CZ P-10C



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#691 » pon 11. zář 2017, 19:29

Carloss píše:Pak bude páka záchytu závěru hodně ztuha a bude pak snažší to shazovat potažením závěru. To asi taky není účel.

Musí se to udělat s citem, ale hůř to půjde, to jo. To je bohužel daň za debilní systém, který CZ použila. U většiny zbraní je samotný ozub záchytu hned u hmatníku, takže není problém s pákou, kdežto u P-10C je ozub daleko a páka pracuje proti uživateli. :(
MRBLUE: Kdyby sis přečetl, na co reaguju, mohl sis ušetřit čas. Netvrdím, že zbraň se nezajíždí. Tvrdím, že je jedno, čím se zajíždí. Zbraň není auto, je jí jedno, jestli hned z výroby dostane nakládačku. Naopak, pokud je nová, má za sebou méně používání a tak snese vyšší tlaky než oběhaný kus, pokud do toho chceme šťourat úplně do detailu.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#692 » pon 11. zář 2017, 20:06

ggrandcz: Jj... přesně tak... Ta "rovnováha na páce" je sviňa... :-D

Mem: Ta lampa je ffak vobrovská... A CR123A jsou poměrně běžné, ale drahé. Tohe mi do baráku prostě nesmí. Pár typů, čím to osadit bych měl... ale zatím je na to pro mě moc brzo. Ale zatím to vidím na nějaký kombo...



majlont
Příspěvky: 195

Příspěvek#693 » pon 11. zář 2017, 20:11

Tak jsem po pátečním otlapkání CZ P-10C neodolal a zaběhl si ji také koupit. Na střelnici se dostanu bohužel až asi v pátek, takže zatím se jen mohu koukat. Co mne trochu zarazilo, je nástřelák. Zbraň, kterou jsem měl zkusmo v ruce, byla zastřelená zcela perfektně. Můj nástřelák je vidět na obrázku. Formálně mu nelze nic vytknout - střední bod zásahu je v kruhu, tedy ve stanovené toleranci. Nemohu se ovšem ubránit dojmu, že první čtyři rány jsou soustředěny ve trojici napravo + blízká vlevo. Pak možná nastřelovač usoudil, že to nevychází a bylo by třeba pohnout hledím, tak raději jednu ráno napálil vlevo a nahoru, aby střední bod zásahu posunul do kruhu .....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



ggrandcz
Příspěvky: 146

Příspěvek#694 » pon 11. zář 2017, 20:14

Neřeš, počkej, jak to bude chodit v tvojich rukách s tvýma nábojema.
BTW, by mě zajímalo, čeho se docílí zakrytím sériového čísla. Nejvíc mě pobavil inzerát na hantyngu, kde na všech fotkách vzorně rozmáznuto až na jednu, kde bylo vše vidět :D



PosmrkanyKapesnik
Příspěvky: 74

Příspěvek#695 » úte 12. zář 2017, 14:37

ggrandcz: Kdybys mel trosku fantazii, tak by te napadlo, proc se asi vyrobni cisla na zbranich mazou.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#696 » úte 12. zář 2017, 15:22

Protože když víš sériové číslo víš i to, že dotyčný má zbraň ? Teoreticky by měl mít k idnetifikaci majitele přístup jen prodejce a policie. Pokud někdo jiný, pak je tuplem jedno, jestli číslo zveřejníš nebo ne. Číslo zbraně přeci není SPZ aby tě podle něho někdo na dálku identifikoval.

Jinak terč teč špatný není, že je středový bod vpravo? To lze přece změnit posunutím mířidel.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#697 » stř 13. zář 2017, 06:51

K tomu laseru se svítilnou. Chtělo by to nějaký čínský ekvivalent Streamlightu tlr-6, tudíž najít někde pár hodin času a v Číně ho na stránkách najít. A nebo se zeptat tady, že jo? Už jste ho někdo našli? Podělíte se?

CZ P-10C! McFly



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#698 » stř 13. zář 2017, 16:29

Tu jsem zkoumal (internetově) a nepřišlo mi to jako vhodná volba. Na CZ nedělaj ta pouzdra. U mě zatím vede viridian C5L, nebo X5L. Jedno z hledisek je, anby to nečumělo před hlaveň.



xmanasm
Příspěvky: 27

Příspěvek#699 » stř 13. zář 2017, 17:29

Zdravím, nemá někdo zkušenost s vnitřním pouzdrem dasta 828 na p10 zda do něho sedí? A ocením i doporučení na jiná pouzdra , kydexové nechci radši bych nějaké měkké.



Satte
Příspěvky: 10

Příspěvek#700 » stř 13. zář 2017, 17:51

včera jsem si ji zkoušel v Avimu...hned jsem ji chtěl koupit v Opletalce ale není :( už jsem skoro rozhodnutý, jen mě odrazuje že je to novinka a tak hledám pot.problémy. Narazil jsem na tyhle dva problém, https://www.instagram.com/p/BYVrTxIgwmo/?tagged=czp10c a https://www.instagram.com/p/BY4z3v5HEv1 ... tgowyoming bohužel neovládám jejich řeč :( jde o častý problém nebo jen těchto dvou ks a nezkusil by je někdo kontaktovat jak se to stalo a jaké bylo řešení? díky



Mem
Příspěvky: 40

Příspěvek#701 » stř 13. zář 2017, 20:08

Pitras70: Ráno jsem odepisoval, ale asi jsem dal jen náhled a neposlal to. :)
Našel jsem podobnou tady, jen laser má nahoře, svítilnu dole. A podle reálných fotek od kupujících v sekci "Feedback" vypadá být i relativně malá. Mohl by to někdo zkusit objednat. https://www.aliexpress.com/item/Mira-La ... 40174.html



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#702 » stř 13. zář 2017, 22:06

Taky jsem na ni koukal: Nesmyslný ovládání, spousta výstupků, který se můžou kdekoli kdykoli o cokoli zašprcnout.

Tak ještě znovu a lépe pro Mem + Carloss. Svítilny si řešte jinde - třeba tady: https://zbranekvalitne.cz/forum/viewtop ... 2&start=60
McFly



Satte
Příspěvky: 10

Příspěvek#703 » čtv 14. zář 2017, 21:30

Zpět k samotné P10..jak vypadá pružina u toho zachytu, vloží sem někdo fotku u používané a více zajete?

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 330

Příspěvek#704 » pon 18. zář 2017, 00:38

Edit: Zprávu dementuji, jsem asi už unavený. Narozdíl od Glocka se musí zápalník trochu napnout, aby se dostal za blokaci. Vše je tedy v pořádku. Pardon. Příště více myslet a nepsat v únavě.

Dnes doma čistím a standardně kontroluji blokaci u Glocka, tak samozřejmě i u P10. Zlehka zatlačím nos zápalníku dopředu, zápalník si poodsune blokaci, aby mu nepřekážela a celá hlavička vykoukne ven. Nevěřícně jsem to zopakoval asi 100x s různým verglováním s blokací. Jednou se mi podařilo, že začala fungovat, zápalník nešel zatlačit dopředu. Stačilo ji jednou prstem odsunout a opět přestala představovat pro zápalník jakýkoli problém.

Uživatelský avatar
arbo73
Příspěvky: 15

Příspěvek#705 » sob 23. zář 2017, 18:59

Zdravím všechny, tak dneska jsem s ní střílel po prvé, je opravdu skvělá! Úchop super, spoušť taky bomba a přesnost excelentní! Teď jen aby vydržela co se týká kvality. Držím palec!!!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů