Inspektoráty pro zbraně



antonspelec
Příspěvky: 1182

Příspěvek#856 » stř 25. črc 2018, 18:18

No pokud je to novej o uplynuti platnosto stavajiciho, tak mi bylo receno, ze se to musi stihnout prave do data, do kdy plati ten stavajici



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#857 » stř 25. črc 2018, 20:08

Tady je ale řeč o průkazu zbraně. A tam je to opravdu jedno, klidně za půl roku.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1859

Příspěvek#858 » čtv 26. črc 2018, 00:44

Diky za odpovedi. Pul roku ho tam valet nenecham. Bude to tak mesic, takze teda v pohode. :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#859 » čtv 26. črc 2018, 09:37

Sedmej : Pokud nebudeš tu zbraň po ten měsíc nosit ani z ní střílet.



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#860 » pát 27. črc 2018, 04:19

Presne tak, bez PZ nesmis zbran nosit. Tzn. splnil jsi svoji povinnost oznamit nabyti zbrane. Povinnost vyzvednout PZ zakon o zbranich neuklada.



Peca
Příspěvky: 33

Příspěvek#861 » pon 30. črc 2018, 11:46

Pro ty, kteří spadají pod Prahu ve Sdružení a jezdíte autem - bacha, to velké parkoviště naproti přes ulici je zrušené! Všude kolem jsou zóny, musíte mít kliku na volné místo a je to placené, já měl 20 Kč / hod.

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk



jenikw
Příspěvky: 82

Příspěvek#862 » pon 30. črc 2018, 14:00

Dnešní návstěva OSZBM Praha-západ, Křižíkova ul. proběhla v naprosté spokojenosti, lidí nula, dvě velmi milé a ochotné policistky, dvě NP za 10 minut. Mohu jen doporučit, služby vynikající.



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#863 » stř 1. srp 2018, 08:48

Kolín naprostá pohoda. Profesionální přístup a skvělý kolektiv lidí! Nákupní povolení a průkaz zbraně na počkání. Opravdu personál na svém místě.



ppindian
Příspěvky: 276

Příspěvek#864 » stř 1. srp 2018, 13:25

Peca píše:Pro ty, kteří spadají pod Prahu ve Sdružení a jezdíte autem - bacha, to velké parkoviště naproti přes ulici je zrušené! Všude kolem jsou zóny, musíte mít kliku na volné místo a je to placené, já měl 20 Kč / hod.

Auto se dá strčit do Arkády Pankrác, 3 hodiny zdarma, na Sdružení pěšky kousek přes křižovatku



Peca
Příspěvky: 33

Příspěvek#865 » stř 1. srp 2018, 13:56

Zas takový kousek to bohužel není, zvlášť pokud toho člověk táhne více najednou. Teď nemám na mysli to, že by se to nedalo ujít, z tohoto hlediska máš pravdu, ale osobně bych si rozmyslel projít Arkády, ven přes tu velkou světelnou, a pak ještě relativně kus a přes další světla, s náručí plnou pušek :-) Ale pokud se půjde s jednou nebo něčím, co nacpeš do batohu, tak Akrády jsou taky v pohodě. Já to psal hlavně pro případ obdobný tomu člověku, co tam byl předemnou a měl snad deset nebo patnáct dlouhých a ruksak plný krátkých :-)

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Donato
Příspěvky: 38

Příspěvek#866 » pon 13. srp 2018, 15:50

Tak dnes v DC s registrací nového přírůstku, na odd. ani noha, přiíjemný pokec s policistou, během čekání na PZ přišel další kolega a než ho odbavili už mi předávali PZ a hurá dom. Max. 20 minut, spíš 15. A ještě mi nezapomněl policista připomenout, že v prosinci mi končí platnost dalšího NP. Prostě paráda.

Uživatelský avatar
Shirako
Příspěvky: 212

Příspěvek#867 » pon 13. srp 2018, 17:35

ViralWinter píše:@Shirako — 2 měsice? Tak to je dost. Já čekal na oznamovací SMS o vystavení ZP "jen" 23 kalendářních dní a ta SMS přišla den po datu vystavení :D

Do procesů na oddělení jim nevidím, ale na druhou stranu se necítím nijak pod tlakem (nákupko mi doma leží třeba 10 měsíců), takže když to nezvládnou na počkání, je mi celkem jedno, jestli je to týden, nebo dva. Hlavně teď, když to třeba už nesouvisí s termínem grandfatheringu a podobně.


Tak potvrzuji. Nákupní povolení týden (tedy já jsem si ho vyzvedl až po 14ti dnech, protože jsem čekal na SMSku a až potom mě napadlo tam zavolat :lol: ) a PZ mi rovnou řekl 14 dnů. Jinak tentokrát jsem poprvé na P5 čekal (na registraci zbraně) a to 45 minut. Přitom tam moc lidí nebylo, no nevím no... Ještě doplním takovou perličku, vyzvedávám nákupko a ptá se mě co budu kupovat. Tak mu ti říkám, vždyť to je pistole, a vy tu máte pušku! No tak mi to tam blbě napsali a 15 minut předělávali :lol:



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#868 » čtv 16. srp 2018, 14:09

Koukám, že to nemám jen já. Sem si to blbec pořádně nezkontroloval a spokojenej odnesl nákupko na pistoli, i když jsem žádal o pušku. Blbý je že to nemám za komínem a musím tam zaject vozidlem, což při stávající dopravní situaci a objížďkách znamená minimálně hodina ztracenýho času.

Poučení pro příště - přečti si to ty pako než to podepíšeš ;)



Indian
Příspěvky: 1427

Příspěvek#869 » stř 26. zář 2018, 10:09

Dnešní čerstvá zkušenost - Přerov. Přihlašoval jsem malorážku. Paní policistka byla velmi příjemná, průkaz zbraně byl na počkání, vše hotovo za 10 minut. Super, tak by to mělo asi vypadat všude.



jenikw
Příspěvky: 82

Příspěvek#870 » stř 14. lis 2018, 14:40

Dnes návštěva OSZBM Praha-venkov, Křižíkova ul., registrace a vydání PZ na počkání, trvalo to max. 10 minut, velmi příjemný personál, opět mohu jen chválit

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů