CZ P-10C



PePr
Příspěvky: 1

Příspěvek#736 » úte 10. říj 2017, 17:19

Zdravím,
chtel bych se zeptat ohledně posunuteho svinuteho koliku zadního bloku. Mam ho na jedne strane trochu povysunuty a nejde tam lehce tlakem vratit. Setkal se s tim nekdo? Mám zkusit více klepnout? V manuálu je to cislo soucastky 31… děkuji za tipy



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#737 » úte 10. říj 2017, 18:34

Pořádně klepnout ;)
Jenom je potřeba použít vhodný nástroj s "plochou" na konci, nic špičatýho.



Kovis
Příspěvky: 16

Příspěvek#738 » čtv 12. říj 2017, 10:34

Tak pridam zkusenot z prvni strelby s novou P10c.

Po prvnim vystrelu zavada. Zaver se nevratil do predni polohy a zustal viset cca 1cm pred ( podobna vzdalenost jako kdyz se zatahne na rozborku). Potahnuti zaveru pouze vyhodilo naboj z komory a vlozilo dalsi nicmene porad visel cca 1cm. Po chvilce zkoumani pomohlo az zatahnout zaver do zadni polohy, zajistit zachytem a pak zase shodit zachytem zaveru ( pri schozeni dalsim potazenim zaveru byla zavada porad stejna).

Nasledne vystrileno 150 naboju ( 50 novy SB a 100 prebijenky Limit) bez jakykoliv zavady ci pochybeni. Vse bezelo jak ma.

Presnost super ( nejak moc nestrilim ale na 10,15,20m vzdy vse v cernym).

Takze krome prvniho "klopitnuti" o kterym nevim co si mam myslet je vse ostatni fajn. Uvidime pristi tyden az pujdu vystrilet dalsich 200 zda se neco stane...


K.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#739 » pát 13. říj 2017, 10:13

OT promazáno. Držte se tématu. Na přísluško tu je samostané téma viewforum.php?f=46



Knop
Příspěvky: 184

Příspěvek#740 » sob 14. říj 2017, 07:15

V USA se objevily zprávy o tom, že úderník se může vychýlit natolik, že se zachytí na zadním bloku. Pravděpodobně to (samozřejmě kromě možné kontrukční chyby) závisí rozměrech a vůlích plastových částí sestavy úderníku, takže problém je potenciálně lehce odstranitelný.

https://imgur.com/P3Rzytg



whisky1212
Příspěvky: 1

Příspěvek#741 » sob 14. říj 2017, 11:13

Zdravím už dlhšie čítam forum o P10c tak som sa rozhodol registrovať a prispieť začiatkom 9 mesiaca som kúpil poslednu dostupnú P10 na SK trhu čo sa týka toho nedovretia záveru 1cm ako píše KOVIS sa mi stalo asi 7. ranu tiež som sa na to díval čo sa deje (priamo z krabice na strelnicu)... dalej do dnešného dňa som odpálil dalších 500 SB / Aresy a už sa nikdy závada nezopakovala toľko môj postreh k tejto veci..+ čo sa týka puzdra dokonale mi sadla do Plastového pre G17



Baske
Příspěvky: 51

Příspěvek#742 » sob 14. říj 2017, 17:30

no, může, ale jen když do toho někdo vrtá a nesloží to jak má:-)

Uživatelský avatar
arbo73
Příspěvky: 15

Příspěvek#743 » ned 15. říj 2017, 11:40

Zdravím všechny, taky jsem si ji koupil, zatím vystřeleno pouze 100 ran a bez problému. Úchop luxus, střelba taky, jsem na 100% spokojen. Střílím 25 let z CZ 75, ale to se nedá srovnat. Pédesítka je hold jiný level, gratuluju zbrojovce!

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#744 » ned 15. říj 2017, 13:14

Po dnešku mám ze svojí P-10C vystříleno 2000ks. Vše v pořádku bez jediné závady. Nemůžu nic vytknout. Za mě hodně dobré postříleníčko.



xmaso300
Příspěvky: 4

Příspěvek#745 » ned 15. říj 2017, 17:48

Přidávám se ke všem spokojeným s P10. Je to fakt super pistole a jsem rád, že jsem jsem si na ni počkal a upřednostnil ji před G19. Hned první návštěva střelnice s P10 mě nadchla!!! Vyzkoušel jsem ji rovnou na 25 m a byl překvapený, jak je přesná! Kamarád má G19 a má ho docela vytuněného a chválí si ho, tak jsem si ho od něj půjčil a mohl ho porovnat s P10. No co se týče té střelby na 25m tak s P10 je to oproti G19 úplně jiná liga a tím narážím na přesnost, ale jako velký závěr bych z toho nedělal, jenže ten kámoš si půjčil zároveň mou P10 a nastřílel z ní také mnohem líp než ze svého mazlíka glocka a to držel P10 poprvé v životě. Byl hodně překvapený, tak jako já. Takže z mého pohledu P10 je super a jsem rád, že ji mám a měnit ji za jinou určitě nebudu. Je to radost z ní střílet (má excelentní spouštění). Perfektní dílo od CZUB. Jo a ještě jedno velké + pro P10 a to kvůli delší úchopové části než má G19. Mám větší ruku a u G19 mám část dlaně mimo, což mi teda opravdu vadilo. P10 mi sedí do ruky mnohem lépe a o ostrém gripu vůbec nevím, vůbec mi to nevadí. Jinak proti Glocku nic nemám a vážně jsem o něm uvažoval, ale asi by mi seděl spíš G17, ale na skryté nošení by to asi nebylo ono. Co se týče compactu, tak pro mě je vítěz P10 před G19 a asi mi to už nikdo nevyvrátí. Takže P10 mohu jen doporučit...



Mem
Příspěvky: 40

Příspěvek#746 » ned 15. říj 2017, 20:00

Satte píše:..jak vypadá pružina u toho zachytu, vloží sem někdo fotku u používané a více zajete?

Omlouvám se, že reaguji až po takové době, McFly mi dal ban na 30 dní a zároveň smazal příspěvek, kde jsem ti odpovídal, tak už si úplně přesně nevzpomenu, co jsem ti psal. Mně vylézá konec téhle pružiny; když ji zatlačím prstem pod plast, tak stejně po střelbě zase vyleze. Má to někdo také tak?
Na funkci to podle všeho nemá vliv (v tomhle stavu nastříleno dalších 150 ran bez závady), ale vypadá to teda všelijak. :|
pruzina.jpg


xmaso300: Jj, hezky se to mačká a pěkně to lítá. Za uplynulý měsíc jsem si stihl premiérově dvě soutěže, jednu se situacemi na čas, druhou mířenku na 25 metrů, a spokojenost s průběhem i výsledky. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#747 » ned 15. říj 2017, 20:32

Já bych to určitě reklamoval.

Tak jak tam trčí, tak se 100% opírá o závěr a je jen otázka času kdy se při vracení závěru o něj zachytí a při přetočení udělá pěknou paseku. Případně se narve do mezery mezi blok a závěr, takže se to celý natvrdo zakousne.
Jdu se schválně podívat pořádně na tu mojí.



majlont
Příspěvky: 195

Příspěvek#748 » ned 15. říj 2017, 22:20

Mně ta pružinka sice nevykukuje, ale vidím ji - viz. obr. Nastříleno cca 1000 ran a zatím plná spokojenost.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



pista1
Příspěvky: 109

Příspěvek#749 » pon 16. říj 2017, 06:53

To vypadá jako by jste měli blok usazenej v plastu trochu vejš a byla tam mezera kterou se ta pružina může protlačit ven. Jak to vypadá když uděláte fotku z vrchu?

Tak já teda musím zaklepat, že zatím 1255vystřelenejch a všechno v pohodě :D
p10 _pr_blok1.jpg

p10 _pr_blok2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Satte
Příspěvky: 10

Příspěvek#750 » pon 16. říj 2017, 07:46

79737D84-60E7-429C-993A-86875F761B58.jpeg

U me to vypadá trosku jinak. Jde o prodej 9/17
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů

cron