Inspektoráty pro zbraně



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#841 » stř 27. čer 2018, 12:47

@Sedmej mně dneska na P5 řekli, že průkaz zbraně 2 týdny a souběžně podaná nová žádost o nákupko týden. Ale jsou tam moc příjemní lidi, tak jsem ani neměl potřebu prudit a ptát se, proč to bude tak trvat... :)



Hodo65
Příspěvky: 73

Příspěvek#842 » stř 27. čer 2018, 13:09

Sedmej píše:Tak tohle me dost nemile prekvapilo. Spadam pod Prahu 9 a cekani na Prukaz zbrane 3 tydny.

Na Sdružení to takhle dlouho trvá standardně, dokonce i na nákupko jsem čekal minimálně 2 týdny. Problém je asi v tom, že je to inspektorát pro cca 6 pražských obvodů a mají tam toho evidentně fakt dost. Na jaře jsem se přestěhoval, takže nově spadám na Soukalku, tak uvidíme, jak to bude tam.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#843 » stř 27. čer 2018, 13:56

Viral: na NP jsem cekal 14 dni. Ted 3 tydny na prukaz. To uz je celkem slusne cviceni na trpelivost. :-) ale beruto teda, jak pises spada tam nekolik prazskych casti.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#844 » čtv 28. čer 2018, 06:47

jhora píše:Mě by měla dorazit v následujícím měsíci objednaná hromová hůl a budu tam muset jít. Asi to bude na tebe pozdě, ale kdo půjde první, poreferuje tomu druhému, souhlas? :D

No asi to budu ja-mam to naplanovane na pondeli i s celym arzenalem. Rano tam jeste zkusim zavolat, ale to jsem zkousel i vcera a k nicemu to nevedlo...



jhora
Příspěvky: 1388

Příspěvek#845 » čtv 28. čer 2018, 06:52

Zkus přes poledne - naposled jsem volal někdy ve dvě a zvedli mi to.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#846 » pon 2. črc 2018, 14:44

Tento tyden normalne otevreno. A snad poprve jsem zazil, ze tam nebyl vubec nikdo, takze hned na radu a hotovo za cca 20 minut, lejstra i fyzicka kontrola zbrani (fakt hodne dukladna, zejmena CIP znacek).

Pokud nekoho zajimaji naklady na prodlouzeni ZP, prikladam nize moje:

kolky 400
prohlidka u doktora 300
nova pasova fotka 159 za 4ks, ale jinde nepouziju, takze pocitam celou castku
no a pak samozrejme cas na obstarani vseho vyse uvedeneho

Novy ZP s platnosti na 10 let ma byt do 4-6 tydnu.

Uživatelský avatar
genu
Příspěvky: 1206

Příspěvek#847 » sob 7. črc 2018, 01:55

SlashKO píše:Ahoj
Pls, jak jsou na tom oddělení Vyškov a Kroměříž?
Nákupka, registrace a průkazy zbraní, lidi, ochota, jednání? :-)

Díky.
Kroměříž úplně v pohodě. Nákupko a registrace na počkání (20min.). Ochota v pohodě. Komisař Pernica ok, dámy trochu "otrávené", ale funguje to jako na běžícím páse.



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#848 » stř 18. črc 2018, 16:23

Ze Soukalovy prisla SMS s oznamenim o pripravenem novem ZP-za 2 tydny, to je slusna prace!

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#849 » stř 18. črc 2018, 22:26

Předminulý týden jsem v Kolíně při změně skupiny ZP získal nový zbroják na počkání... Ale tam je podobný přístup ze strany PČR normální... Nejen za mě mají jako obvykle jedničku s hvězdičkou...
Din

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#850 » pát 20. črc 2018, 11:29

ViralWinter píše:@Sedmej mně dneska na P5 řekli, že průkaz zbraně 2 týdny a souběžně podaná nová žádost o nákupko týden. Ale jsou tam moc příjemní lidi, tak jsem ani neměl potřebu prudit a ptát se, proč to bude tak trvat... :)


Tak já mám za sebou na P5 čekačku 2 měsíce na ZP. S tím že budu čekat na nákupko další týden + PZ 2 týdny jsi mě nepotěšil. Doufal jsem, že půjde obratem :D tak holt další čekání



ViralWinter
Příspěvky: 659

Příspěvek#851 » pát 20. črc 2018, 11:48

@Shirako — 2 měsice? Tak to je dost. Já čekal na oznamovací SMS o vystavení ZP "jen" 23 kalendářních dní a ta SMS přišla den po datu vystavení :D

Do procesů na oddělení jim nevidím, ale na druhou stranu se necítím nijak pod tlakem (nákupko mi doma leží třeba 10 měsíců), takže když to nezvládnou na počkání, je mi celkem jedno, jestli je to týden, nebo dva. Hlavně teď, když to třeba už nesouvisí s termínem grandfatheringu a podobně.



retember1
Příspěvky: 17

Příspěvek#852 » stř 25. črc 2018, 04:56

Byl jsem při podávání žádosti o termín na zkoušku překvapen vstřícností Opavských policistů.Jednání na výbornou!!!!!

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#853 » stř 25. črc 2018, 15:48

Nevite jestli je nejaky termin do kdy si ja musim vyzvednout PZ? Lehce ted nestiham si pro nej zajet, hotovy mel byt v pondeli.



vgj
Příspěvky: 605

Příspěvek#854 » stř 25. črc 2018, 15:55

Sedjem: Když jsem vyzvedával na P-5 PZ po dvou měsících, tak se trošku divili, ale problém s tím není. Tj. nakonec jsme se jen zasmáli, pro co všechno jsem to nestíhal ;-)

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#855 » stř 25. črc 2018, 16:04

Jj, dovolená, svatba, vězení, pracovní cesta do Argentina :-D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů