CZ P-10C



Voves
Příspěvky: 13

Příspěvek#946 » pon 18. pro 2017, 09:51

Super, diky moc



BIBOP
Příspěvky: 15

Příspěvek#947 » úte 19. pro 2017, 15:06


Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#948 » stř 20. pro 2017, 01:23

veleba4 píše:Tak je tu mame opet. Nase zarputile Glockare. Porad nechapu co je vede k tomu, ze o nas maji takovou starost. Tim myslim nas majitele P10c. Neustale nam pripominat vady a problemy nasich zbrani. Jsou to opravdovi gentlemani. Citi s nami nasi bolest i ve svych srdcich. Moc Dekujeme....Na druhou stranu je chapu, na jejich zbranich se nikdy nic nepokazilo a ani nepokazi. Strili to i bez naboju a vzdy zasahnou i bez mireni. Mozna proto maji nutnost neustalych komentaru. Kluci, bezte si povidat chvalozpevy do vlakna glock..



Ono to mozna bude tim, ze CZ marketinguje P10C jako zabijaka glocku a vylepsujeme dokonalost :roll:

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#949 » čtv 21. pro 2017, 07:45

No ale ale, ani glock není dokonalý a P10C má prvky které postrádá glock. Kdo P10C má, tak nemusím vysvětlovat a kdo ji nemá, tak bude psát o čem nic neví. Pár vástřelů nebo omakání vám nic neřekne. Až z P10C vystřílíte přes tisíc, tak můžou lidi psát své "poznatky".
Já jsem P10C koupil na konci srpna a mám z ní vystříleno 3560ks bez jediného problému.



Hodo65
Příspěvky: 73

Příspěvek#950 » čtv 21. pro 2017, 10:13

900 ran měsíčně je docela slušná porce :thumbup:. To chodíš na střelnici pomalu obden, ne? Ale jsem rád, že se najdou i spokojení uživatelé CZ P10C, kterejm vše chodí tak jak má. V každým případě by ale vzhledem ke zde popisovaným problémům bylo navýsost vhodný, aby se v CZUB více zaměřili na kvalitu výroby, to je asi fakt.



jarda72
Příspěvky: 42

Příspěvek#951 » čtv 21. pro 2017, 21:05

Tohle se nedá vydržet. Rezavící rám Glocka a super prvky P10C, tak to je opravdu maso. Když si budu chtít koupit zbraň, zajímá mě, jakou od zrovna této zbraně dostanu přidanou hodnotu. Největší přidaná hodnota P10C je fakt, že management CZUB pochopil, že je načase vyrobit zbraň bez kohoutu. A hned začali objevovat kolo. Jen aby je neobviňovali, že kopírují Glock, který sám nevymyslel ani vnitřní bicí mechanismus, ani polymerový rám, ani blokaci zápalníku, tak celý systém navrhli zbrusu nový a někteří uživatelé se to snaží prodat jako výhodu, viz video v jednom z příspěvků a při prezentaci některých funkcí zapomněl na elementární znalosti přenosu sil z fyziky, které se učí v sedmé třídě na základní škole.

OK - P10C jsem viděl jednou, nebyla moje a můj příspěvek moderátoři smazali. Jestli mají znovu chuť tak do toho.

Ale prosím - pomluv a srovnání bylo dost, mě by zajímalo, jakou objektivní přidanou hodnotu dostanu, když si koupím P10C. To myslím nejvíce pomůže všem kteří se rozhodují tuto zbraň koupit.



Mem
Příspěvky: 40

Příspěvek#952 » čtv 21. pro 2017, 21:17

Srovnával jsem se stock G17 a G43. P10-C se mi celkově lépe drží, stranové vedení (a výsledky střelby) mám přesnější, spoušť je příjemná s tím krátkým resetem (jen těsně před stiskem je krátké mrtvé místo). Líbí se mi víc i design, mám s manipulací s tou zbraní dobrý pocit (přestože mám jeden z těch problémů, vylézající pružinu, na střelbu naštěstí nemá vliv).

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#953 » pát 22. pro 2017, 00:21

P10C vs. G17: velmi příjemná spoušť, větší páčka záchytu závěru a oboustranná, oboustranné vypouštění zásobníku, přesnější, vyfrézované drážky na přední části závěru, kovová mířidla v základu, zásobníky za 440,-, světlovodná muška za 690,-, příjemnější úchop, pěknější design.
Mám i Glock 17 a Glock 42. U G42 mě opravdu rezivěl závěr po dvoudenním nošení v létě. Svoje zbraně nezanedbávám a pravidelně čistím a ošetřuju povrch. Ta rez na závěru u G42 mě fakt nasrala a tak šla G42 na cerakote.
Glocky mám rád, ale P10C mám radši :D

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#954 » pát 22. pro 2017, 00:24

Hodo65 píše:900 ran měsíčně je docela slušná porce :thumbup:. To chodíš na střelnici pomalu obden, ne?

Střílet chodím jednou týdně a když je čas, tak i 2x týdně. Ale ne vždy jen pistoli, ale i puška, brokovnice, popřípadě jejich kombinace.

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#955 » pát 22. pro 2017, 08:52

Nevím, jestli to sem už někdo nedával - časopis Guns & Ammo vybral jako zbraň roku 2017 pistoli CZ P-10C. Na odkazů v citací je možné prolistovat zdarma prosincové číslo, článek začíná asi na str. 53.

Did you know the CZ-USA P-10C won our Best Handgun of the Year? View our free preview to see other Guns & Ammo of the Year award winners.

Each year Guns & Ammo Magazine recognizes the best of new and innovative firearms, ammunition, optics and suppressors.

View their 2017 award winners in the free digital preview of their December issue, now available to read until January 9, 2018.

FREE PREVIEW: http://bit.ly/2BDpNJ2



petasd
Příspěvky: 15

Příspěvek#956 » úte 26. pro 2017, 20:48

čtv 23. lis 2017, 17:16

Tak dneska jsem si vyzkoušel pár desítek ran. Při každém cca desátém výstřelu závada, spočívající v tom že čelo závěru se po výstřelu při přebíjení pusune o trochu dolů. Má někdo zkušenost čím to?


---Tak vyreseno, reklamace uspesne prijata a vyrizena. CZUB o problemu vi a resi ho, vymenou za jine celo zaveru, ktere jiz nezavadi.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#957 » stř 27. pro 2017, 10:26

jarda72 píše:Tohle se nedá vydržet. Rezavící rám Glocka a super prvky P10C, tak to je opravdu maso. Když si budu chtít koupit zbraň, zajímá mě, jakou od zrovna této zbraně dostanu přidanou hodnotu. Největší přidaná hodnota P10C je fakt, že management CZUB pochopil, že je načase vyrobit zbraň bez kohoutu. A hned začali objevovat kolo. Jen aby je neobviňovali, že kopírují Glock, který sám nevymyslel ani vnitřní bicí mechanismus, ani polymerový rám, ani blokaci zápalníku, tak celý systém navrhli zbrusu nový a někteří uživatelé se to snaží prodat jako výhodu, viz video v jednom z příspěvků a při prezentaci některých funkcí zapomněl na elementární znalosti přenosu sil z fyziky, které se učí v sedmé třídě na základní škole.

OK - P10C jsem viděl jednou, nebyla moje a můj příspěvek moderátoři smazali. Jestli mají znovu chuť tak do toho.

Ale prosím - pomluv a srovnání bylo dost, mě by zajímalo, jakou objektivní přidanou hodnotu dostanu, když si koupím P10C. To myslím nejvíce pomůže všem kteří se rozhodují tuto zbraň koupit.


Mohu se prosím optat co považuješ za ,, přidanou hodnotu"?



SansLogique
Příspěvky: 1007

Příspěvek#958 » stř 27. pro 2017, 10:47

petasd - ze kdy je nástřelák tý pistole? Když údajně od listopadu mělo být "vyřešeno"?



jarda72
Příspěvky: 42

Příspěvek#959 » stř 27. pro 2017, 20:09

To je kouzlo té otázky - objektivní přidaná hodnota. Původem strojař, lety obchodník. Když něco prodávám, musím nabídnout nějakou výhodu, kterou konkurence nemůže nabídnout. Jejich produkty, nebo služby zase budou mít jiné výhody které já mít v rukávu nebudu. Ale jejich výhody nejsou podstatné.

Tedy pro mě to znamená něco, co má tato konkrétní zbraň a jiná to nemá, nebo jinak - v čem vyniká nad jinými zbraněmi, ještě jinak v čem převyšuje jiné zbraně. Bavíme se o zbraním stejné kategorie a nemusí to být vždy vlastnost zbraně, ale klidně související služba.

Např. - oboustraný záchyt závěru není objektivní přidaná hodnota. Má ho spousta zbraní a ano u leváka to výhoda být může, zbytku světa je to šumák.

Mám-li z toho udělat objektivní přidanou hodnotu, tak je to jediná zbraň vyráběná v ČR, která má oboustranný záchyt závěru.



Pitras70
Příspěvky: 35

Příspěvek#960 » stř 27. pro 2017, 20:31

Já tě nějak nechápu. Nekupuju si přece přidaný hodnoty, ale zbraň CZ P10C a to proto, že se mi libí, dobře se sní střílí a je tak nějak celkově pěkná, funkční přesná a je mi úplně jedno, že je něčemu podobná. Mám i HK SPF9 a tu jsem si koupil taky z těchto důvodů. Nějak - raději teďka střílím z čézety a HK leží v šupleti. Nikdy bych nehaněl jinou pistoli dokud si jí sám neosahám, neodstřílím. GLOCK nebo desert eagle. A jo vlastně ten má přidanou hodnotu. Váží snad 2 kila a podle mně tam přidali tý hodnoty fakt moc. Inu bratře nikdo nás nenutí si ty kvéry kupovat, že jo? Ale nech každýho ať si najde tu svoji. Jestli někomu sedí v ruce polymer od CZ no tak paráda. Jestli chce kovanej obrobek tak ať si koupí armádního ruskýho naganta - třeba. Dalšího na řadě bych viděl, že si kopím Walthera Q5 - match a víš co? Mám štěstí...zase budu spokojenej!

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů