CZ Shadow 2



Slepejš
Příspěvky: 16

Příspěvek#841 » pon 25. čer 2018, 21:50

No že by to bylo až tak chatrný... Připustím-li, že je to moje vina, tak ani nemá smysl zřejmě reklamovat, neboť asi neumím vrátit závěr do rámu a tedy i nová povrchovka by brzy dopadla stejně. A vzhledem k tomu, že po 6 měsících přechází důkazní břemeno u reklamací na zákazníka, tak to znamená jen jediné: Vysvětlit manželce, že nutně potřebuju ještě SH2 OR, který má stejný rám. :-D



romv
Příspěvky: 29

Příspěvek#842 » stř 27. čer 2018, 19:51

Zdravím vespolek...nechci zakládat nové vlákno, tak snad to projde. Mám možnost mít minimálně střílenou S1 za poloviční cenu S2. Ani z jedné jsem nestřílel, tak nemůžu posoudit rozdíl. Je mezi nimi znatelný rozdíl nebo je S1 plně dostačující... Pistoli chci mít na delší dobu, tak bych se nerad unáhlil a pak litoval, že jsem si nenašetřil na S2. Děkuji.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#843 » stř 27. čer 2018, 21:42

Chces strielat IPSC?

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#844 » čtv 28. čer 2018, 07:04

než z pozice začátečníka dokážeš ocenit S2, tak tu S1 utrénuješ k smrti (a její cenu násobně převýší spotřebovaný střelivo)
pokud tedy nejsi vyjímečný talent.

Uživatelský avatar
strasidlo
Příspěvky: 77

Příspěvek#845 » čtv 28. čer 2018, 07:24

4mike: Snad to nebude až tolik mimo téma, BUDE ! ale docela by mě zajímal tvůj popř. obecně potřebný čas a případně rozsah (četnost a množství střeliva) pro dosažení dejme tomu průměrně schopného střelce. Možno rozlišit i na disciplíny. Základem beru mířenku 25 m se stabilním výsledkem 95%. Dík za názor.

romv: Tak přidám postřeh k S2. Kolega léta střílí S1. Natěšen si koupil S2, S1 prodal. Zatím si za cca půl roku ještě nezvykl. Takže S1 za dobrý stav a cenu rozhodně ano.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1190

Příspěvek#846 » čtv 28. čer 2018, 08:48

ano BUDE, najdi si vhodnější již existující vlákno, sem reagovat nebudu



romv
Příspěvky: 29

Příspěvek#847 » čtv 28. čer 2018, 11:32

Díky za reakce,
IPSC střílet nehodlám. Mířenku a obrannou střelbu (např. LOS). Jinak střílím už 20 let, ale služebně i soukromě samé G. Takže to asi je rozhodnuté a pořídím tu S1. Přeji hezký den.



Bofors
Příspěvky: 30

Příspěvek#848 » čtv 28. čer 2018, 15:40

Rozhodovat o zbrani od stolu bez střelby je o ničem. Mi třeba sh1 nesedí co se týká rozvržení ovládacích prvků zejména široká pojistka se záchytem závěru. Na sh2 všechno o třídu lepší. Ta zbraň je minimálně adekvátní cenovému rozdílu. To se vůbec nebavím o spoušti, ergonomii rámu...



D&H
Příspěvky: 74

Příspěvek#849 » úte 3. črc 2018, 17:45

Dobrý den, kolegové. Pořídil jsem si Shadow 2 a kromě radosti se skvělé zbraně jsem v balení obdržel i origo CD s manuály/instrukcemi/podporou. Bohužel mi však CD několik PC vůbec nenačte a tudíž ho považuji za defektní. Mohl by mi někdo z komunity sdělit co vlastně na tom CD je? Zda mám ztrácet čas s reklamací a nebo jsou tam běžné manuály a rozkres, které jsou ke stažení i na stránkách Zbrojovky a mohu to cedlo s klidným svědomím hodit do odpadkového koše? Díky.



Slepejš
Příspěvky: 16

Příspěvek#850 » úte 3. črc 2018, 19:43

manuály? rozkres? Haha! Najdeš tam staré promovideo zbrojovky, anglický katalog rytin/safari/general (pdf), trapné gif animace k P-07 výměna vypouštění za pojistku a obráceně, výměna záchytu zásobníku + botky a výměna hlavně u cz455 a nakonec ještě nefunkční odkaz 404 na manuál někam do sekce download na czub.cz. A pozor, to je vše. Takže už jen vyjmutím z plastového obalu tomu člověk věnuje víc energie než si to zaslouží. Teda v roce 2017/18 tohle vydávat za multimediální obsah, to je ostuda. Kdyby to bylo z papíru, tak do toho alespoň můžu na střelnici párkrát vystřelit...


Sent from my iPad using Tapatalk



Bofors
Příspěvky: 30

Příspěvek#851 » úte 3. črc 2018, 20:35

Já už tyhle CD od zbrojovky nafasoval 3 a nepoužil jsem je ani jednou. Důležitá je pistole a zásobníky, zbytek bych vůbec neřešil.



Rys
Příspěvky: 57

Příspěvek#852 » čtv 5. črc 2018, 20:18

kuce.st píše:4mike - nástřelný list viz foto:
IMG_20180613_191409c.jpg


Měl jsem v posledním týdnu v ruce (a viděl u citovaného příspěvku) 4 nástřelné listy od Shadow 2. U citovaného příspěvku je rozptyl 3 ran 18,4 mm, kamarád má rozptyl 5 ran 24,2 mm. Oba nástřelné listy střílel střelec 01111.
Další dva nástřelné listy stříleli jiní střelci a rozptyl byl cca 70 a 60 mm (nepamatuji si přesně).

Co z toho vyplývá? Že střelec 01111 je mimořádný, nebo ty dva kusy jsou taky mimořádné (ale mimořádně nedobré)????



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#853 » pon 9. črc 2018, 10:25

Nová informace k mé reklamaci (zde ve fóru - vryp ve vložce v ústí závěru) - stále to nemají hotové, omlouvají se a nabídli další zásobník (už mám tedy slíbené 2)...Zdá se, že můj hrob bude zasypán zásobníky do S2...



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#854 » pon 9. črc 2018, 16:17

Ber novy kus. Ja by som uz takej pistoli neveril. Yasobnik je spotrebak, ten si kupis hocikedy ked budes potrebovat.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#855 » pon 9. črc 2018, 17:33

V té souvislosti mě napadá - neznamená to v takovém případě: nový nákupko, nová registrace...?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DesertEagle a 5 hostů