CZ Shadow 2



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#736 » stř 1. lis 2017, 08:17

A tak kolega nade mnou to uz napsal...

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#737 » stř 1. lis 2017, 09:46

Dotaz, nevíte kdy přijde shadow 2 orange, případně nějaká inovace. Dvě barvy, omezené origo příslušenství a chybějící konfigurátor jsou mezery, kde je potenciál k růstu.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#738 » stř 1. lis 2017, 11:21

Tak ono verze orange od czub nejsou jen o barve ale hlavne o vyssim podilu rucni prace... jinak treba na eshopu R.Šeba je aspon nejaky vyber ruzne barevnych strenek apod.



Self-Def-Enthusiast
Příspěvky: 86

Příspěvek#739 » stř 1. lis 2017, 12:59

Chip píše:Bohuzel neni. V productionu je predepsano minimalně 5 liber tj. 2.25 na první ránu. Dvoukilovka tim neprojde. .


Zkoušeli jste to někdy měřit? Původní stojina má papírově 2.5 kg ale ve skutečnosti má téměř 3kg. Když jsem tam kdysi zkoušel dát tu dvoukilovou, tak měla skoro 2.5kg. Takže věřte nevěřte, i ta lehčí stojina je podle pravidel. Osobně jsem neviděl Glocka, kterej by měl deklarovanej odpor. Všechny jsou těžší. Nicméně ta lehčí stojina je stejně na pytel, protože mění charakteristiku spoustě výrazně k horšímu, takže je to fuk. Ale to už zacházím výrazně OT.

Chip píše:Ale jak rikam. Jde jen o Extrem a EHC.

No já bych spíš řekl, že jde o svědomí. Osobně na závody jezdím, abych se něco naucil. Neměl bych radost z medaile, kdybych věděl, že jsem podváděl. Ale každej to má asi jinak....

CZ Shadow 2

Uživatelský avatar
OndrasFM
Příspěvky: 488

Příspěvek#740 » stř 1. lis 2017, 13:48

Jako nezlob se, ale jdi si psát o stojinách.... jinam.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#741 » stř 1. lis 2017, 17:12

Co som pocul, tak S2 Orance by mal byt zaciatkom roku 2018, urcite ju vyhodia do aprila, kedy sa schvaluju modely pre IPSC PRD.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#742 » stř 1. lis 2017, 18:32

Díky za info. to by dávalo smysl, a cenu bych odhadoval na 35 200,-Kč :)
Jak poznamenal alkalic, nejde mi o barvu střenek, jako spíš o vylepšený model, v horším případě aspoň nové barevné provedení. Líbí se mi úpravy na CZcustom:

https://czcustom.com/media/catalog/prod ... 4377aa.jpg
https://czcustom.com/media/catalog/prod ... 6logo2.jpg
https://czcustom.com/media/catalog/prod ... 4379aa.jpg



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#743 » stř 1. lis 2017, 19:08

Strenky su v pohode, ale ine farebne prevedenie zbrane oproti produkcnemu ta prenesie z PRD do STD.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#744 » stř 1. lis 2017, 19:11

tak ve chvíli kdy to budou v CZUB vyrábět produkčně klidně v růžové barvě tak to do PRD může.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#745 » stř 1. lis 2017, 19:56

...ale zatial su to len custom zbrane. A pochybujem ze by CZUB prikrocili k upravam nitridom titanu alebo cerakotom, kedze zbrane su upravene arcorom a dalsia vrstva hocicoho by mala len esteticky ucel a zvysovala by cenu. A mimo to by takto produkovanu zbran museli aj nechat zaradit do zoznamu zbrani pre PRD. Zatial je tam len Shadow 2 a Shadow 2 Urban Grey



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#746 » stř 1. lis 2017, 20:09

Tak další vrstvu už tam máš i ted, přeci jen modely urban grey jsou lakovaný a i několik černých bylo lakovaných, ale samozřejmě máš pravdu v tom že by to museli dát do production listu v každý barvě a další v podstatě zbytečnosti.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#747 » úte 7. lis 2017, 19:46

To self def enhusiast píše:
No já bych spíš řekl, že jde o svědomí. Osobně na závody jezdím, abych se něco naucil. Neměl bych radost z medaile, kdybych věděl, že jsem podváděl. Ale každej to ma asi jinak...
Ale to tak prece není. Vitězství dosažené podvodem, tě musí těšit daleko více, než poctivé vitězství! Na poctivé vitězství stačí umět dobře střílet a rychle se hýbat. K vítězství podvodem potřebuješ inteligenci lišky a mazanost tchoře; což je daleko víc... :D :lol: :D

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#748 » úte 7. lis 2017, 20:49

Chci se přeptat zkušených majitelů, jaká překvapení mě čekají při koupi nového Shadowa 2. Je to klasické přeleštění spoušťáku, výměna pružin, dotažení mířidel, nebo se s tím nástrojem dá se skřípěním střílet jak už vylezl z fabriky.



Machead
Příspěvky: 911

Příspěvek#749 » stř 8. lis 2017, 13:16

Dovolim si povedat, ze netreba zhola nic. Shadow 2 a vsetko z novej produkcie (P-10C) je uz robene cisto na CNC masinach a vsetko je pekne ciste, bez otrepov. Osobne som na Shadow 2 vymenil iba vratnu pruzinu za lahsiu (lahsie sa mi obtahuje zaver) a vlakno v muche za 1.5 mm, lebo to 1 mm som dost tazko hladal.

Niekto bude mat mozno iny nazor ale dovolim si povedat, ze na tej pistoli nie je co ladit, obzvlast nie do producion.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#750 » stř 8. lis 2017, 17:25

Tak otázka vždycky je co od toho chceš a co chceš střílet,někomu to bude sedět rovnou z krabice někomu ne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů