Rozšíření skupin zbrojního průkazu



hopik
Příspěvky: 8

Příspěvek#61 » sob 6. říj 2018, 07:46

Zdravim
Ozivim toto starsi vlakno.
Mam 10mesicu ZP sk. E a zacal jsem premyslet,ze bych chtel prebijet,coz samozrejme s E nemohu. Dle pravidel musim pri rozsirovani ZP donest doklad o odborne zpusobilosti ne starsi nez 1 rok. Nicmene tento papir se asi odezdava vuci vydani ZP ( asi,protoze ho nikde nemohu najit a uz si nepamatuji jestli jsem to odevzdaval ci ne ).
Takze dotazek, jestli ma nekdo zkusenost s touto situaci. Jestli staci se domluvit s policici ,ze jsem zkousky delal pred 10mesicema a nebo mam proste smolik a celym tim procesem si musim znova projit.

ps: nejake info v tomto vlakne tu je,ale uz je to starsiho data

Diky za odpoved

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#62 » sob 6. říj 2018, 07:54

Musíš projít znova, protože zkoušky - tedy odbornou způsobilost prokazuješ na skupiny o které žádáš. (Přestože otázky a pro některé skupiny i potřebné bodové ohodnocení je stejné) Na papíře osvědčujícím OZ je tudíž dle žádosti napsáno na které skupiny osvědčuje. Takže jak jsem psal v tématu "které skupiny zvolit" je lépe investovat těch několik sedmistovek do všech skupin.



mrkev
Příspěvky: 69

Příspěvek#63 » sob 6. říj 2018, 08:25

Proč by nemohl držitel ZP sk.E přebíjet náboje pro svou vlastní potřebu do zbraní, které je oprávněn držet? Někde jsem v zákoně o střelných zbraních a střelivu něco přehlédl?



hopik
Příspěvky: 8

Příspěvek#64 » sob 6. říj 2018, 08:32

Dekuji clenovi jezekif za odpoved a zaroven dekuji mrkev ,ze jsem si to jeste jednou zkontroloval a opravdu pri ZP. E muzu prebijet. Spletli me nejake prispevky,ale je pravda,ze toto musim vedet.
Takze popel na mou hlavu. :(

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#65 » úte 6. lis 2018, 11:03

Ahoj všem a prosím o radu. Chystám se ke skupinám A,B,E přidat D. Za jakých okolností bych mohl o ZP přijít úplně? Začnu se chystat na testy a zajímá mě to z pochopitelných důvodů. Jestli to teorie nebo praxe může způsobit a přišel bych tak o vše. Díky moc.

Uživatelský avatar
Wolfi
Příspěvky: 75

Příspěvek#66 » úte 6. lis 2018, 12:02

Při neúspěchu u rozšíření neprijdes o dosavadní skupiny.

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#67 » úte 6. lis 2018, 15:05

Děkuju moc za info. Začal jsem číst zákony a zatím jsem na to nenarazil.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#68 » úte 6. lis 2018, 16:22

Určitě narazil :) Jsou tam přesně vyjmenované podmínky, za kterých o to přijdeš. Neudělání x dalších zkoušek odborné způsobilosti v těch podmínkách není. Takže můžeš směle 2x do roka vylítnout od zkoušek každý rok :D

Uživatelský avatar
Doolittle
Příspěvky: 79

Příspěvek#69 » úte 6. lis 2018, 16:45

Nemám to v plánu :D A do neděle si vše přečtu pořádně, ať mám zas vše v hlavě.



karel98
Příspěvky: 1

Příspěvek#70 » stř 9. led 2019, 01:13

Dobrý den, chtěl bych se také zeptat na rozšíření skupiny, mám B a C potřebuju si udělat A, musím znovu na celou zkoušku ? Dělal jsem ji listopad 2016.
Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
pirda
Příspěvky: 66

Příspěvek#71 » stř 9. led 2019, 04:33

Karel98:Ano.



skagerak
Příspěvky: 976

Příspěvek#72 » stř 9. led 2019, 06:38

Ano, ale bude (nejspíš) o něco méně náročná (pro sk. A )

(postačuje 67 bodů, a 2 zásahy z 5ti -( dlouhá nebo krátká ))



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#73 » stř 9. led 2019, 11:58

To je mrhání časem a energií, dodělej už všechny ostatní. Sice budeš muset udělat test na víc bodů a víc nastřílet, ale když se to stejně už budeš učit ...



sapeur
Příspěvky: 33

Příspěvek#74 » stř 9. led 2019, 23:50

To je pro mě překvapení. Mám sk. A,D,E . Na zbytku jsem chtěl hloupě ušetřit, s tím že B a C půjde později dokoupit když mám to těžší splněno. To opravdu nejde?

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#75 » čtv 10. led 2019, 01:05

To opravdu nejde.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů