Beretta 70/71

Krátké zbraně .22LR
Uživatelský avatar
allegro
Příspěvky: 52

Příspěvek#61 » úte 22. bře 2011, 20:51

to: pepino1958

moc pěkná, ty střenky dělají hodně, já ji beru na střelnici pokaždé, střílím půl Makarov a půl Beretta, dne jsem ale koupil ČZ 75B, takže to budu prostřídávat o trochu víc :-), gratuluju ke koupi



pepino1958
Příspěvky: 5

Příspěvek#62 » stř 23. bře 2011, 13:52

Díky, už jsem ji konečně vyzkoušel, 150 ran (neměl jsem víc času) a žádný problém, jihoafrické Swartclipy, SB Standard a 35 let staré SB Rex, vše v pohodě. Koupil jsem ještě druhý zásobník - nový orig. italský za 690 Kč. S těmi anatomickými střenkami se berettka perfektně drží, je to rozdíl nejen vzhledový :) ...



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#63 » stř 23. bře 2011, 14:42

Můžeš napsat kde jsi koupil ten druhý zásobník? Dík.



pepino1958
Příspěvky: 5

Příspěvek#64 » stř 23. bře 2011, 19:43

Zbraně a střelivo Brymová Praha - odkaz:
http://www.zbranebrymova.com/



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#65 » stř 23. bře 2011, 20:14

Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#66 » ned 3. dub 2011, 22:21

Tak už je doma, včera jsem si pro ni byl v Hovoranech, kde jsem si ji mohl nastřelnici vyzkoušet. Vzhled je odpovídá používané a udržované zbrani, žádné vady na kráse. Hlaveň včetně ústí OK. Na 15 metrů nese kousek nad záměrný bod a drží střed, tj. nemá odchylku do strany, alespoň, co jsem mohl za tu chvíli vyzkoušet (7+5+5 nábojů darovaný SB standart), ale žádná zádržka - zkoušel jsem oba zásobníky, údajně nepotkala ani prodávajícího a zásahy šly pěkně k sobě, neměl jsem pravítko, ale vešly se do kolečka když se dotkne špičkou palec a ukazováček, takže velké nadšení. Ve středu jde na papíry a v neděli hurá na střelnici, moc se těším a přidávám jedno foto z mobilu.
PS: nasadil jsem už i o-kroužek a je ten doraz znatelně do měkkého. Rád bych znal i zkušenosti jiných s dorazem a možná doporučení na nějaké fajn pouzdro, díky a hodně prima zážitků s Beretkou ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#67 » stř 6. dub 2011, 17:23

Patrik píše:Bruno: Blazer vyrábí i normální malorážkové náboje, pokud to jsou HV tak na krabičce musí být napsáno HV nebo HIGH VELOCITY.


Blazer jsou HV, alespoň ty, které znám já a nemají to na krabičce uvedeno.
http://glarp.atk.com/2011/2011_Catalogs ... atalog.pdf
http://www.blazer-ammo.com/default.aspx
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#68 » stř 6. dub 2011, 18:45

Tak to se omlouvám a beru zpět.
Blazer a CCI jsou značky spadající pod jednu firmu a CCI to označení dodržuje, zřejmě mně to zmátlo.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#69 » čtv 7. dub 2011, 04:25

V pohodě, já se to dozvěděl taky včera, koupil jsem do Beretky krabici Blazeru a zajímal se o rychlost střely na stránkách výrobce, tak jsem na to v té tabulce narazil. Škoda, že tam neuvádí délku hlavně, u které to platí, tedy já to tam alespoň nenašel. Pokud tady pár lidí tvrdilo, že jim v Beretě chodí Blazer nejpřesněji a je to současně i cenově dostupný HV, tak mi přijde jako optimální náboj... zatím, protože jsem jej ze své ještě nevystřelil :) každopádně o-kroužek tam určitě nemám zbytečně ;)



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#70 » ned 10. dub 2011, 08:08

Takže O kroužek jsem zkoušel,je to určitě lepší než bez něj,ale zůstávám u mých dorazů.Udělal jsem si jich zásobu,takže mi nějaký čas vydrží.Jinak ke střelivu,vyzkoušel jsem už kde jsem co sehnal a pořád mi nejvíc vyhovují Blazery,jak cenou tak tím že se mi s nimi střílí nejlíp.



many-123
Příspěvky: 3

Příspěvek#71 » pát 15. dub 2011, 19:22

Zdravím, já používám ,,univerzální pouzdro" od Dasty, uviverzální proto, že jsem v něm již nosil Glock 30, Čz 85 a teď kromě Berettky i derringer Cobra. Chtěl bych se zeptat z jakého materiálu je ten tvůj kroužek na doraz, uvažuji o něm.
P4155279.JPG
P4155278.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



fylipt
Příspěvky: 15

Příspěvek#72 » sob 16. dub 2011, 07:39

Já používám kožené pouzdro,pistole v něm sedí perfektně.Vzadu je značka výrobce ASTRA SPAIN.Já ho dostal,ale koupeno bylo kdysi u Brymové někdy před deseti lety...na svůj doraz používám gumu použitou z duše od auta,má sílu asi 3mm..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#73 » pon 18. dub 2011, 13:13

Rok výroby/výrobní číslo - odděleno: viewtopic.php?f=33&t=1416

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#74 » stř 20. dub 2011, 16:46

Kroužek na doraz je z gumy, koupil jsem soupravu několika těsnění.
Podobný se mi osvědčil i při "sušení".
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Bruno
Příspěvky: 373

Příspěvek#75 » stř 20. dub 2011, 17:00

Takový kroužek používám taky.Použít ho na sušení je dobrý nápad.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů

cron