15.04.2018 - Závod LOS: Jarní soutěž v obranné střelbě

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#16 » pon 16. dub 2018, 15:12

Ahoj, koukam na vysledky a stage 3 ma u par lidi (jsem jeden z nich, ne ze bych to az tak zral a ze by mi to tolik pomohlo, ale prece jen, "trochu" to kazi vysledky) 9999.9/0.16%.
Znamena to ze se scoresheet ztratil nebo co? Diky



P4v3
Příspěvky: 11

Příspěvek#17 » pon 16. dub 2018, 16:17

Psal jsem připomínku pořadateli a mělo by se to již řešit. Prý chyba při zpracování, scoresheety se snad neztratily.



drevomorka2
Příspěvky: 45

Příspěvek#18 » pon 16. dub 2018, 16:29

No tak to by mě taky docela zajímalo,už jen kvůli tomu ze tam čekam na výsledky a ve finále se podívám na web a je to jinak. :D :D :D :D :D
Někdo řikal že na tom makal někdo kdo to dělal poprvé.Tak v tom případě zas klobouk dolu ,dělat bych to nechtěl. :) :) :) :)



P4v3
Příspěvky: 11

Příspěvek#19 » pon 16. dub 2018, 16:56




Oggy
Příspěvky: 6

Příspěvek#20 » pon 16. dub 2018, 19:09

Taktéž chci poděkovat pořadatelům za super závod. Nápadité situace a navíc pěkně postavené. K tomu i super počasí a dobrá nálada , ostatně jako vždy v Žalanech. Ten výsledek 9999,9 je určitě u lidí, co zapomněli dát ,,varovný výstřel" do toho papíru a tím pádem měli nulu. Ještě jednou díky mládencům ze Žalan, opravdu jsem si to užil. Honza Kvoch



Příba
Příspěvky: 26

Příspěvek#21 » pon 16. dub 2018, 19:36

Tak určitě. Moc pěkný závod, a spousta srandy.



FouET
Příspěvky: 17

Příspěvek#22 » úte 17. dub 2018, 15:00

9999.9/0.16% v situaci číslo 3 je "nula" za zcela chybné řešení situace. V tomto případě chybějící varovný výstřel, který byl dán procedurou situace.
Zdržení výsledků i tady bylo způsobeno nezkušeností statistika. Dělal to poprvé.
Pokud máte ve výsledcích nějakou nesrovnalost, kontaktujte pořadatele. Scoresheety se neztratili :)
Petr Synek



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#23 » úte 17. dub 2018, 15:17

Jsem vcelku presvedceny, ze zed jsem trefil :) A navic, pokud me pamet neklame, podle popisu na briefingu minuti zdi bylo za 20s (jako u jedne z mala jsem ho u tehle situace stihl - rozhodci)... Ale to je jedno, zily si kvuli tomu rvat nebudu...



Maverick
Příspěvky: 3

Příspěvek#24 » úte 17. dub 2018, 22:53

Ahoj všem vespolek,
chtěl bych se touto cestou omluvit všem, kteří se v neděli nedočkali výsledků. Opravdu jsem se snažil, ale scoresheetů bylo moc a nešlo to tak hladce, jako když jsem trénoval "Nanečisto". Tlak byl opravdu značný. Chtěl bych se omluvit i kolegům, kteří věnovali spoustu úsilí přípravě celého závodu a já jim jejich úsilí pokazil nepovedeným závěrem.

Nicméně, věřím, že jste si i přes tento zádrhel užili pěkné postříleníčko a příště přijedete zas.

PePe



FouET
Příspěvky: 17

Příspěvek#25 » čtv 19. dub 2018, 17:59

E-Ryc pokud to tak je, rozhodně napiš klubu. Nemám tu ty propozice k ruce. Ale myslím, že těch 20s bylo vystřelit na zeď a netrefit. Nevystřelit, nebo vystřelit jindy, než první ránu je 0. Ale pokud to nebyl tvůj případ, rozhodně se ozvi. Scoresheety máme.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů