktery je ovsem bran jako jina pistole pouze 500 naboju.

Druha faze testovani, kde se melo rozhodnou mezi glockem a sigem nenastala. Tady se presne podle armadnich standardu, testuje zivotnost,spolehlivost za ruzdnych podminek (mraz,pisek,voda atd) Sig vyhral jen diky cene. (o 100 mil. usd mene nez byla nabidka glocku)Neco podobneho se stalo v 85, ale tam se testovalo komplet, vysledky jsou dohledatelny a beretta m9 mela zasebou 10 let sluzebni historie.

Navic na modularitu sigu p250,320 ma patent Steyer, ktery ted sig zaluje a vypada to ze sig bude muset platit poplatek z kazdy zbrane.
Docela by me zajimalo jestli sig na tom kontraktu pro armadu neco vydela, nebo to bere jen jako reklamu.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#161 » stř 9. srp 2017, 19:00

flame - tak to jsem netušil, že US Army funguje takhle. Se teda divim, že nevyhrálo Norinco nebo aspoň Taurus.
Já jsem si z P320 párkrát vystřelil a chvíli jsem i uvažoval, že si jí taky pořídim.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#162 » stř 9. srp 2017, 20:16

Sans: Tam jde taky o to, že SIGy vyrábí v Exeteru v USA, takže se vytváří pracovní místa a je možné, že si nějaký senátor chtěl trochu přilepšit. Nebylo by to poprvé. Stačí se podívat na F-35 a víš jak to tam teď chodí. Pokud umíš anglicky, můžu ti hodit odkaz na celkem zajímavý film na tohle téma.

Jinak tohle bude asi dost průser, protože to nebude jen tou "těžkou" spouští, jinak by to nevystřelilo při ráně kladivem. To bude špatná konstrukce bicího ústrojí a to nějaká spoušť ala Glock prostě nenapraví.
P-320 je sice zajímavá zbraň, ale tohle jí zničí reputaci.... Navíc díky sociálním sítím se ta bublina krásně nafoukne....



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#163 » stř 9. srp 2017, 21:29

Glock je taky made in USA.



DJ Die
Příspěvky: 666

Příspěvek#164 » stř 9. srp 2017, 22:03

To ano, ale otázka je kde. Často jde o to, který senátor to má pod palcem danou komisi atd. Z takových projektů jsou politické body a peníze z daní pro daný stát. Ale čert ví, co za tím vězí. Možná zrovna potřebovali vyhodit peníze za něco jiného, třeba zmiňovanou F-35, tak vybrali nejlevnější nabídku.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#165 » stř 9. srp 2017, 23:03

Presne tak, tady vubec neslo o kvalitu ci spolehlivost, ale cenu. SIG dal tusim 207 dolaru za kus cenu a to bylo levnejsi dokonce nez Glock, takze hned vyhrali a vyrizeno.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů