Pseudoseznamka



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#1 » čtv 15. kvě 2014, 16:17

Zdar lidi, potřebuju najít uživatele, se kterým jsem běhal po Otrokovicích po keších - geo nick Kyberbop (nebo nějakého jiného šílence), mám v plánu teď v sobotu další tůru a hledám parťáka...

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#2 » úte 26. pro 2017, 20:37

Ahoj střelci. Nebudu zakládat nové téma pro můj nápad, tenhle název víceméně souhlasí :-D
Rád bych poznal nové lidi z řad střelců co bydlí kolem nebo v rozumné dojezdové vzdálenosti. Moje představa je sejít se na střelnici nebo klidně u piva,kavárna možná také vzhledem k nošení, poklábosit, zastřílet atd.

Za mě: bydlím v Holýšově (okres Domažlice, přes kopec začíná Plzeň -jih), chodím nejvíce na střelnici v Chotěšově s dlouhými a nebo na Leiko v Plzni s krátkými zbraněmi.
Ve čtvrtek, 28.12., budu od cca 14h na střelnici v Chotěšově tak kdo bude mít chuť rád ho, nebo ji, poznám. :-) poznávací znamení jsou dva týpci, jeden s Sa-58, druhý s AK -74 :-D



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#3 » úte 26. pro 2017, 22:03

To by bylo skoro na založení Krajských buňek...

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#4 » stř 27. pro 2017, 07:41

Příprava na branné spolky

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#5 » stř 27. pro 2017, 08:57

Ani jedno, ani druhé. Prostě a jednoduše setkání lidi se stejným zájmem. Tady se taky stává,že diskutující zjistí, že bydlí vedle sebe nebo chodí na stejnou střelnici a neznají se. :-)
Nikoho samozřejmě nenutím ani neverbuji :-D

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#6 » stř 27. pro 2017, 22:28

Zítra po 14. hodině? No, možná tam zajedu. Naposled jsem tam byl letos zjara, to tam byl ještě pan Mašek po prvním pobytu ve špitále. Snad mi do toho nic nevleze. Mám H&K P30 LS a CSV-9 s 10" hlavní. Obě v 9mm luger.

Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 304

Příspěvek#7 » čtv 28. pro 2017, 08:51

Jak jsem dnes ráno koukal z okna ven na to sněhové nadělení, tak je mi jasné, že dnes se ne venkovní střelnici do Chotěšova nevypravím. Takže někdy jindy. Až nebude padat ten sajrajt.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#8 » pát 29. pro 2017, 18:17

Snake.360 píše:Ani jedno, ani druhé.Nikoho samozřejmě nenutím ani neverbuji :-D

Já to myslel tak, že jsme měli na jiným foru (dýmky) udělaný klub a část fora byla právě rozdělena dle krajů a měst a dotyční se tak mohli scházet a plánovat akce přímo. Kdejaký nováček tak mohl rovnou přijít do krajského tématu, zjistit kdy je sešlost a načerpat informace naživo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů