VHU Lešany - Dětský den 23.9.2017 s účastí LEX



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#1 » ned 10. zář 2017, 08:46

LEX byl vedením VHU Lešany pozván na jejich akci - Dětský den v sobotu 23.9.2017.

Budeme tam pořádat soutěže pro děti, vědomostní kvíz o zbraních a v neposlední řadě i sbírat podpisy pod petici proti regulaci zbraní ze strany EU.

Na zajištění všech aktivit LEXu je nás bohužel stále jen 5 :-(. Z toho jsme pouze 2 regulérní členové LEXu, dva zájemci o členství a má kamarádka.
Na interním fóru LEXu se bohužel k výpomoci nikdo další nepřihlásil :-(.

Našlo by se zde pár dobrovolníků, kteří by nám s realizací našich aktivit v Lešanech pomohli ?



Baske
Příspěvky: 51

Příspěvek#2 » ned 10. zář 2017, 11:22

mám to za kopcem, příjdu



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#3 » úte 19. zář 2017, 11:03

Dětský den se blíží. Je to již tuto sobotu. Pokud by někdo měl chiť přijí LEX bude mít soutěže na stanovištích 24 a 25. Také tam bude stánek LEXu s peticí.



Irish_terrier
Příspěvky: 91

Příspěvek#4 » úte 19. zář 2017, 11:07

Tak se mi nějak nedaří připojit plánek. Asi je moc velký :-(
Budeme na ploše č. 14
http://www.vhu.cz/muzea/zakladni-informace-o-vtm-lesany/mapa-vtm-lesany/



pesi
Příspěvky: 305

Příspěvek#5 » úte 19. zář 2017, 15:17

Doplním terriera - link na akci: http://www.vhu.cz/co-vsechno-muzete-vyz ... -lesanech/ mapku si můžete zvětšit - jsme stanoviště 24 a 25.

Já tam bohužel opravdu nemůžu být, jen ráno dopravím věci, pomůžu se stavbou a přípravou a budu muset zmizet. Proto také prosím přijďte pomoct. Budou tam soutěže pro děti, řekl bych že to bude velmi příjemně strávený den.

A proč buste tam měli být? Kdybych měl parafrázovat jednu scénu ze známého filmu: Až se vás příští týden někdo zeptá co jste dělali v sobotu, můžete odpovědět - Čučel jsem na telku - a nebo můžete říct - Pomáhal jsem těm pošukům s docela ujetejma soutěžema potrápit pár děcek!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů