Závody, dotazy, pravidla a to další..

Moderátor: LOS vedení



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#76 » stř 3. úno 2016, 19:10

Vzhledem k tomu, že cmk je vlastníkem matrice a jediný distributor terčů LOS, tak nejlépe stále na něj.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#77 » pát 5. úno 2016, 20:50

Vzdycky beru neco navic... Neco chtej ozbrojeny slozky, neco LOS-SK, neco lidi, neco spotrebuju sam... 50ks neni problem...
Pokud nekdo budete chtit stovky kusu, reknete ted... Je objednana nova varka a je jeste tak tyden na prihozeni poctu...



cmd_
Příspěvky: 182

Příspěvek#78 » pon 24. dub 2017, 09:52

Omlouvám se, pokud jsem ve špatném vlákně, ale nic bližšího jsem nenašel. Pokud se přihlásím na LOSík s více squady (konkrétně 11.5. Trigger Brno) , je potřeba dorazit na registraci na úplném začátku, nebo stačí s adekvátním časovým odstupem před začátkem mého squadu. Organizátorům nenapíšu, to bych se musel rovnou zaregistrovat a bez téhle informace nevím, jestli bych stíhal dorazit.

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#79 » pon 24. dub 2017, 10:06

Před začátkem tvého squadu. Kdyžtak mám email na jednoho brněnského organizátora, kdybys chtěl napiš SZ.



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#80 » úte 25. dub 2017, 06:49

cmd_: 15 min před začátkem squadu

Uživatelský avatar
Snake.360
Příspěvky: 66

Příspěvek#81 » ned 21. led 2018, 20:03

Zdravím,chystám se na první soutěž LOS a chtěl jsem se zeptat jestli mi budou na řešení situací stačit dva zásobníky s kapacitou 15 ran co jsou standartně dodávány se zbraní nebo je lepší jich mít s sebou více?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#82 » ned 21. led 2018, 20:06

Je lepší mít jich více ale dva 15ti rané na úspěšné absolvování LOSu stačí.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2231

Příspěvek#83 » pon 29. led 2018, 20:02

Kdyz se v noci nestrili z rotopedu na male gongy :-)



HBWanderer
Příspěvky: 2

Příspěvek#84 » čtv 5. črc 2018, 08:06

Dávám to sem pro zamyšlení. Takhle v sobotu na pohárových závodech Lidové obranné střelby vypadalo cca 40% střelců. Dle potřeby se přes to hodila průsvitná mikina, či košile, boulící se 10 cm na každou stranu. Prostě "nenápadné skryté nošení" přesně v duchu LOS.
LOS.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#85 » čtv 5. črc 2018, 17:02

Jo jo ja byl na Regi base, moje první závody a taky tam bylo dost podobných, ale říkali jsme si, že tam je to asi tolerovanější.
Chvilkama jsem si se svojí kombinací 1x zásobník ve zbrani plus jeden v kapse připadal jako chudej příbuznej. :D Oproti venkovním pouzdrům s CZ Shadow. Ale tohle už je docela extrém.



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#86 » čtv 5. črc 2018, 18:24

To je samozřejmě špatně. Je na to organizátorovi a rozhodčích. A bohužel také na střelcích ....



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#87 » pát 6. črc 2018, 07:49

Já taky tahám druhej zásobník z kapsy + pistole ve vnitřním pouzdře. Prostě tak, jak chodím normálně.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#88 » pát 6. črc 2018, 09:03

HBWanderer: vyhrávají alespoň lidi co tam takhle podvádí? Fotka mě celkem pobavila. :-)



ravo001
Příspěvky: 162

Příspěvek#89 » pát 6. črc 2018, 09:45

Njn, je to hlavně o střelcích a jejich soudnosti. Pokud splňuje podmínky pravidel (vzdálenost zbraně od těla max o šírku závěru, krytý lučík, skryté nošení (mikina)), tak pak ho vyhodit ze závodu nelze. Já třeba toto se svým vybavením pro STD divizi IPSC splňuju, ale asi by mě nenapadlo si tam takto pravidelně chodit honit ego. Na LOS se zase vrátím, až budu mít pořízenou novou EDC zbraň + vnitřní hybrid/kydex + nějáký šikovný placatý fobus na zásobníky.



Honzajan
Příspěvky: 1039

Příspěvek#90 » ned 8. črc 2018, 09:31

Podvadet? Kdyz ho nevyrazi,je to vramci pravidel. Navic snad krome sirky od tela je to vse ok. Co pravidla dovoluji,to se dela. Nedelal bych z toho zadnou vedu. Jsou to zavody.
Kdyby organizatori chteli,aby se strilelo jen s tim,co lidi realne nosi, zavedli by hmotnostni limit. Tech par lidi,co by se neveslo, by bylo mensi zlo,nez tohle. Ale to by se muselo chtit. Coz me vede k vystrelkam jako uvedeni pozadavku na MCR po pravidly stanovenem datu, neochota otevrit kategorii kolimatoru,protoze to na zavodech strili malo lidi(coz je logicke,kdyz je kolimator zakazany na zavodech,ze ho bude strilet malo lidi)... Takova komedie proste.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů