CZ P-10C



keram
Příspěvky: 45

Příspěvek#1231 » pát 6. dub 2018, 13:56

locki:
Já samozřejmě myslel ofic. shop CZUB. Kde je to pro mě lepší, mám tam u nich nemalou slevu. Takže se slevou i případnou koupí mířidel extra, je to pro mě výhodnější.



locki
Příspěvky: 53

Příspěvek#1232 » pát 6. dub 2018, 16:14

Keram: pak neni co resit, treba to vyuzije nekdo jiny. S tritiama v zakladu o nich vim uz jen tam.

Stalker: Kapsle hledi usazene v bilem lemovani, muska v oranzovem. Moje info co jsem dostal jako odpoved na Tvoji druhou otazku je, ze tritia v zakladu CZ na cesky trh neplanuje a ani neplanovala. Pistole s nimi jsou zbytek ze zakazky na nejakych 1500 kusu do zahranici, z nichz mensi cast skoncila obchodnimi cestami u nas. Pricemz informaci prodavam, jak jsem koupil. Takze je tu jeste sance poridit za normalni cenu s bonusem tritiovych miridel.

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#1233 » pát 6. dub 2018, 21:56

Takze relativně nový kousek s tritiem v ceně. Je nějaký důvod jít pro P10C do podnikovky? Jistota odladenejsiho novějšího kusu?


Sent from my iPhone using Tapatalk



kiv61
Příspěvky: 579

Příspěvek#1234 » pát 6. dub 2018, 22:49

Např. Praha Opletalka je jistým bonusem /alespoň pro mne/ erudovaný personál, který ví co prodává což nebývá jinde samozřejmostí ..

Produkt je u sériové produkce typu P10 C samozřejmě identický jako u nějakého prodejce v H/D Lhotě ...

Jinak není od věci si uvědomit pozici této zbrojovky na místním trhu oproti exportu v širších souvislostech:
https://byznys.ihned.cz/c1-66101880-ces ... nych-pusek

Víceméně se divím , že zde CZUB ty své "podnikovky" stále drží když jí mohou dělat asi tak 1-2% obratu ... :)

Uživatelský avatar
Xstalkerx
Příspěvky: 36

Příspěvek#1235 » sob 7. dub 2018, 14:44

Potvrzení od Beareky , tritium poslední 3 ks. Bonus..pokud máte v dosahu obchod , proč nebrat.

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#1236 » ned 8. dub 2018, 08:02

Měl by někdo v Praze s P10C tento týden čas? Potřeboval bych si vyzkoušet jak to střílí.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#1237 » ned 8. dub 2018, 08:06

Hans Gruber: já jí byl nedávno zkusit na střelnici Avim. Mají tam FDE variantu, což mě třeba přesvědčilo, abych s nákupem počkal, až budou zase v prodeji. porovnával jsem jí tam se svým Glockem 19.



keram
Příspěvky: 45

Příspěvek#1238 » ned 8. dub 2018, 12:23

locki: jj určitě to někomu pomůže.

Já tedy nakonec koupil něco jiného, uvidím jak my to sedne a možná se ještě k P-10tce vrátím. Kdo ví :-)

CZUB na ní dává 20% slevu pro členy ozbrojených složek a pak už je cena hodně sympatická.



Kral jan
Příspěvky: 6

Příspěvek#1239 » ned 8. dub 2018, 17:04

Hans Gruber: Ahoj, pokud mi to vyjde šel bych v pátek někdy po obědě do PragueArmory, P10 budu mít sebou. Pokud se ti to hodí, rád pujčím.

Uživatelský avatar
Hans Gruber
Příspěvky: 94

Příspěvek#1240 » ned 8. dub 2018, 17:28

Díky za ochotu, pár lidí se mi hned ozvalo přes sz. Těch 20% je jediný důvod, chci ji pro kamaráda, tak to chceme pro jistotu taky osahat.

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#1241 » pon 9. dub 2018, 11:47

Zadnej z mejch kamarádů u PČR nemá ZP [LOUDLY CRYING FACE]
Tak nevím jestli jít do ty tritiovy verze od Beareky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
pjr86
Příspěvky: 40

Příspěvek#1242 » úte 10. dub 2018, 11:29

Tak mam objednanou verzi s tritiem na Beareka. Takze zbývají dva kusy.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Asghaad
Příspěvky: 366

Příspěvek#1243 » úte 10. dub 2018, 21:05

tak si ji poradne uzij :)

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#1244 » úte 10. dub 2018, 21:25

už aby se dala objednat FDE. to čekání bude nekonečný.



locki
Příspěvky: 53

Příspěvek#1245 » stř 11. dub 2018, 07:30

Pjr86: tak si dobre vyber, pokud uz sis nevybral. ;-) Doufam, ze narazis na stejnou ochotu, jako ja. Mohl jsem si pres pul hodiny zkouset a rozebirat vsechny 4 jak libo v prijemnym pokecu s prodavacem.

Jeste drobna korekce k memu rezervovanemu hodnoceni spouste u P-10. Po par stovkach ran a dalsich stovkach suseni s cvicnymi naboji se spoust skvele porovnala a ted uz ji v klidu oznacim za vynikajici. Zaroven tomu hodne pomohlo i promazani celeho mechanismu Interflonem. Dostal jsem ho k nakupu v jedne prodejne v kapatku a nic moc od toho necekal. Vysledek je ale i proti beznemu mazacimu oleji, jako je treba Konkor citelne lepsi. Jeste vic nez na casti spoustaku se pozitivne projevila aplikace na mechanismus uderniku, ktery je pri dopinani mackanim spouste podle meho hlavnim zdrojem drobneho zadrhavani. Ochozenejsi a namazany timhle to chodi naprosto hladce a citelne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů