Sig Sauer P365

Glock a spol.
Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#31 » ned 20. kvě 2018, 16:06

Až je budeš mít tak dej vědět. Jeden si vezmu.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#32 » pon 28. kvě 2018, 18:49




jees
Příspěvky: 32

Příspěvek#33 » úte 29. kvě 2018, 08:47

Právě jsem dokoukal recenzi od Tima (viz. odkaz o příspěvek výše) a vypadá to, že Sig uvolnil do prodeje další nedodělaný bastl podobně jako P320.
Pro ty, kdo na to nechtějí celé koukat, tak je tam problém se strikerem, který při vytahování nábojnice ještě jede po zápalce a nechává tam znatelné rýhy -> riziko prasknutí strikeru, což se dle jiných recenzí ve značné míře děje.
Na konci recenze (cca po 900 výstřelech) mu praskla pružina spouště, takže se z pistole stal neoužitelný kus šrotu. Na závěr pistoli zahodil :)



radim78
Příspěvky: 302

Příspěvek#34 » úte 29. kvě 2018, 10:05

díky za link k review. v diskusi dole pod videem jsou další "doporučení".
v porovnání s tímhle mi přijdou porodní bolesti P10C jako zanedbatelné maličkosti.
On to SIG určitě časem doladí, ale zatím si dám "oraz", páč G43 funguje, jak má.



wert
Příspěvky: 161

Příspěvek#35 » úte 29. kvě 2018, 10:35

Vidím to úplně stejně. Taky jsem se nadchl pro tenhle "game changer", který ve velikosti single stacku nabízí kapacitu 10+1 a taky doufám, že to bude inspirovat i konkurenci a stane se to časem standardem, ale zatím pořád zlatá spolehlivá G43.

Uživatelský avatar
flame
Příspěvky: 194

Příspěvek#36 » úte 29. kvě 2018, 16:51

No ja bych byl stim gamechangerem opatrny :D Zasobnik je double stack a zaver single stack. Sirka je blizko ke g26. A tento koncept taky neni zrovna novy .
Obrázek

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#37 » úte 29. kvě 2018, 20:48

Priblizne strojirny 2.0 Exeter USA edition :-D

https://www.youtube.com/watch?v=BYCCQjx0M8M

Ocividne to bude chtit revizi revize revize, aby to fachcilo...

Strikery praskaj o 106 a stejne tak TRS pruziny spouste se lamou vesele po par set ranach.

Mac si objednal nejaky aftermarket ocelovy udernik za 90 dolcu a TRS zkusi zkratit, co to udela...
Jinac to neni jenom ten jeden kus v tom videu, je toho plny net v USA.

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#38 » stř 30. kvě 2018, 01:57


Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#39 » stř 30. kvě 2018, 02:58




Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#40 » stř 30. kvě 2018, 14:12

Docela škoda, tento SIG vypadá hezky vzhledově. Oproti Glocku je to jako modelka na srazu mužatek. Jenže asi ty mužatky (Glocky) líp fungují. Což je u tohohle zboží nejdůležitější.

Uživatelský avatar
tomasek
Příspěvky: 424

Příspěvek#41 » ned 3. čer 2018, 15:48

Ahoj,
nemá ta pistole ocelový rám? Tady ji máte mezi plasťáky , ale na zahraničních webech je uváděno steel frame.

Taky jsem pročítal diskuze k tomu videu od Military arms channel.
Někdo tvrdí, že existuje kus, který má za sebou 20 000 ran bez nutnosti vyměnit jakýkoliv díl.

Uvidíme, zda autor videa dodrží slib a po výměně prasklé pružinky vystřílí další tisícovku nábojů,
co to vydrží.

Uživatelský avatar
Letec 12
Příspěvky: 2415

Příspěvek#42 » ned 3. čer 2018, 19:27

Tohle jsou porodní bolesti. Měl jsem před lety v ruce na předváděčce ranou verzi G43. Ta měla poruchy při přebíjení, opotřebení kde by být nemělo, ale firma se poučila a po roce z toho byla fajn pistolka, kterou jsem si koupil. Tady to bude stejné. Díky hladovým nedočkavcům my trpěliví po čase kupujeme kvalitní zboží.:)



Korzybski
Příspěvky: 54

Příspěvek#43 » čtv 28. čer 2018, 20:39

tomasek píše:Ahoj,
nemá ta pistole ocelový rám? Tady ji máte mezi plasťáky , ale na zahraničních webech je uváděno steel frame.


P365 má modulární konstrukci, takže v polymerovém rámu je ocelová vložka. Ta ale zahrnuje nejen spoušťové ústrojí (receiver), ale i kulisu pro zamykání a vedení bloku závĕru, hlavně a vratné pružiny, vyhazovač.. tedy podstatné funkce klasického rámu. Polymerový "obal", v němž je ocelová sestava usazena, funguje ale víc než jen jako rukojeť: drží zásobník, záchyt závěru a dává zbrani vnější tvar včetně lučíku, railu atd.

Takže v různých článcích panuje dost zmatek v tom, co je grip a co frame, dokonce teď píšou i chassis.

Odesláno z mého SM-G357FZ pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#44 » pát 29. čer 2018, 01:43


Uživatelský avatar
Wendy
Příspěvky: 23

Příspěvek#45 » stř 4. črc 2018, 01:47

loocas píše:Přátelé, jsem schopen sem několik kusů dovézt za koncovou cenu 22.450,- Kč vč. DPH.

Máte-li někdo zájem, ozvěte se mi a můžeme udělat objednávku.

Zatím jsou objednány v USA a na skladě by měly být někdy kolem května, tzn. v ČR někdy začátkem července.


Už?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů