Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#2116 » sob 24. lis 2018, 17:59

Pokud jsem zaregistroval, tak Bombr má trvalý ban...

Škoda - sice propagoval Justru, ale aspoň někdo, kdo tomu rozuměl



petr.spiller
Příspěvky: 18

Příspěvek#2117 » sob 24. lis 2018, 18:58

kolemjdoucí píše:Bombre?

Ne, skutečně nejsem Bombr :-)



M@tezz
Příspěvky: 3

Příspěvek#2118 » pát 30. lis 2018, 12:09

Pokud by se někdo chtěl inspirovat mým policovým systémem:

Chtěl jsem variabilní, prostorově a cenově nenáročné řešení bez vrtání a lepení.

Zakoupené lišty jsem si říznul, aby vyšly přesně pod a nad držák dlouhých zbraní a aby se dole opíraly o zem, resp. kovovou část držáku zbraní (jinak by asi sjížděly dolů). Do lišt jsem vložil magnety a na konzole přišrouboval poličky (zbytky od kamaráda stolaře) polepené samolepícím kobercem.

Magnety vlastně nemusí držet hmotnost věcí na poličkách, ale jen zajišťují, aby se lišta "neodlepila" od stěny.

Poličku, na které sedí 4 dlouhé zbraně (ta vlevo dole) udržely 2 lišty každá s 6ti magnety, ale pro sichr jsem ještě nějaké přidal. Takže celkem jsem na celý sejf použil 20 magnetů, ale šlo by to i s polovinou. Větší krabice s náboji mám na podlaze sejfu. To už by muselo být asi opravdu hodně magnetů, aby to nespadlo :)

Obrázek

Obrázek



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#2119 » pát 30. lis 2018, 12:53

Nápad to není špatnej, ale použitelný to bude jen na lehčí věci. Při větším zatížení poliček to už magnety nemusejí udržet - neb tam bude fungovat slušná páka. Navíc bez průběžnýho kotvení do zadní stěny se bude ta lišta chovat jako prut namáhanej na vzpěrnej tlak a může se při přetížení zbortit.



M@tezz
Příspěvky: 3

Příspěvek#2120 » pát 30. lis 2018, 13:28

Špatně jsem to spočítal, celkem tam mám 40 magnetů v ceně nějakých 250 Kč. Ty 4 dlouhé zbraně (cca 10 kg?) drží tuším celkem 16-18 kusů a to je tak maximum mnou použitého zatížení. Těžší věci na to nervu, ty jsou na podlaze. Na ostatních poličkách mám různé příslušenství a to moc neváží.



telose
Příspěvky: 7

Příspěvek#2121 » úte 4. pro 2018, 07:25

petr.spiller píše:
kolemjdoucí píše:Bombre?

Ne, skutečně nejsem Bombr :-)


Buď v klidu, Kolemjdoucí má stihomam. Jakmile někdo napíše, že si vybral nebo koupil něco od Justry, tak je to automaticky Bombr. Mě za něj cca před půl rokem označil a to sem ještě ani nevěděl kdo to je ;)



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#2122 » čtv 6. pro 2018, 07:31

Jooo taky jsem se rozhoupal a koupil Justru na black friday :) Na 5 kusů Ekonom. Libily se mi ty poličky a doprava, protože jsem nechtěl shánět někoho kdo to se mnou vezme do pacek a odnese, Asi za dva dny od objednání byl doma. Obsahuje i kotevní šrouby. Snad jen vnitřní police by mohla být polohovatelná více směrem dolů, dát ji na maximální výšku dám tam tak list papíru. Ale jinak dobrý, zvláštní nároky jsem ale ani neměl.

PS. Nejsem Bomber :D :D

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#2123 » čtv 6. pro 2018, 08:39

M@tezz píše:Pokud by se někdo chtěl inspirovat mým policovým systémem:



Mno jeste by to chtelo ty police nazehlit hrany. Takhle je neni hezke, zachytava se zato a jde do toho vlhkost a casem se rozklízi.

jinak ale slusnej napad. Navic, pokud by ta police byla akorat velka, ze by se zaprela o predni hranu trezoru, tak se tim celej system zpevni.



ValdaM
Příspěvky: 153

Příspěvek#2124 » čtv 6. pro 2018, 08:58

Jen tak do budoucna, jaká byla sleva na Black pátek na ty Justry?
Díky



AndreasBaader
Příspěvky: 201

Příspěvek#2125 » čtv 6. pro 2018, 09:12

Ja kupoval v rijnu a sleva byla cca 1 tisic.



Dragunov
Příspěvky: 395

Příspěvek#2126 » čtv 6. pro 2018, 09:15

Jo tak to nějak vyšlo. :)



telose
Příspěvky: 7

Příspěvek#2127 » čtv 6. pro 2018, 09:35

ValdaM píše:Jen tak do budoucna, jaká byla sleva na Black pátek na ty Justry?
Díky


Koukal jsem na jejich fcb v září měli Z5 Ekonoma v akci za 5550 a na black friday ho měli za 5299. Teď ho mají za standart a to je necelých 6500.

Uživatelský avatar
Tata
Příspěvky: 24

Příspěvek#2128 » čtv 6. pro 2018, 11:03

Blacky píše:
M@tezz píše:Pokud by se někdo chtěl inspirovat mým policovým systémem:



Mno jeste by to chtelo ty police nazehlit hrany. Takhle je neni hezke, zachytava se zato a jde do toho vlhkost a casem se rozklízi.

jinak ale slusnej napad. Navic, pokud by ta police byla akorat velka, ze by se zaprela o predni hranu trezoru, tak se tim celej system zpevni.

Díky za tip. Mám tam fusekli se silikátovým stelivem pro kočky, coby pohlcovač vlhkosti, ale nechám to něčím obtáhnout. Co se týče zpevnění, to zatím není třeba. Pro moje účely je pevnost s rezervou dostačující.

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#2129 » sob 22. pro 2018, 00:03

S odstupem doby děkuju všem, kteří mi doporučovali na trezor el. zámek. při mé situaci (ráno vezmu, večer vracím zbraň, děti doma), si nedokážu představit, že bych ráno a večer šaškoval s klíčemi popř. přes den/večer schovával klíče, vše občas s dětmi při jejich briskní zvědavosti. El. zámek geniálně komfortní a rychlé řešení. Doporučuju. Díky.



rumburak18
Příspěvky: 1650

Příspěvek#2130 » sob 22. pro 2018, 00:40

Při manipulaci s číselníkem bacha na to, jestli někde několik metrů vedle nesvítí zvědavé dětské očičko.
Děti nám už "odlovily" nejeden PIN na mobilu nebo gesto na tabletu ... Na tohle mají zrak a fotopaměť neuvěřitelný.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů