CZ P-10C



jantar
Příspěvky: 123

Příspěvek#931 » sob 16. pro 2017, 08:57

To veleba:co to je za nesmysl tvrdit,že u všech pistolí se destička zápalníku pohybuje o 2 mm nahoru a dolů.Neviděl jsem jediného Glocka,kde by se to dělo,neviděl jsem jediného Irona od Alfy,kde by se to dělo,neviděl jsem jediného Shadowa kde by se to dělo,neviděl jsem jedinou CZ 75/bez blokace zápalníku/,kde by se to dělo,takže tady nemaťte.Tento přístroj je prostě nepříliš zdařený pokus o vyrovnání se konkurenci,a vy všichni za to platíte 16 tis.kč a ještě to vychvalujete.Svoje rozhodnutí si omlouváte tím,že se dobře drží.Ale vždyť je plno jiných pistolí,které se dobře drží,každý si vybere.Počkejte aspoň do příštího roku,než to zbrojovka dá trochu do rychtyku.

Uživatelský avatar
pedro!
Příspěvky: 332

Příspěvek#932 » sob 16. pro 2017, 14:18

Já mám prostě smůlu na ňákej divej kus asi ;). Zápalník zapaluje, péra pérují, žádné nikde nekouká, protože rám těsně přiléhá ke kulise, zásobníky zásobují a záchyty zachytávají. Docela by mě zajímalo kolik % představuje zde popisované problémy. Šla by anketa?

Uživatelský avatar
kolombo
Příspěvky: 2233

Příspěvek#933 » sob 16. pro 2017, 14:51

No, hlavně to sem píšou lidi, co tu zbraň nemají a nechtějí si ji koupit. Ale cítí potřebu to sdělit ostatním.



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#934 » sob 16. pro 2017, 16:47

@Pedro Taky jsem luzr :)
Zapalnik zapaluje, neohyba se. Vytahovac vytahuje, neohyba se. Pera, peruji, navic se drzi tam kde maji a nikde nevycuhuji. No a ten komplikovany kus plastu, co ma padat a zablokovat cely zaver ne a ne spadnout. Proste si tak nejak volne drzi i po nekolika tisicich ranach porad na svem miste. :)

Tim prosim nezlehcuji opravdove realne problemy nekterych z tohoto vlakna, ktere nevrhaji nejlepsi svetlo na vystupni kontrolu CZUB a ktere by CZUB mela resit sklapnutim podpadku, vymenou kus za kus, omluvnym dopisem a navdavkem bolestneho napriklad v forme sady nahradnich tritiovych miridel... ;)

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#935 » sob 16. pro 2017, 17:50

Rád bych si nechal na svých zbraních ukázat tu čtyřmilimetrovou cestu destičky. Prosím, prosím, smutně koukám :D

Uživatelský avatar
zeroozero
Příspěvky: 59

Příspěvek#936 » sob 16. pro 2017, 19:34

Je fakt, že P10 kritizují hlavně ti co jí nemají, ale je potřeba si nalít čistého vína a netvářit se, že je vše v pořádku. P10c má své mouchy a je na místě si to přiznat a nepřehlížet je. Stejně jako to bylo s Glockem, kdy byl problém s hlavněmi a ti, kterým se to na nejich kousku nestalo, tvrdili, že tento problém neexistuje.
Odpůrci a příznivci budou vždy a všude. Je potřeba se na věc dívat objektivně.
Kamarád si jí pořídil a je spokojený, přesto mi ji nedoporučil. Destička na závěru se mu hýbe, ale závady nezpůsobuje.



Yoki
Příspěvky: 53

Příspěvek#937 » ned 17. pro 2017, 10:09

Ja se taky musim pridat a taky nepotesim mistni glockare. ,,Bohuzel,, mi vse funguje tak jak ma a jsem s ni moc spokojenej. Mel jsem CZ75, ktera mi sedla a strilela krasne a presne. Ale P10c mi sedla jeste vic. Ale pravda... 50-ti kilovi ,,chlapi,,, ti at si ji nekupujou, zaver budou shazovat obouruc:)



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#938 » ned 17. pro 2017, 14:12

@zeroozero Vidim to podobne.
@Yoki Neboj ono se to u P10 ochodi a pak to zvladne i 50kg kolibrik :)
@Yoki - Pocitam se mezi Glockare a jsem spokojeny uzivatel P10C.

MIMOCHODEM pro vsechny, co se tak zarikaji tou vsekvalitou Glocku (nemohu posoudit, tlapkama mi proslo jen nekolik kousku) - NEREZNE vam? ;)
Na konkurencnim foru jede jiz 5 let vlakno o reznoucich ramech... To jen tak pro sichr, az zde bude zase nekdo lakovat veci moc na ruzovo a hanet CZUB.



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#939 » ned 17. pro 2017, 14:18

Reznoucí rám Glocku, to je fakt majstrštyk.
Předpokládám, že problém s reznoucím rámem nebude mít ani P-10...



FRENKY22
Příspěvky: 43

Příspěvek#940 » ned 17. pro 2017, 14:39

Pokud se tu někdo bojíte zde popisované závady nedovření závěru v důsledku vychýlení nosu úderníku, tak to lze velmi snadno eliminovat.
Stačí caa 5x ručně vychýlit úderník a pak shodit závěr (plnou silou) ze záchytu. Zadní hrana kontejneru spouště se tím trošku strhne a pak už tuto závadu nelze ani ručně nasimulovat pomalým spouštěním závěru.
Úderník se po stržené hraně pak už vždy vrátí sám do středové polohy.
Neříkám že je to metoda bůhvíjak šetrná ke zbrani, ale těch pět shození závěru ten úderník určitě přežije.



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#941 » ned 17. pro 2017, 21:40

jantar píše:To veleba:co to je za nesmysl tvrdit,že u všech pistolí se destička zápalníku pohybuje o 2 mm nahoru a dolů.Neviděl jsem jediného Glocka,kde by se to dělo,neviděl jsem jediného Irona od Alfy,kde by se to dělo,neviděl jsem jediného Shadowa kde by se to dělo,neviděl jsem jedinou CZ 75/bez blokace zápalníku/,kde by se to dělo,takže tady nemaťte.Tento přístroj je prostě nepříliš zdařený pokus o vyrovnání se konkurenci,a vy všichni za to platíte 16 tis.kč a ještě to vychvalujete.Svoje rozhodnutí si omlouváte tím,že se dobře drží.Ale vždyť je plno jiných pistolí,které se dobře drží,každý si vybere.Počkejte aspoň do příštího roku,než to zbrojovka dá trochu do rychtyku.


Mluvil jsem o P-10 :-)))



veleba4
Příspěvky: 40

Příspěvek#942 » ned 17. pro 2017, 22:01

Tak je tu mame opet. Nase zarputile Glockare. Porad nechapu co je vede k tomu, ze o nas maji takovou starost. Tim myslim nas majitele P10c. Neustale nam pripominat vady a problemy nasich zbrani. Jsou to opravdovi gentlemani. Citi s nami nasi bolest i ve svych srdcich. Moc Dekujeme....Na druhou stranu je chapu, na jejich zbranich se nikdy nic nepokazilo a ani nepokazi. Strili to i bez naboju a vzdy zasahnou i bez mireni. Mozna proto maji nutnost neustalych komentaru. Kluci, bezte si povidat chvalozpevy do vlakna glock..

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#943 » ned 17. pro 2017, 22:06

No a někdo mine i s mířením, ale můžu tě ujistit, že značkou zbraně to není...



Voves
Příspěvky: 13

Příspěvek#944 » pon 18. pro 2017, 08:00

Zdravím Pé Desítkáře

Prosím Vás esxistuje nějaký takový adaptér:
https://www.optickysvet.cz/montaze-a-doplnky/
pro montáž kolimátoru na P-10 bez frézování?
Konkrétně jde o kolimátor Vortex Venom.

Za případné odpovědi předem dík

(Je to ten "kolimátor adapter pro mini dot hd" za 490,-. Nedaří se mi vložit přímý odkaz.)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#945 » pon 18. pro 2017, 09:03


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů