UZKON TR100 (CL13)



Batoo
Příspěvky: 15

Příspěvek#91 » ned 2. pro 2018, 22:48

Trochu ot alr nemáte tip kde koupit 10 rané zásobníky? Díky

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#92 » ned 2. pro 2018, 23:17

Já kupoval , jak jsem psal už na druhé straně vlákna v Esaku, tam teď ale mají dostupnost "1 měsíc".
Naposledy upravil(a) jezekif dne ned 2. pro 2018, 23:21, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#93 » ned 2. pro 2018, 23:19

Zasobnik.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#94 » pon 3. pro 2018, 11:12

jezekif píše:Dnes na popry vyzkoušeno střelivo Fiocchi HV 36 (12/70/22-36g od ZS za 4,90Kč

to jsi nakoupil lip nez ja, ja tam za to samy kupoval PL 36 ktery jsou po 25kusech a maji kratsi krcek, semtam mi zustane ve vyhoznim okynku, HV 36 funguje v poradku.

K tomu orig. zasobniku, mam stejny problem, ale pokud zasobnik zatlacis do zbrane, tak zaver vystavi, zasobnik ma v sachte cca 5mm vuli, jako kdyby tam chybel material.. zatim jsem neresil..

a jeste se mi povoluje matice na predbazbi, ma nekdo tip co s tim? ten "cur*cek" co do ni zapada, podle vseho funguje..

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#95 » pon 3. pro 2018, 11:27

Ta matice předpažbí by měla být aretovaná kuličkou v distanční podložce upravující pozici předpažbí. Proto jsou na matce ze spodní strany po obvodu prohlubně. Při dotahování musí být na konci zřetelné několik cvaknutí . jak kulička přeskakuje mezi prohlubněmi. Co se týká toho origo zásobníku - když na jeho spodní straně zatlačíš středový knoflík dovnitř vysuneš spodní uzávěr stranou, vyndáš péro a podavač. V něm je na malém čepu aretovaný ten jazýček ovládání střelecké pohotovosti. Vytlačíš čep, natáhneš pérko, nebo vyměníš za jiné a po složení by to mělo fachat i bez dotlačování zásobníku do těla. (Zatím jsem to zkoušel jen na sucho ale chodilo to.)



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#96 » pon 3. pro 2018, 14:16

diky, zkusim ho natahnout, ale nevim jestli to k necemu bude, zasobnik jsem mel rozlozenej a to pero pruzilo jak prase..
jinak to normalne funguje, pri dotahovani to cvaka, ale cca po 30 ranach se to zase povolilo..

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#97 » pon 3. pro 2018, 16:01

Nejde o to, jak moc to malé kulaté pérko pod jazýčkem ovládání záchytu závěru je tvrdé, ale jak moc vysunuje ten jazýček ven. A to mě právě moc nevysouvalo, tím že jsem ho vytáhnul jsem to napravil.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#98 » pon 3. pro 2018, 19:40

tak jeste jinak, ja mluvil o matce co dezi predpazbi, ty o te co drzi hlaven, tam totiz ten "cur*cek" neni, jen matka a takova velka podlozka, takze to asi dotahnu klestema a bude..
a k tomu zasobniku, pruzinu jsem natahl, ale k nicemu to nebylo, problem je podle me v zachytu zasobniku nebo vnejsi strane zasobniku...
ma tvuj zasobnik ve zbrani nejakou vuli? muj tak pul cm.. a jak jsem psal, kdyz na nej zespoda zatlacim zachyt zustane v zadu, pokud ho necham volne tak se zachyt nevystavi..



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#99 » pon 3. pro 2018, 22:02

matku jsem dotahnul klestema, tak uvidim a zachyt jsem taky vyresil :idea: sice jsem nad tim laboroval dve hodiny, komplet jsem ho rozebral, postupne skladal a hledal.. nejspis se nevystavoval kvuli zasobniku, hrany co drzi nabojnici jsem roztahl cca o 1mm na kazdou stranu, diky tomu muze podavac vyjet o kousek vys a zatim to funguje, o víkendu to prubnu..

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#100 » úte 4. pro 2018, 08:17

Ne mluvil jsem o předpažbí. Aretační kuličku mám jak pod matkou předpažbí (v podložce která zajištuje polohu předpažbí vůči hlavni a má ve svém tvaru kruhové osazené podložky cca půlkruhové vybrání pro hlaveň) tak pod matkou, která dotahuje hlaveň k tělu (za tyč procházející plynovou komůrkou). Doma bych to když tak mohl vyfotit, ale až večer.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#101 » úte 4. pro 2018, 08:47

Já u té matky předpažbí také nemám kuličku, jen u té matky, co drží hlaveň.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#102 » úte 4. pro 2018, 10:39

jezekif: asi ti to skladal jinej turek, aretacni matici tam mam jen jednu, tak jako PELANJ, nebo resp tam mas jinou podlozku, protoze v matici drazky mam, ale nema do ni co zapadnout..
vubec jsem to mel takovy rozhrkany, netotazenej sroub v zachytu zasobniku, nedotazenej sroub, zezadu pod pazbou co to vlastne cely drží pohromadě atak..
ale za ty penize jsem s dodo pocital...

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#103 » úte 4. pro 2018, 17:38

Takže zde máme nejspíš další z rozdílů mezi tou dříve prodávanou TR-100 a těmi v nedávné akci ZS.
Na fotce zdola nahoru: matka se sponou popruhu - drží předpažbí přes podložku nad ní, dále matka držící hlaveň přes sestavu plynové komůrky, kterou uzavírá matka s otvorem v němž nyní chybí aretační kulička :evil: grrr!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



burner
Příspěvky: 49

Příspěvek#104 » úte 4. pro 2018, 21:08

ses na tom presne obracene.. ja v podlozce kulicku nemám, kdezto v ty spodni jo..
coz je vlastně asi ta lepsi varianta..

Uživatelský avatar
jezekif
Příspěvky: 1550

Příspěvek#105 » stř 5. pro 2018, 07:16

Jenže já ji tam původně měl, musela vypadnout teď někdy, zatím se to při střílení nepovolovalo.
Budu muset změřit průměr a hloubku dírky po kuličce, nebo co tam bylo a buď tam dám nějakou z malého ložiska nebo stavítko ze zámku s pérkem (naštěstí mám kde brát). Důlčíkem pak lehce naklepnu materiál na kraji dírky (to asi Turek odflákl), aby opět nevyskočila a bude.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů