Nebezpečné Česko - aktivita proti změně ústavy

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#16 » sob 12. srp 2017, 10:15

Tutove nedal. Hned bych ji udal. Kde se to hlasi?



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#17 » sob 12. srp 2017, 21:32

maciz píše:Článek se vyvíjel docela rozumě a nakonec z toho vyšlo, že lidé si dělají zbrojáky a kupujou zbraně aby mohli střílet "vlastizrádce".

Klasický postup kvalitního politruka... Odsouhlasit několik faktů, které jsou natolik jasné, že by se jejich zpochybněním u alespoň trochu soudných lidí odepsal, a potom začít relativizovat a ohýbat realitu svým směrem...

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#18 » ned 13. srp 2017, 09:09

nevím čemu se zase divíte. vždyť se podívejte co lidi píšou na webech, kde se řeší i migrantni. často lidi se ZP (na což tam rádi upozorňují).

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#19 » ned 13. srp 2017, 10:15

"...často lidi se ZP (na což tam rádi upozorňují)"
No otázkou je, zda je jejich tvrzení pravdivé. Tím neříkám že mezi držiteli ZP nebudou idioti, ale že by byl někdo až takový pako, že by veřejně prohlašoval něco o použití zbraně proti skupině obyvatel ...
Pokud je to něco ve smyslu "pokud bych tam byl tak bych se svojí legální zbraní bránil", tak sice já bych to nikde neměl potřebu psát, ale nelegální to není.



Golem
Příspěvky: 489

Příspěvek#20 » ned 13. srp 2017, 15:35

Já myslím, že se tu moc lidí nediví, pouze nesouhlasíme s extremisty.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#21 » ned 13. srp 2017, 18:17

gogan: věř, že jsou takové paka. projdi si někdy komentáře třeba na FB Národní domobrany nebo komediantů z jejich vedení. on to často FB brzo smaže, ale tam když si to přečte odpůrce zbraní, jen ho to musí utvrdit, že zbraně by lidi mít neměli. neposuzuju teď, kdo kdy má pravdu.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#22 » ned 13. srp 2017, 18:28

"že by byl někdo až takový pako, že by veřejně prohlašoval něco o použití zbraně proti skupině obyvatel" - jako poslední případ mě napadá nějakej Donald Trump. Možná by mu měli sebrat zbrojní průkaz.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#23 » ned 13. srp 2017, 18:42

Sedmej: no pokud někdo vyhrožuje přes média zbraní, nechápu jak je možné, že ZP ještě vlastní ...
SansLogique: no co se Trupa týká tak je mě známo pouze, že je kritizován za svoji výzvu, že se musí národ semknout. Nechápu, taková zásadní hodnota západní civilizace, předkládaná nám po každém útoku je mu vyčítána?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Scofield a 13 hostů