Výběr HK SFP9 vs CZ P-10C vs Beretta APX

Glock a spol.


xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#1 » ned 13. srp 2017, 14:06

Zdravím, jsem čerstvým držitelem ZP sice už jsem nějakou tu zbraň v ruce měl převážně klony 1911 a čz 75 , ale nejsem zatím ultrafanda žádné značky. Nyní si chci pořídit první zbraň a mám asi jako každý dilema co koupit. Měl jsem jasno do doby něž jsem gloka prvně držel v ruce prostě mi nesedí. A tak jsem zkoušel další zbraně a z mnou vybraných zbraní mi sedí nejvíce tyto leč z žádné z nich jsem nestřílel. Do mého výběru jsem zařadil beretta APX ta mi krásně sedí v ruce, Hk sfp9 na té mi vadí to vypouštění zásobníku jinak mi taky sedí, a na konec CZ P-10C krom toho že trochu řeže do ruky mi taky sedí. O posledních dvou zmiňovaných už jsem si myslím dost načetl více se přikláním k tomu HK SFP9. A co se týče toho APX od beretty jsme nikde na našich fórech a stránkách nic nenašel, ale nejvíce mi sedla do ruky.
Tak předem dík za rady.



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#2 » ned 13. srp 2017, 14:42

Ahoj, na dobre strileni je vhodna pistole typu cz shadow. Na skryte noseni treba Walther pps. Tebou vybrane modely jsou urcene jako sluzebni zbrane pro neskryte noseni, z cehoz vyplivaji veskere negativa pro civilni pouziti.Zvladaji vse a pritom neumi nic poradne. Kvuli velikosti bych vybral cz,ale i tak si myslim,ze je zbytecne velika nebo mala pro civila.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#3 » ned 13. srp 2017, 15:20

Jestli nemáš problém se skrytím (pokud hodláš nosit), tak řeš jen to, jak se ti co ovládá. Ideálně vyzkoušet i na střelnici. Počítej jen s tím, že narozdíl od třeba CZ, GLOCKa se ti na Berettu bude v podstatě všechno blbě shánět, včetně pouzdra (u HK to taky není úplně hitparáda).

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#4 » ned 13. srp 2017, 15:41

Admin tě pochválí ---> viewtopic.php?f=33&t=119

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů

cron