CZ Shadow 2



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#856 » pon 9. črc 2018, 18:06

Je to uz roky co som riesil vymenu zbrane v ramci reklamacie, vtedy mi urobili prepis zadarmo a bez nakupka. Ale to este ani neboli karticky zbrane.
Ale podla mojho nazoru, ked to je vymena v ramci reklamacie, tak by to malo byt bez nakupneho. A ci sa bude platit poplatok za registraciu neviem. ...ale podla mojho nazoru je toto pripad, kedy by poplatky byt nemali.
Podla SK zakona je obcan od poplatkov oslobodeny, ak zmenu treba koli nim nezavinenym okolnostiam. Cize aj vymena zbrane v ramci reklamacie.



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#857 » čtv 12. črc 2018, 09:15

Resume "případu" Shadow2 - vryp v ústí závěru: nabídka na novou s 10% slevou plus tradiční 5% kupon na nákup další. Nákupko být musí. Nabídku jsem přijal, až bude podepsané NP, jedu si pro ni.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#858 » čtv 12. črc 2018, 19:05

Čím je shadow lepší než ČZ 75 ts? Když jsem na predvadecim dnu střílel shadow2 a TS, oboje prvně v ruce, s TS (spoušť velmi krátká a lehká) 2x lepší soustřel skoro na flek.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#859 » čtv 12. črc 2018, 19:34

Nikdo neříká že je lepší ;) každýmu sedí něco jinýho, a ano ts má z logiky věci nižší odpor a kratší chod spouště když je to SAO.

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#860 » čtv 12. črc 2018, 21:16

To audis:
TS je pistole pro divizi Standard a Shadow 2 pro Production :) a z toho dost plynou ty rozdíly...
Neporovnávej jabka s hruškama...

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1010

Příspěvek#861 » čtv 12. črc 2018, 21:54

Tak tak... "Hrušky s jabkama" .. Shadow 2 versus TS : V případě že se u těchto dvou zbraní bavíme ve smyslu jejich určení pro IPSC, tak je to jednoduché, jedna je PRD druhá je STD. Když Shadow 2 odladíš spoušť na 2,5 kg v DA tak v SA režimu bude skoro stejná jako u TS. Když u Shadow 2 vyměníš spoušťák za SAo tak jseš opět na úrovni TéeSka. Nicméně pak už to není ani PRD a ani STD protože se ti to nevejde do krabice. (Lze řešit jinými bitkami zásobníků).
Něco jiného je, když přemýšlíš o jedné s této zbraní pro jakékoliv jiné určení mimo IPSC. Pak doporučuji vybrat tu která ti sedí ergonomicky lépe (rozdíl v šířce rukojeti je docela velký) a v případě že se rozhodneš pro Shadow 2 a chtěl bys charakteristiku spouště TS tak vyměnit spoušťák.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2955

Příspěvek#862 » pát 13. črc 2018, 06:09

Dík všem



kuce.st
Příspěvky: 8

Příspěvek#863 » pon 16. črc 2018, 13:45

Pepe65 píše:Resume "případu" Shadow2 - vryp v ústí závěru: nabídka na novou s 10% slevou plus tradiční 5% kupon na nákup další. Nákupko být musí. Nabídku jsem přijal, až bude podepsané NP, jedu si pro ni.


Chápu to správně, že ti vrátí celou pořizovací částku za reklamovanou zbraň. Dále pak si koupíš fungl novou s 10% slevou? To teda nic moc, když si vezmu, že tam třeba nebydlíš a několikrát jsi tam musel zajet, pak taky už jsi docela dlouho beze zbraně...
Aspoň teda těch zásobníků budeš mít dost :lol:



Pepe65
Příspěvky: 112

Příspěvek#864 » úte 17. črc 2018, 17:46

Nechci být OT, ale abych odpověděl: chápeš to správně, nicméně první návštěvu jsem spojil s pracovní cestou a dnes jsem tam jel jenom kvůli zbrani (už ji mám zase doma :-)). A není to moje jediná zbraň :-) Zásobníků mám ve finále 5, čili dva navíc.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#865 » pát 10. srp 2018, 09:02

Řešil ste někdo na S2 kolimátor na montáž místo hledí? Jen tak pro srandu ted po něčem pokukuju a jediná vcelku "hezká" montáž je shield jinak to jsou prostě obří placky... pokud máte někdo nějakou zkušenost sem s ní :)



Dalish
Příspěvky: 48

Příspěvek#866 » pát 10. srp 2018, 12:17

Mně ty základny do hledí přijdou nic moc. Kolimátor je vysoko a nevěřím, že se to běhěm střelby setrvačnýma silama nebude uvolňovat. Nepřemýšlel si spíš nad optic ready variantou? Spojení je určitě robustnější a elegantnější a píšou, že budou dodávat krytku se stavitelným hledím.



alkalic
Příspěvky: 239

Příspěvek#867 » pát 10. srp 2018, 12:39

samozřejmě že přemýšlel, ale jelikož zatím nikde není a je třeba si koupit komplet novou pistoli (adapter v nejbližší době nebude). Říkám je to jen for fun ale pokud si něco vezmu tak aspon něco v rámci možností koukatelnýho, což sem našel jen tu výše zminovanou montaz od shieldu.



T.waroh
Příspěvky: 4

Příspěvek#868 » sob 1. zář 2018, 19:38

Mám SH 2,a chci si nechat poradit ohledně vhodné výměny pružin(tuhosti) bící a úderníkové.Chtěl bych výměnu za slabší prototože se stávajicím stavem mimojiné hodně strhávám,ale abych se vešel do PRD.,a abych si nepokazil spolehlivost odpalu zápalky.



MRBLUE
Příspěvky: 927

Příspěvek#869 » ned 2. zář 2018, 21:46

Strelecke chyby vymenov pruzin neodstranis. Ale inak, 11lb bicia od CZ spolahlivo odpaluje vsetko. A vratna 11 alebo 13, ale to je velmi zjednodusene. Su tam aj ine faktory, co hraju ulohu pri vybere.



jaramat
Příspěvky: 68

Příspěvek#870 » pát 7. zář 2018, 19:04

Snad nebudu OT, ale pokud je S2 předělaný na SA only a použiju-li zasobníky 17R (tj. bez botky, resp. s plochou botkou), címž se s výškou zbraně dostanu pod 150 mm (a zbraň se tak vejde do krabice 225×150×45 mm), můžu s ní v IPSC střílet divizi Standard (do divize open fakt nechci), já myslím, že ano, mám pravdu nebo se mýlím?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: aToM, Dancek, Enderein, FENDT F24 a 3 hosti