CZ Shadow 2



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#796 » sob 12. kvě 2018, 22:21

Takto to maju riesene u CZ97.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#797 » sob 12. kvě 2018, 22:30

hele je to blbost jelikoz puvodni objimka hlavne saha mnohem dal nez ma kolega vyjetou tu “drazku”. Potazmo na ty fotce je videt jak je daleko ta objimka vede. Na accu si to delaj vsechno svoje.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#798 » sob 12. kvě 2018, 22:31

Ale on na ty fotce tu objimku ma nasazenou. To neni pod ni ale na ni,proto rikam ze je to blbost.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#799 » ned 13. kvě 2018, 05:51

Ať je příčina jakákoliv, nepatří to tam a budu to reklamovat - dámy prominou, ale je to prasárna. Všude se chlubí, jak je to na sériovku skvěle zpracovaný...taky mě napadá, že jsem si toho nevšiml možná proto, že teprve po několika výstřelech "opadala" nějaká lokální povrchová kamufláž, která původně ten omyl soudruha obráběče zakrývala. Protože když pucuju, tak protahuju hadrem futro hlavně zcela běžně. Mírně řečeno - jsem z toho rozmrzelý. Dokonce jsem uvažoval, že jí prodám. To by ale byla zase prasárna ode mě.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#800 » ned 13. kvě 2018, 06:19

No uvidis jak se k tomu postavi,na te fotce to neni moc videt ale je to nejak do hloubky?



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#801 » ned 13. kvě 2018, 06:36

Je to focený (v blbým umělým světle) na makro. Ale vidět to teda je - v reálu - docela dobře. A jeden konec toho vrypu je zakončen příčně (vypadá to tak) - "jakoby" vlasovou trhlinkou. Zkusím to vyfotit za denního světla líp, jestli se mi to podaří. Já nevím, jak konkrétní výrobní operace probíhají, ale tohle vypadá jako například nešetrná manipulace v nějakém upínacím přípravku, či tak něco.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#802 » ned 13. kvě 2018, 06:49

Podla mna to s tebou v tichosti vyriesia. Tu sa naozaj musi jednat o omyl, o zaver ktory bol urceny na nieco ine. Pri praci na modernych strojoch by na toto museli byt jedna-dve operacie navyse co je velmi nepravdepodobne. Ak niekedy chodili von zbrane nedorobene, to sa mohlo stat. Ale ze by nieco niekto robil naviac?
Pre zaujmavost tu je link, kde je vidiet ako vyzera uprava ACCU. Ci je na tvojej pistoli zacaty tento proces sa nebudem hadat. Nech si nazor urobi kazdy sam... :-)
https://czcustom.com/custom-work/accu-b ... tomer.html



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#803 » ned 13. kvě 2018, 06:51

Jestli je to takto lépe vidět...



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#804 » ned 13. kvě 2018, 06:53

image001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#805 » ned 13. kvě 2018, 06:59

MRBLUE: působí to takovým dojmem...někdo zapomněl, že teď se frézujou "obyčejný", ale na poslední chvíli si to uvědomil...ale co výstupní kontrola? Napadá mě jedno hezký český slovo: "šlendrián".



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#806 » ned 13. kvě 2018, 07:05

Ty si tim accu posedlej :D ne opravdu neni zacatej protoze pepe ma tu drazku vyrytou v origo objimce hlavne pro shadow 2 a samotna objimka vede jeste kus dal smerem k vyhoznimu oknu ;) jinak podobny otlak mam na pistoli taky nicmene neni do hloubky a mam nalitano posdstatne vic ran.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#807 » ned 13. kvě 2018, 07:37

alcalic, s cim mas problem? Posadnuty svojim jednoznacnym a spravnym nazorom "je to blbost" si ty. Objimka hlavne na ACCU sa vklada do odfrezovaneho ramu, kedy sa odstrani povodna ktora je obrobenou castou ramu. Ak by sa neodstranila, nebol by priestor na bajonet a samotnu "1911 objimku". Ja netvrdim ze to je tak, ale trocha viem ako CNC centra pracuju. Preto hladam logicke vysvetlenie preco tam nieco take vzniklo. Su to operacie naviac ktore by tem niekto musel naprogramovat.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#808 » ned 13. kvě 2018, 07:48

Ale jak sam rikas puvodni objimka se musi odstranit, aby se tam vesla ta typu 1911,proto je uplnej nesmysl aby drazka v te objimce slouzila k nasazeni jine objimky ;) a ne ramu ale zaveru,at nas nekdo jeste nenapadne ze resime uplnou blbost :D

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#809 » ned 13. kvě 2018, 08:16

Je skoro jedno jak to vzniklo, nejspíš chyba při obrábění třeba prasklý nebo uvolněný plátek na noži, špatný upnutí obrobku, nastavování stroje? Těch možností je asi 763 a astejně to tady neodhalíme takže se hádáte úplně zbytečně

Add reklamace, vsadím se 10:1 že tě s tím pošlou do háje, protože na funkci zbraně to nemá žádný vliv.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#810 » ned 13. kvě 2018, 08:43

To sice asi ne, ale když si koupíš auto např. s poškrábaným lakem (byť v interiéru), což na funkci též nemá vliv, vadit ti to bude. Dám rozhodně vědět, jak se k tomu zbrojovka postaví.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: TomasL a 15 hostů