Neadekvátní přístup ze strany PČR se zbraní v ruce?

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#91 » pon 9. říj 2017, 17:51


Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1867

Příspěvek#92 » pon 9. říj 2017, 18:02

5 hodin výslech. to by mě zajímalo na co se ho tam tak dlouho ptali. :-)

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#93 » pon 9. říj 2017, 18:22

Očividně metoda gumových hadiček, co taky jiného se sprostým svědkem.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#94 » pon 9. říj 2017, 19:19

Chlapci nechcete se hodit do klidu? Tyhle komentáře, jsou opravdu na úrovni.
Můj názor jsem tu napsal a za tím si stojím. Za 1. by takový u PRČ neměli sloužit, protože průměrnýho četníka taková hovadina takhle prostě vytočit nesmí, za 2. i v cicilu se nemůžu na silnici chovat jako idiot a za 3. vždy si musím ujasnit zda a jak mám zasahovat.
Řidič, by se měl nad sebou zamyslet taky, protože on není na silnici od toho, aby někoho vychovával.
Celá situace je absurdní. Oni nikam nechvátali a řidič se s nima nemusel pouštět do výchovné lekce.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#95 » pon 9. říj 2017, 19:23

Wigum: kdyby se hodilo do klidu to duo frustrátů, nemusel jsi o to teď žádat nás. Jinak souhlas.

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#96 » pon 9. říj 2017, 20:09

Jo řidiče ať si klidně popotahují na úřadě za dopravní přestupek, ale pět hodin vyslýchat svědka když všechno mají na videu a záznamech z pouličních kamer ve mě budí dojem vzkazu směrem občanům co je čeká když se odhodlají ke stížnosti.
Těžko se pak ubránit ironii.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#97 » pon 9. říj 2017, 20:16

Nevím jestli už tady padlo o jaké policisty se jedná.
http://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/ch ... str-vnitra

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1300

Příspěvek#98 » pon 9. říj 2017, 20:18

ppindian píše:Jestli ho potkáte tak bacha, je to vybržďovač.


Rád bych... :angel: Moje kamera zaznamenává i rychlost dle GPS... :twisted:



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#99 » pon 9. říj 2017, 21:05

PV: I v tunelu, kde se to stalo? :)

Uživatelský avatar
P.V.
Příspěvky: 1300

Příspěvek#100 » pon 9. říj 2017, 21:06

Jo, sice ne tak přesně, ale jo. Navíc ta 50 je mezi tunelama.



Spirpin
Příspěvky: 120

Příspěvek#101 » pát 13. říj 2017, 10:58

Nakonec z toho zřejmě bude zneužití pravomoci: https://www.novinky.cz/krimi/451799-zak ... omoci.html

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#102 » pát 13. říj 2017, 11:37

Spirin: Pak se obavam, ze zakon o sluzebnim pomeru hovori az prilis jasnou reci. Musi byt propusten.....kdyz jednani vykazuje znaky....

Uživatelský avatar
gogan
Příspěvky: 978

Příspěvek#103 » pát 13. říj 2017, 12:56

Jsou to hovada, ale hrozba kriminálu a ztráta práce mě zas přijde moc ... to neexistuje něco jako porušení služebního postupu, že by šli na pár měsíců hlídat přechod někam ke škole?



aToM
Příspěvky: 500

Příspěvek#104 » pát 13. říj 2017, 13:32

No, propuštěni ještě nejsou, GIBS to bude nějakou dobu vyšetřovat, pak bude po volbách a zprávy budou v té době plné něčeho jiného. Takže to klidně může skončit důtkou a půlročním snížením platu.

Uživatelský avatar
tuton
Příspěvky: 387

Příspěvek#105 » pát 13. říj 2017, 15:07

aToM: Nejsem pravnik, ale muj laicky pohled na vec je ten, ze by meli byt propusteni, nasledne, budou-li v trestnim rizeni sprosteni obvineni, to zalovat u soudu, ktery by mohl konstatovat, ze postup podle zakona o sluzebnim pomeru je v tomto pripade prilis prisny, odporuje zasade, co ja vim, treba proporcionality a do sluzebniho pomeru je zase vratit nebo jim aspon prisoudit narok na vysluhu. Snad to tak nejak jde, prislo by mi to "cistsi", nez to nechat vysumet do vytracena. Pokud v sobe ti dva maji alespon zbytky "normalnosti", bude to pro ne dostatecnym poucenim, aby priste udrzeli nervy na uzde. Ja jim teda i pres tenhle, diplomaticky receno, prehmat nepreju nic zleho.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů