SDM M87O

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#16 » stř 17. led 2018, 13:12

Zrakem.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » stř 17. led 2018, 14:38

Protože jsem ji viděl :) Prostě chrom nemá ..



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#18 » stř 17. led 2018, 15:29

Redd píše:Jak víte, že v SDM ten chrom v hlavni neni? Já myslel, že Číňani cpou chrom do všech hlavní včetně pistolí.


Než jsem si ji koupil psal jsem přímo dodavateli Perun Arms a odpověď je že nemá. Pokud chceš můžu tu korespondenci dohledat.



Redd
Příspěvky: 36

Příspěvek#19 » stř 17. led 2018, 20:37

V pohodě. Jen mi fakt mi přišlo, že všechny čínský zbraně, co jsem viděl, tvrdochrom měly.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#20 » čtv 18. led 2018, 09:47

No jo, tak já do ní asi půjdu. Konzultoval jsem ještě nepřítomnost chromu se švagrem myslivcem a ten mi řekl, že to nemám řešit, že chrom nemá v žádné brokovnici a v životě neměl problém. Že prý kdyby ho viděl zbrojíř, tak ho nakope do pr...., protože brokny čistí velmi sporadicky a zatím mu žádná nezrezla. Nevíte, kde ji mají v Praze nebo kolí za rozumnou cenu?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » čtv 18. led 2018, 10:51

Perun Arms - jednak je dodává a jednak i prodává.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#22 » čtv 1. úno 2018, 09:44

Tak jsem sehnal z druhé ruky, údajně nestřílenou. Je to moje první brokovnice, nebudeme předávat na střelnici. Poradí mi někdo kdo ji zná, na co bych se měl při prohlídce zaměřit, případně jestli se vyskytly nějaké vady z výroby? Moc děkuji.

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#23 » čtv 1. úno 2018, 10:35

Všechny šrouby na hledí podlepit Loctitem. Ty zbraně se prodávají tak krátce, že ji prostě ještě nikdo nestihl ostřílet tak, aby byla k nepoužití.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#24 » čtv 1. úno 2018, 10:49

To je mi jasné, že Číňan asi bude "dodo", spíš jsem chtěl vědět, jestli se tam nevyskytly nějaké vady jako například u těch Turků, jak některé Uzkony měly problém s odpalováním.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#25 » ned 4. úno 2018, 20:32

Tak pumpa je doma a vyvstala další otázka. O správné délce pažby brokovnice pro sportovní kozlici tady vlákno je, ale co ten "Magpul"? Ta pažba má jiný sklon než klasická, jak se u ní určuje správná délka?

Uživatelský avatar
Petzold
Příspěvky: 1146

Příspěvek#26 » ned 4. úno 2018, 21:58

Správná délka u obranné/taktické brokovnice je ta, která ti vyhovuje. Obvykle za se optimální Lenght of pull určuje vzdálenost od spouště na konec pažby cca 12 -13" a při zalícení by vzdálenost mezi nosem a palcem silné ruky měla být max cca 1,5 - 2 ". Nejdůležitější věc je pohodlné a jisté pumpování slabou rukou bez nutnosti broknu posouvat přímo do ramenní kloubu silné ruky. Rozhoduje postoj, zasazení zbraně, případná střelba v gearu atd. atd. Když si prohlídneš libovolné fotky na netu, tak 90% tacticool střelců broknu drží špatně.



Molon Labe
Příspěvky: 6

Příspěvek#27 » sob 24. úno 2018, 13:15

Ahoj měl,bych dotaz na vlastníky brokovnice SDM M870 máte nějaké další poznatky, zkušenosti.Rady tipy atd..



Tomka
Příspěvky: 85

Příspěvek#28 » úte 27. úno 2018, 12:59

Já pořád ještě na SDM M870 čekám, mám ji objednanou v Munitopu a Perun arms se prý vyjádřilo že mají problém u dodavatele a termín nikdo nedokáže říct.. Tak jsem zvědavej kdy se jí dočkám.. :-(



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#29 » úte 3. dub 2018, 17:37

To Molon Labe, včera jsem ji, úplně novou, vyzkoušel na střelnici. Vypustil jsem krabičku (25 ks) SB Skeet a za mě dobrý, maximální spokojenost. Akorát jednou mi nešlo přebít, po výstřelu se to nějak kouslo a předpažbí nechtělo jít směrem ke mně, po zalomcování sem tam však povolilo a dál bez problémů. Při zkoušce na 15 metrů těma skeetama se terč střelce na vedlejším střelišti pouze zhoupnul větrem, ale dírky v něm nebyly. Všechny díry od košíčků byly zhruba uprostřed mojeho terče, což mě docela překvapilo. Když jsem ji doma čistil, zjistil jsem, že všechny díly mají všude černou povrchovku a ta se v místech kde se o sebe třou teprve začíná odírat, takže si to určitě ještě trochu sedne a přebíjení půjde jak po másle.



LokiFilip
Příspěvky: 1

Příspěvek#30 » ned 7. říj 2018, 13:32

Ahoj. taky tenhle kousek zvažuju. Jak je to u něj se střelivem? Většinou udávají 12/76, ale našel jsem i 12/70/76. Poradíte jak to tedy je? Brokovnice šly zatím úplně mimo mě tak ocením každou radu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů